KK Partizan

  1. Lol vrv tebrex like slino ua lololololo

  2. Tbra celte pola sajta pise slicno trigerujes se bzvz bukv

  3. 627
    НЕБИТАН СПОРТ МАЈМУНИ ЈЕДНИ ХАХАХАХА

    627 nemoj me nerviraš

  4. Bukv rispekt za vucica, ok zvezdas je drzavu bi dao da uzmemo ls ili nesto slicno al pragmatican politicar.

    Izvalio semu da preko basketa moze radi posao, nasao strucnjake nasao ljude, nije preskupo u odbosu na fudbal i sl sezone mozemo ocekujemo final for na odusevljenje cele javnosti

  5. celt
    Lol vrv tebrex like slino ua lololololo

    Da su Nemci imali caru mesto enigme, osvojili bi svet. Xd

  6. Jes paća dovela Mirotića, al mislim da je zvezda kompaktnija. Ćeraćemo se.

  7. Pa jebem li ga, previse novih igrača koji nisu do sada igrali zajedno + teodosic koji je nepoznanica, priželjkujem neku svadju izmedju njega i duška. Nama ostaje 60% tima od prošle godine, vi ste promenili 90%. Sve u svemu, svaki poraz zvezde slaviće se ko nova godina, mrzim vas, crknite

  8. Al mi krivo za mirotica no dobro, obe ekipe ce imati ozb tim, jedino sto ce zvezda imati u proseku 35god

  9. Dolazi Šengelija, on je mlađi, spustiće prosek. 31god tek. Xd

  10. Mirota je l trenira kako je

  11. хахаахахахаха човек издао саопштење да неће у србији да игра паметан

  12. Mirota dingospow provalio twinse

  13. Au videste li saopstenje kk partizan na ig gde se zahvaljuju vucicu. Nabijam partizan na kurac i mrs u picku materinu, praticu samo biciklizam i snuker od sad

  14. Tooo kirke, mosa cikiblizam

  15. Ne verujem tebreksu kikiju ni grama, dani mamurluka su fazon: vise ne pijem, vise ne pravim sranja ne blamiram se, ne navijam za partizana

  16. Jbt hrvati pisu kako je vucic stopirao prelazak mirote zato sto navija za zvezdu hahahha

  17. Gradjanski rat je jedino rešenje.

  18. Zaista mislim da puškama treba da se obračunamo, bukv više volim Šiptare i Hrvate od najbenignijeg navijača Zvezde.

    Šta kurac, više volim pedere i ubice od delija iskr.

"Osimi velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda."

Politika | 31. Januar 2011.