KK Partizan

  1. Susu ti jebem sa ovakvom igrom ne bismo mogli ni u srpsku swisslion ligu

  2. Ubiše nas faulovima. Raško obučava!

  3. ако неко још увек мисли да пањ радуљица мирослав заслужује да игра у партизану, овом техничком је отклонио свак сумњу.

  4. Ови бију ко луди јбте. Јел то био неки фајт Радуљице са неким црнцем, нисам видо, само гуркање на крају?

  5. JEBEM LI IM MAMU I FAULOVE! AL KAKVA U 3 FAULA SUDILI, 2 RADULJICI I JEDAN KATIĆU, NEPOSTOJEĆI! MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ. KAKVA CRNA RADULJICINA TEHNIČKA, ONAJ ĆORAVI NA NJEGA KRENUO, RADULJICA GA NIJE NI TAKAO.

  6. JEBEM LI IM MAMU I FAULOVE! AL KAKVA U 3 FAULA SUDILI, 2 RADULJICI I JEDAN KATIĆU, NEPOSTOJEĆI! MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ MRŠ. KAKVA CRNA RADULJICINA TEHNIČKA, ONAJ ĆORAVI NA NJEGA KRENUO, RADULJICA GA NIJE NI TAKAO.

    Raško je trebao tehničku da dobije ranije, koliki je mentalac ispao. Zbog njega smo izgubili utakmicu. Onaj Pkdaldka mu dade 17! poena, a on je omašio dva zicera pod samim jebenim košem ma šta ja analiziram jebem ti mamu raško po sred pičke.

    Biće valjda bolje.

  7. Неки тип је на претходним странама рекао да је Блат будала. Блат је краљина! Ако икад странац буде тренирао Србију ја бих волео да то буде Блат. Немаш појма. Немаш појма! Немаш!

    Како је Телетовић покидао вечерас. Један од најбољих кошаркаша са ових простора у задњих пар година. Шта би он радио у Партизану.
    Кошаркашки Џеко

  8. Već sam se spremio da danas napišem kako je Milosavljević najzaslužniji za pobedu (zbog odigrane fantastične odbrane), kad ono bulja!
    Možda će neko misliti da je utakmica izgubljena u 3. četvrtini (ponovo), a ja tvrdim da je izgubljena krajem druge, kada je komotna prednost od 10 i više poena, lagano izgubljena i svedena na samo +1.
    Raduljica podhitno da počne da posećuje psihoterapeuta (mogao je bez problema da fasuje tehničku i mnogo ranije).
    Katić me je razočarao jer počinjem da uviđam koliko je prljav igrač (takve ne mogu da smislim).
    I konačno moram i ja da kritikujem Jovanovića, jer ne mogu da verujem da je čekao poslednja 3-4 minuta da proba sa Anđušićem, a što se zbog "neuspele" izmene, svelo na poslednjih minut ipo. Ni Praja da sedi celu utakmicu na klupi ne bi mogao da uđe na 90 sekundi i ubaci 3 trojke!
    O selektiranju igrača u 12 da i ne pričam, jer koj' će mu moj Bogdanović, kada već ima i Jaramaza koji takođe ne igra ni nanosekundu. Valjda mu je potrebniji Đekić, pa čak Bešović u situaciji kada ima samo 2 petice, jednu četvorku i 1 kvazičetvorku (da se ne lažemo Lučić je klasična trojka).
    Suđenje je bilo daleko od idealnog, ali mislim da je bilo ujednačeno (tj. da su oba tima podjednako oštećena, ako tako može da se kaže). Mene mnogo više nervira nedosuđivanje čistih koraka (ovo Ameri pogotovo prave), nego nedosuđivanje postojećih faulova ili suđenje nepostojećih (jer to šta je faul je ipak mnogo više subjektivni doživljaj od greške u koracima).
    Uostalom da se ne vraćamo stalno na priču o suđenju, bar kada je KK Partizan u pitanju, pa i Bodiroga (poznato je da je navijač Partizana) je rekao da je sinoć suđenje bilo odlično.
    Priča se svela na ono što je bilo jasno još posle pobede u Milanu, Armani u Beogradu, pobeda ili propast.
    U Madridu će ipak biti nemoguća misija, mada bih voleo da me ovaj mladi srpski (najzad da i to mogu da napišem) tim demantuje.

  9. da se nismo klizali onoliko,pobedili bi,koje sranje!
    sem toga,faulovi....
    no,tanki smo na centarskoj poziciji,jako tanki.
    sve u svemu,poraz...

  10. Katić me je razočarao jer počinjem da uviđam koliko je prljav igrač (takve ne mogu da smislim).

    Вероватно се сећаш оне туче са Алексом Марићем у Вршцу. Ја Катића никад нећу волети као гробара и као играча. Рашко је сировина.
    Уради он и добрих ствари, али не волим га јер ми не одговара његова личност.
    Волео сам у задњих десет година Славка, Косту, Ђуру, Милоја, Пеђу, Ратка, Крстића, Лончара, Жарка Ракочевића. Само Џаваија и Јову Станојевића нисам волео.
    Партизан од 2000 па на овамо, са Дулетом и његовим стилом има најбоље центре и најбоље скакаче. Не волим да видим да Партизанов противник оволико га надскаче, сетим се одма како би Дуле реаговао и видим да ипак Јовановић није дуле. А волео бих да буде и већи од њега.
    Не знам.
    Јарамаз као играч му ништа не значи. Богдановићу треба давати шансу у НЛБ. И Миљеновићу наравно. Са Ђекићем раскрстити.
    Тешка је ситуација. Радуљица ме негативно изненађује из дана у дан. Још се надам да ће показати своје боље лице.
    Мислим да је у Партизану данас, после одласка Пекмена, имало места за једног Ратка Варду и Бобана Марјановића. Упркос свему.
    Видите да кк човићи сад доводе "главног играча". Црња има лажни словеначки пасош и играо целу сезону за њим. Био најбољи играч италијанске лиге. :)

  11. Još jednom dokazano da možemo dobiti svakog i izgubiti od svakog...

  12. Besovic za 2 minuta 6 poena i 2 skoka.Milosavljevic trice 4/8,Kecman bez promasaja za 2 poena,Andjusic malo sutao.Ukupno 11 igraca dalo kos,Jaramaz NULA.

  13. sutra 2045h,malo turisticki do madrida... =]

  14. Ови нас отворише.
    Добра ствар је што све поново зависи од наше игре у последњем колу.

  15. Klasično otaljavanje, ne znam samo šta su očekivali: ovakvim pristupom dobiti Real? Ma daj....

  16. ubiše ljeb u nama.

  17. Raduljica ne može slona u guzicu da pogodi, a ne onaj jadni košić....

  18. паланачки менталитет радуљице, чакаревића, милосављевића воња, излази им на уши.

  19. turisticka poseta je zavrsena =]

  20. Sad se malko pribojavam za top 16...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.