KK Partizan

  1. poslednja utakmica,sve zavisi od nje,u ovakvoj grupi nije neuspeh...
    kad i udjemo u top 16,necemo mnogo dalje stici,svejedno,nisam nezadovoljan!

  2. Мислим да је Бурусис много квалитетнији и од Радуљице и од Рашка.
    Биће зајебано, једино притисак пионира нам је главна нада.
    Радуљица ми се сваког дана више чини као неко коме ће оне игре од пре две, три године бити врхунац каријере.

  3. jako smo tanki na centarskoj poziciji,istina,smraduljica nije nizasta....

  4. Sad se malko pribojavam za top 16...

    +1

    jako smo tanki na centarskoj poziciji

    +1

  5. Kakvi ste bre vi to navijači?
    Pokažite malo vere u ove momke. Ja sam recimo optimista, po pitanju plasmana u top 16.
    Lou mi se nikako ne dopada, i mislim da još nije opravdao novac koji dobija (koliko god da je u pitanju, a verujem da je najplaćeniji u Partizanu).

  6. Сигурно су сви овде оптимисти за пролаз, али без Пековића смо до сада победили само екипу са седам играча. И то на мишиће. А следи нам меч сезоне. Што би се рекло, треба сад збијати редове (а ниси, доже, дефинисао збијање редова?:).

  7. Ali jesam prosečnog srpskog navijača kakve nažalost i na ovoj temi prepoznajem :-(

  8. Овде је спорт преозбиљно схваћен и одатле и реакција на поразе. Неко то искали на судијама, неко на играче, неко на тренера... Неко и на форуму. :) Што се тиче синоћне утакмице, није се ни могло боље. Реал би са онаквим шутом победио сваку екипу у Мадриду лагано. Очигледно их је одлазак Фернандеза опасно појачао. :)

  9. Nije to tako loše izgledalo na početku, ali opet ponavljam: Kada je trebalo hvatati priključak plej (da ne kažem onom tvojom igrač na poziciji crnca) je zakazao. Moram da palim. Poz

  10. Против Олимпије Владе вам не би требао форсирати Радуљицу јер је Бурусис у сваком сегменту игре испред њега барем за класу, а уз то се и Радуљица још није ни привикао на улогу првог центра....
    Мачван је већ сад испред Фоциса и не би требало да има неких већих проблема ту....
    Велика опасност по Партизан лежи у Малику Херстону, ако се он распуца тешко да ће га Лучић или Чакаревић зауставити....
    Омар Кук није плеј који пуно шутира, али редовно тамани асистенције.... Борба између њега и Лоуа ће бити од кључног значаја за исход утакмице....
    Све најбоље жеље Партизану против Арманија....

  11. Videćemo danas protiv "Cedevite" gde se nalazimo i u kakvoj smo formi. Protivnik po meri.

  12. tako je penzose,videce se!
    kad smo kod toga,prenos kad i gde?

  13. Како бре могу за једну утакмицу да доведу играча у сред сезоне, који курац?!
    http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropska-kosarka/207391/Grbovic-Armani-dovodi-veliku-zvezdu-samo-za-gostovanje-Partizanu

  14. U kosarci mozes dovesti igraca kada hoces i prodati koga hoces.
    P.S. Cedevita ubija.

  15. Jebaše nam majku...Katasrofa...

  16. rasplet veceras,optimista sam i jedva cekam!! =]

  17. Raduljica je najveći panj u partizanu u poslednjih 10 godina

  18. Samo nesto kenja, ko da ima 15 godina.

  19. MILOSAV POBEDIO!!!!!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.