KK Partizan

  1. ne verujem ja u banovanje...

  2. pa sto sad duvate, ako ste tolko dobri, i ako vam ne treba pomoc ni pare?
    sta sad, slabiji tim, vujosevic malo poludeo pod stare dane, pa odma svi krivi, a niko da pogleda u sopstveno dvoriste.

    srpska boljka.

  3. Ne vidim ja da smo slabiji uopšte. A drugo, suđenje je bilo katastrofa. Ispada Branko Lazić i Simonović odlični u odbrani, a ljudi prave faul u svakom napadu Partizana. Jaka Blažić isto.

  4. Ne vidim ja da smo slabiji uopšte

    pogledaj ligu. nekad ste bili prvi ko iz picke. sad niste. partizan je slabiji tim sada, i pomirite se bre jednom sa tim. nikad vujosevic nije bio ovoliko nervozan i lud, ko da ce da umire uskoro jebo ga...

  5. Ali ne razumem te opet mi i jesmo bili prvi.

  6. Pritom smo igrali i TOP 16 El ove godine.

  7. Gde smo pobedili prvaka Evrope Makabi i CSKA Moskvu učesnika F4

  8. Ovo nije ABA liga nego naša liga.

  9. ama dobro bre dzoni, ne kazem da je partizan los, ali trenutno nije toliko bolji, ako je uopste bolji od zvezde ko sto je bio, i nema razloga sad za frustraciju zbog toga jebote, sta sad, ne ide nesto, i odma vam zvezda kriva za to?

    sve od onog manijaka vujosevica jebote...

    Otkud poplave?
    http://4.bp.blogspot.com/_M7_yPVHRcao/TCMEpqKURaI/AAAAAAAADP4/XGEM76ZLKwU/s1600/Dule+Vujosevic2.jpg
    Pa zbog Zvezde, naravno

  10. prvi znak ludila i propadanja je paranoja. vujosevic je dosta toga uradio za partizan, ali vreme mu je da radi nesto drugo, tipa da gaju neku bastu, ili skuplja markice, nesto smirujuce.

  11. Kako god, on to radi pa radi, ali čovek je trofejni trener koga priznaje ceo svet kao takvog. Neće zvezda kao klub pa ni ova FMP zvezda uzeti titula koliko je on sam. Ima pravo tako da reaguje, kada su milioni očiglednih nepravdi i lopovluka u pitanju.

  12. Mislim da jedino zašto on treba da se povuče je bolest bubrega, šećer i ništa drugo. Kao trener on je najmlađu ekipu u Evropi odveo do TOP 16.

  13. kada su milioni očiglednih nepravdi i lopovluka u pitanju.

    nisu. potpaljuje. bolestan je, nervozan i paranoican zbog toga.

  14. Trenirao sam košarku, gledam je mnogo godina. Jasno mi je.

    Faulova nad Pavlovićem i Bogdanom je 50 po utakmici.

  15. Vrhunski stučnjak onog-sporta-što-se-sinoć-igrao, gospodin Vujošević Dušan.

  16. Drugo, unižavanje Partizanovih uspeha i izjednačavanje jednog od najvećih klubova Evrope, sa nekim Čovićevim ličnim projektom je sramota. Evo pazi sada, ovo će im ići još malo, biće opet slupano mnogo para, milione će baciti u njih, uniziće srpsku košarku do totalnog dna i onda će opet nestati biće isto kao kada su ih Vesić, Žika Pauk i ostala bagra usrali i onda opet ćemo mi normalno da igramo do pojave nekog novog A. Vučića.

  17. Faulova nad Pavlovićem i Bogdanom je 50 po utakmici.

    nista cudno, dobre igrace uvek biju, bilo uvek i bice uvek. sto mladji to vise boli kurac sudije sad da isteruju pravdu. sude, al i promakne im ponesto. ako trener podivlja, podivljaju i ti mladi igraci, i ispadne 50x vece sranje nego sto treba :)

  18. Vrhunski stučnjak onog-sporta-što-se-sinoć-igrao, gospodin Vujošević Dušan.

    Da, za razliku od svih ljudi od uprave, preko stručnog štaba i igrača vašeg kluba, priznatiji i uspešniji košarkaški radnik.

  19. Drugo, unižavanje Partizanovih uspeha i izjednačavanje jednog od najvećih klubova Evrope, sa nekim Čovićevim ličnim projektom je sramota.

    dakle, priznajes, da se pare preselile malo sa partizana u zvezdu? :)
    ravnoteza, politika, jebi ga.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.