KK Partizan

  1. Али то можеш на свакој ЕЛ утакмици да видиш, него што Дуле стално кмечи па се сад обраћа пажња на то.

    Тражи алиби за пораз увек, никад он није крив. Звезда је била боља, конкретнија, служио нас је шут. Богдан је онда почео да погађа и стигли сте нас, требало је да се тако и настави и уживамо у кошарци.

    А Дуле је повукао играче баш кад судија није погрешио, значи да је само хтео да диже тензију.

  2. U principu neka se završi kako se završi, a onda neko više treba da reši neke stvari.

  3. Али то можеш на свакој ЕЛ утакмици да видиш, него што Дуле стално кмечи па се сад обраћа пажња на то.

    Jsano je meni da sude za Barsu kada igra sa Partizanom. Da štite recimo Navara. Koga štite kod vas? I nije mi baš najjasnije da imate neki povlašćen tretman ni kao klub ni zbog činjenice da ste gost.

  4. Mislim meni je stvarno smešno kada se Lazić naziva dobrim odbrambenim igračem. On je nekada kao mlad bio dobar napadački igrač i verovatno nije bio toliko dobar i nije ispunio neka očekivanja, pa mu je dodeljeno ovo da radi, ali stvarno, njegova odbrana je faul u svakom napadu.

  5. kad je druga tekma?

  6. Jednostavno Lazić, Simonović, Katić, Nelson, Bobi i skoro ceo vaš tim je prosečna jedna ekipa kasapa koji nisu nikada imali neku karijeru niti će je imati. Za Dženkinsa postoji mogućnost da će igrati dobru evropsku košarku, za Blažića takođe.
    Kod nas je situacija drugačija.

  7. Pominju pomoc drzave a prethodnih 6 godina Zvezda dobijala vise od Partizana.

    Ајд да не цитирам цео пост.

    Ради се о следећем.. ДВ је ЦЕЛЕ ове године смарао и плакао како Звезда добија више пара од Партизана. Ти и остали гробари сте стајали иза сваке његове речи и понављали их попут папагаја. И то је ок, немам ништа против. Е сад, после оне емисије на Б92 показало се да је ситуација ОБРНУТА. Директор Телекома се изјаснио. Цифре којима је Дуле баратао су се испоставиле смешне. Не, не браним оно говедо Ћокија, причамо о вашем Височанству ДВ. Крај приче, лагао је, причао је глупости, помирите се са тим. Да Гази, знам да ви као шампиони 12 пута за редом заслужујете ВИШЕ пара од Звезде али ради се о томе да је ДВ - пази сад - ЛАГАО. Капираш? Први пут када се заправо проверило то о чему он кука све ове године испоставило се да лаже. Свако са 2 грама мозга и бар мало самопоштовања неће дозволити себи да и даље верује једном таквом човеку а ја лично тек сад не верујем у ту вашу причу како је Звезда раније добијала више пара.

    Али ајде да заборавимо све то, ево јесте признајем, Звезда је још од другог века пре наше ере па све до сад добијала 74 пута више пара од Партизана.

    Сад те ја питам овако, као аватар аватара, да ли ти стварно желиш да читаш свака три дана како један те исти човек плаче о једној те истој ствари? Па докле више да будемо жртве једног дебила који врти једну те исту причу и диже тензију, тачно ме заболе да ми је род рођени сморио би ме 200 пута до сад. И што је најгоре то се све преноси на форум..То је мазохизам, части ми.

  8. Ти не знаш за чињеницу да је Звезда малтене дупло популарнији спортски бренд? Можда се зато чудиш икаквом навлачењу иако је тај клуб далеко мање успешан што се тиче трофеја.

  9. kad je druga tekma?

    Ne znam, trebali bi da ne izađu na teren. Mora se napraviti neka priča sa ABA ligom da imamo tu neku licencu da je igramo. Ionako smo uz Cibonu, najveći klub tamo.

  10. eto sta se desi kad se dozvoli panterima da budu objektivni na nasoj temi :/

  11. Posle one emisije ništa nije rešeno, a pusti me izjava direktora telekoma. Simonović vozi X5, a Bogdan nema za sutomore.

    Zvzezda je svakako manj brend od Partizana u košarci. Sadai u fudbalu, ali to je neka druga tema.

  12. SMešno je stvarno i pričati o tome. Šilb koštao kao ceo tim Partizana :)

  13. Dobro kazes, sve je to istina

  14. Meni su inače Skauzer nakon tekme u Železniku dva lika rekli da je faul Bertansa postojao sa obrazloženjem da mu nije dao da izbaci loptu :)

  15. Posle one emisije ništa nije rešeno, a pusti me izjava direktora telekoma. Simonović vozi X5, a Bogdan nema za sutomore.

    Реално, шта он зна, папир трпи све. Вероваћемо исечцима из Курира и човеку који иначе не лаже.

    Добри сте, нема шта, тама кад помислим да немате куд ви се воздигнете из мртвих са аргументима јаким ко црна земља

  16. Добро, у кошарци јесте Партизан јачи, али не гледам ја то појединачно. Немаш ти човека који навија за Звезду у фудбалу (где не можеш Партизан да поредиш са њом макар узео 16, а не 6 титула заредом) а за Партизан у кошарци или је такав човек неспособан да веже себи пертле и обрише дупе. Далеко смо популарнији и то је факат. Наравно да ће да се навлачи и да јој се дају паре јер управо постоји због народа.

  17. Нисам гледао текму у Железнику, стварно не знам за то.

    Едит

    Богдан нема за Сутоморе тек сад сам скапирао тежину реченице хаааааааааа џџаџаџаџџаџ

  18. Jeste Scouser, Zvezda je dobijala milijarde. Svih ovih godina, pa čuo si Vujoševića.
    Jel neko gledao Zvezdu pre nego što je Čović došao? Evo godinu pre Čovića, imali smo toliko sponzora i novca, da je to bilo fascinantno. Nijedna jedina reklama, ni privatnih ni državnih firmi, bukvalno nisu oficijalnu vodu imali. Igrače su dovodili u pola sezone, od onoga "što ostane", i za dlaku se izvlačili da ne ispadnu. Ajte molim vas. Pa da su dobili tolike pare mislite da ne bi morali neke račune da polože? Mada kod nas ne mora, slažeš nešto, demantuju te iz prve ruke, i ti samo iskuliraš. Tako je bar Vujošević radio.

  19. Pa pazi u fudbalu nama svakako nisu davali pare, nego su više uzeli i to mi je normalno. Ali u fudbalu ste opljačkani maksimalno i klub je vođen katastrofalno. Šta sad, treba da vam se da 50 miliona i iz početka da se ide?

    Nije Partizan samo jači u košarci. Za razliku od fudbala gde smo mi doduše poslednjih godina stvarno poznati kao klub koji pravi ozbiljne igrače u Evropi, a nismo potvrdili nekim ozbiljnijim igrama titule niti dominaciju, u košarci smo mi svetski cenjen klub i to ne 5, 6 godina nego poslednji 30. Jednostavno razlika je nebo i zemlja. Dok u fudbalu vi takođe ništa ne radite, tačnije raditi i tu u svakom pogledu troduplo manje od Partizana.

  20. Jel neko gledao Zvezdu pre nego što je Čović došao? Evo godinu pre Čovića, imali smo toliko sponzora i novca, da je to bilo fascinantno.

    Ali što bi godinu pre Čovića i imali para? Dato vam je. Mnogo vam je dato. Vesić je sve uzeo. Koševe su vam uzeli i grb založili. A imali ste para. Dovodili ste igrače i trener. Šta Kari je jeftin trener? Ta godina koju spominješ je godina kada već stvarno nije ni bilo poente da vam daju pare. Koliko da vam daju kada ste dužni ljudima 15 miliona? 20?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.