KK Partizan

  1. Што се тиче казни, требало је то и строжије. Само ово са Партизановом публиком је претерано јер ај да кажем да је битан фактор и да ће Звезда те две текме много лакше добити.

  2. Opa dve tekme bez publike.

  3. Ја кажем да то мени лично смета, знам да је нормална ствар узимати све ђутуре.

  4. Mene izluđuje kada Partizan zovete Paća. Ne znam zašto.

  5. Cirkus liga, treba istupiti, vec se malo bolje zivi otkako su samponi u fudbalu, pardon sampioni, jos samo ova titula fali da celoj Srbiji svane. Sramota kako su DV i ekipa pokusali da osujete boljitak u Srbiji, u nedemokratskim zemljama bi zaglavili tesku robiju za ovo!

  6. У суштини казне реалне, само ми није јасно зашто павловић паузира један меч и зашто је Жо кажњен са 115 иљада кад није искључен са утакмице.

    Шта је дг?

  7. DG je diskvalifikaciona greska. Pavlovic je kaznjen jer je to legitimno sredstvo odbrane - zona - poluzona - covek - diskvalifikacija, sve su to takticka nadmudrivanja.

  8. Kako moze biti realna kazna za Tejica, kao igrac van protokola samo su 2 opcije - potpuno izuzet od kaznjavanja, ili kaznjen sa visemesecnom suspenzijom.

  9. За тејића већ неки други органи (читај муп) треба да се побрину, то ко да сам ја трибина узео да набадам неког

  10. Pa upravo ga ovim stite od takve kazne, iako ga realno niko ne bi ni teretio u ovom raspadu od zemlje. Umal ne napisah "drzave", povuce me recenica tako, jbg.

  11. Реците ви мени шта би било да је Партизан остао са једним играчем. Службени резултат 25:0 за Звезду? Шта је поента тога, да играчи немају евидентирану статистику?

  12. 20:0, де нађе то 25

  13. I sada je to normalna rasrpava koju ti i Dionisijo podržavate.

    Не, нормална расправа је кад кажеш "пусти ме изјава директора Телекома", везано за оне спонзорске уговоре. И ту се свака расправа за тебе завршава. Ваљда је по теби његово мишљење ирелевантно а праву истину знају само Мики94Пфц и ГробарДоГроба са Б92 портала са којима интезивно четујете путем Фејзбука и размењујте информације. И онда дође Џери у крају познати као "Онај који је одјебао директиву" и каже да ниси требао да урадиш то што си урадио везано за ова нова правила.

    Прељепо.

  14. Реално, ово је бласфемија, бан 40 дана плус пдв.

  15. 20:0, де нађе то 25

    Јебига, нисам одавно видо да је нека кошаркашка текма завршена службеним резултатом па заборавио.

  16. Partizan - Solnok 20:0 pre 2 meseca.

  17. I Solnoci igraju opet Abu, mamu im jebem, treba da ih nakantate 50 razlike sledeće sezone.

  18. Добро то, него што су Партизанови играчи јурили да бију неки секунд пре краја? Зато што су бјесни?

  19. Zato sto se formalno zavrsenom utakmicom daje legitimitet ONAKVOM sudjenju.

  20. Zato sto se formalno zavrsenom utakmicom daje legitimitet ONAKVOM sudjenju.

    U prevodu da bi Vujosevic mogao da krivi drzavu za poraz.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.