KK Partizan

  1. Hugocavez
    Газимудо, искључени су јер клупа не сме да улеће на терен, а ако нису учествовали у тучи нису кажњени.

    Uletanje na teren je za iskljucujucu,al nisu uleteli da bi obrisali parket nego da bi se makljali. Dakle, ako su se makljali, zasto nema kazni?

  2. Ne vidim stvarno, ako kažete da jeste-ok.

    Iskreno, bez da unosim neke raskole, oterao bih sva govna iz obe uprave i doveo neke Bodiroge, Saše Obradoviće, Đorđeviće, Zorane Saviće itd...aukurac više, napraviše bre brlog jebeni!

    I ko god izjavi "nismo mi krivi nego vi" je na evolucijskom stepenu SNS bota.

  3. Uletanje na teren je za iskljucujucu,al nisu uleteli da bi obrisali parket nego da bi se makljali. Dakle, ako su se makljali, zasto nema kazni?

    Mogli su da ulete da razdvoje npr

  4. Realno, pobila se dva najmirnija igrača u obe ekipe, posljednji od kojih bi čekivao da se pobiju i to naročito izmedju sebe

  5. Ovo pseto sto kaze...al realno radenovic vam je ko kurac neki

  6. Ајде једном Џони буди јебено објективан, јебемуматер. Сви су видели да је Раденовић покушао да их одвоји и да је идиот Милутинов насрнуо на њега ко бик. Нормално је да ће да се брани човек, шта, требао је да дигне руке и да пусти да га ретард ишамара ? Павловић је ниоткуда налетео к'о Гатузо у масу, у фазону ШТА ШТА ЈЕ БИЛО ШТА, ШТА ЈЕ БИЛО. И треба да буде кажњен десет пута више јер је сеља обичан, као што требају бити кажњени и Нелсон и Ребић поготово. Јуче се клинац окотио и одма' глуми лудило. Тужно је што се све ово дешава, ја да сам неки курац забранио бих спорт у Србији на једно 5-6 година, па нека напаљена стока налази друге начине да испољава своје фрустрације.

  7. Pa ono Pseto, nama je legenda naše košarke Danilović predsednik. Inače po uspesima jasno je da su on i Vujošević radili prilično dobar posao. Opet se malo meša. Za razliku od vaše uprave, moraš priznati da je naša veoma cenjena u košarkaškom svetu. Taj isti Vujošević je u celom svetu čovek koga izuzetno poštuju. Tu je Todorić bleja, Gašić, Pera Božić....izuzetno neincidentni likovi. Sa druge strane Čović, Andrej Vučić i neki ljudi u odelima, od kojih samo Neša Maler tu ima nešto veze sa košarkom.

  8. Znojko aj da ti poslednji put objasnim.

    Nemoj na ovoj temi nazivati igrače Partizanana retardima. Ne smaraj na Partizanovoj temi o mojoj objektivnosti i ako ti je teško nešto što piše ovde nemoj da dolaziš.

    Milutinov je slučajno udario Radenovića koji je onda krenuo da se bije. Za Pavlovića i pre kazni sam rekao da je udario Nelsona, što se vidi jasno. Lovernj po meni razdvaja. To je moje mišljenje. Šta sad tebi smeta to toliko i šta te boli kurac da li sam ja objektivan na Partizanovoj temi. Jesam došao to da ti pričam kod tebe tamo? Nisam. Imam moje mišljenje i iskazujem ga na pravom mestu za to. Ne smaraj bre više.

  9. Daj boze da me ortaci brane ko sto je sinoc Radenovic razdvajao...

  10. Daj boze da me ortaci brane ko sto je sinoc Radenovic razdvajao...

    Meni je prilično jasno da je Radenović skočio da se bije.

  11. Човече, Човић је политичар и у опису његовог посла стоји да мора да буде љига и говно. Вујошевић је СПОРТСКИ ТРЕНЕР и ПЕДАГОГ, тј требао би да буде. А опет, кад се подвуче црта, исти су

  12. Ja sada gledam opet snimak i Radenović je skočio da se bije.

    http://youtu.be/cyMj-uMTsSM

    Naravno, šuntavi Radenović, šuntavi Milutinov i Šuntavi Nelson koji su generalno mirni su i meni iznenađenje, ali Radenović je sigurno skočio da se bije. Meni ne izgleda kao da rastavlja ni jednog trenutka. Prošao je odlično. E sad zašto je prošao odlično to je neka druga priča.

    Човече, Човић је политичар и у опису његовог посла стоји да мора да буде љига и говно. Вујошевић је СПОРТСКИ ТРЕНЕР и ПЕДАГОГ, тј требао би да буде. А опет, кад се подвуче црта, исти су

    Hugo kapiram ja da ti to misliš, ja ne. Ta rasprava je suviše puta vođena i nikada nije dala nekih rezultata. Meni su njih dvojica nebo i zemlja zbog milion puta spomenutih stvari, na šta ima milion odgovora sa druge strane. Moramo se tu složiti da je rasprava o tome već totalno priča bez kraja sa potpuno istim rečenicama :)

  13. Džoni jesi li razmislio da dadneš Tomi gugtki da vodi ove teme :D

    Jebeno je, situacija kompletna, tamo na terenu je druga slika potpuno, ali definitivno se ovdje pravi veca farsa od svega toga. Pa ljudi buri sa rodjenim bratom zakuva na basketu da se hoce izubijati a kamo li ovi. Ali to se zaboravi sve kad se zavrsi utakmica ako su iole normalni. Čović i Vujošević su najveća govna, i zbog njih trenutno svi ispaštaju

  14. Погледајте од 17-20 секунде, види се како Жо набада неког песнајом.
    https://www.youtube.com/watch?v=cyMj-uMTsSM

  15. Gura čoveka Tilmo.

    EDIT: I vuče unazad igrača Partizana.

  16. Džoni jesi li razmislio da dadneš Tomi gugtki da vodi ove teme :D

    Misliš ovu temu. Ja i dalje ne vidim da je negde drugde neko.

    Dok se ovde rapravaljamo o Vujoševiću i Čoviću, tuči i tako tome, Tilmo tamo pravi tim za sledeću sezonu.

  17. Прво га гура а у 19 секунди га удара у главу песницом.

  18. Ne i dalje ne vidim to. I dalje mi deluje kao da rastavlja. Pogledao sam već deseti put.

  19. Ne znam Tilmo bole me kurac idi tamo pravi tim za sledeću sezonu.

  20. Pa ono Pseto, nama je legenda naše košarke Danilović predsednik. Inače po uspesima jasno je da su on i Vujošević radili prilično dobar posao. Opet se malo meša. Za razliku od vaše uprave, moraš priznati da je naša veoma cenjena u košarkaškom svetu. Taj isti Vujošević je u celom svetu čovek koga izuzetno poštuju. Tu je Todorić bleja, Gašić, Pera Božić....izuzetno neincidentni likovi. Sa druge strane Čović, Andrej Vučić i neki ljudi u odelima, od kojih samo Neša Maler tu ima nešto veze sa košarkom.

    Citiram ti ceo post da se zna kome odgovaram.

    Prvo za Danilovića: Brate, to koliko sam ga ja gotivio dok je bio igrač to nije bilo normalno! Svi su se tukli da budu Đorđević samo ja da budem on kad pikamo basketa, klinačke fore al mnogo sam ga gotivio. Pa kucanje preko Sabonisa? Svrš u ćega. Legenda Srbije i Kindera... Ali je realno bio đubre i nije pričao sa Saletom koji je dingospo(ko Pavle i Čkalja lolo), Pa je počeo da se druži sa beogradskim biznismenima i njuškama i koliko god je bio igračina ukaljao je svoje ime nekim stvarima nevezanim za košarku nažalost. Pa šta je bilo sa ovim klanjem sa kumom jbt?!

    Gašić je nebitan lik totalno, a Peri Božiću skidam kapu-on iako nije nikada bio neki veliki igrač bio je kapiten za primer i ono da kažem na mestu po ponašanju i izjavama.

    Todorić nije bleja i godinama radi ono što radi Tilmo ovde, poprckuje i daje dvosmislene izjave a mislim da ste svesni koliko to nervira?

    Poslednji Vujošević...šta da kažem da ne izazovem lavinu? Svaka njemu čast na uspesima ali kvalitetnih ljudskih osobina nema ni gram. Ili bar više nema. Totalno je skrenuo u neku paranoju jebenu i uz Ćokija je najveći krivac za ove tone govana koje moramo da gutamo.

    Što se tiče naših Neša je lik iz košarke jbg koliko i Todorić ili Božić(nije bitno ko je kakve uspehe imao za ovu spiku), bivši igrač koji je nastavio da se bavi sportom...

    Ostali su biznismeni i političari i to je fakat, nema šta.

    Poslednji je Čović...lopovčina i političar(dovljno da znaš da je đubre i profiter) ali nije ni on od juče u košarci. Stvorio je FMP, znači nije ga dobio na vođenje od države kao ostali nego ga izgradio i doveo na vrlo visok nivo organizovanosti i uspeha. Znači on je došao kao osvedočen i uspešan rukovodilac jbg ako ćemo objektivno.

    p.s. nisam previše pisao o lošim osobinama u delu kod Ćokija, ne zamerite ali mislim je potpuno nepotrebno jer je poznato sve.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.