KK Partizan

  1. I ja tamo pravim tim jer je takva spika, ovde se o ovome priča jbg, ako vam smetam otići ću boli me kurac imam sa kim da razgovaram o bilo čemu jbt

  2. Danilović je izboden. Nije on nikoga izbo nožem da bi bio kriv. Ne vidim da je to toliko nešto nemoguće da se zakačiš sa prijateljem u kafani i to da se zakačiš mnogo, opet Danilović je izboden nožem. Ne znam kakav vam je to argument protiv njega. Nije on nikoga izbo.

  3. Pazi, ovo Čović, Vujošević su sve spike obrnute milion puta. Vi ćete da pričate kako nije čovek, mi kako vas boli što nam je doneo sve ovih godina, što vi nikada do sada niste imali. To je to. Šta tu novo da kažemo? Prilično je jasno da imamo svi tu suprotne stavove i mišljenja, a da ponavljamo priču u nedogled.

  4. Danilović je izboden. Nije on nikoga izbo nožem da bi bio kriv. Ne vidim da je to toliko nešto nemoguće da se zakačiš sa prijateljem u kafani i to da se zakačiš mnogo, opet Danilović je izboden nožem. Ne znam kakav vam je to argument protiv njega. Nije on nikoga izbo.

    Nije mi to bio argument...argument je bio da je lik koji je njegov kum nekoga izboo ali ajde da je i to glup argument, prihvatiću. Kaži mi onda sa kime se druži privatno i sa kime ručava svakodnevno? Jbg brate i mene viđaš u kraju sa nekom ekipom i šta ćeš pomisliti zašto blejim sa njima? Da se ne zajebavamo...

  5. Kao ovo juče. Mi mislimo da smo drastično oštećeni od strane sudija. Vi mislite da nismo i da je sve bilo OK. Meni je to normalno. Nema tu potrebe za nekom raspravom.

  6. Pa ne znam sa kim se druži privatno jer me boli kurac za to. On je kao predsednik Partizana vrlo uspešan predsednik, a šta privatno radi nisam pratio. Stvarno, iskreno, nemam pojma o kome govoriš.

  7. Pazi, ovo Čović, Vujošević su sve spike obrnute milion puta. Vi ćete da pričate kako nije čovek, mi kako vas boli što nam je doneo sve ovih godina, što vi nikada do sada niste imali. To je to. Šta tu novo da kažemo? Prilično je jasno da imamo svi tu suprotne stavove i mišljenja, a da ponavljamo priču u nedogled.

    Nisam ja to pričao zbog toga, to je jasno kao dan i nema tu šta...to sam ispisao zbog onog tvog čija uprava su ljudi iz košarke a čiji ne, čime si mi odgovorio na ono moje "da bih ja rasterao sva govna i kod vas i kod nas".

  8. Pa ne znam sa kim se druži privatno jer me boli kurac za to. On je kao predsednik Partizana vrlo uspešan predsednik, a šta privatno radi nisam pratio. Stvarno, iskreno, nemam pojma o kome govoriš.

    E, vidiš, ovo isto i ja mogu da kažem za Ćokija jbg, realno je uspešan posle pun kurac vremena imamo tim koji može da osvoji titulu igrali smo EL i bole nas jaja ali ne mislim tako, mislim ono što sam več rekao ali neču da pominjem jer se izlizalo od ponavljanja.

  9. Inače za Radenovića: Krenuo je da razdvoji, to se jasno vidi, pa je onda popizdeo kada ga je Milutinov udario i krenuo na Milutinova ga nije ni pinuo i sklonio se kada ga je Milutinov obgrlio pa gurnuo. I u zadnjoj sekundi se vidi da vuče igrača partizana od gužve. Kapiram da nije kriv jbg

    Žo takođe nije kriv, razdvajao je i legao preko Milutinova dok je ležao da ga zaštiti

  10. E, vidiš, ovo isto i ja mogu da kažem za Ćokija jbg, realno je uspešan posle pun kurac vremena imamo tim koji može da osvoji titulu igrali smo EL i bole nas jaja ali ne mislim tako, mislim ono što sam več rekao ali neču da pominjem jer se izlizalo od ponavljanja.

    OK i što onda morate da dođete da nam objašnjavate non-stop nešto kada smo na našoj temi i mi međusobno diskutujemo?

    Evo od kada se otvorilo ponovo, garantujem na prethodnih pet strana da ima troduplo više vaših postova na našoj temi od naših, od kojih su samo moji.

    Brate realno, bole nas kurac šta vi mislite o tome svemu. Ti i ja smo ortaci i kada zabodemo, naravno da ćemo prodiskutovati. Ali šta sada Gazimuda bole kurac šta o svemu ovome misli Tilmo?

  11. Ja sam cuo da nam je zamenik fiziotarapeuta trazen od strane parking servisa jer im duguje 5000 dinara.
    Hajde da pricamo o tome kakvo je on djubre od coveka

  12. A ček ne mogu da izvalim Katić šta radi na 0:24 isto.

  13. Pa nisam ni došao da ti objašnjavam, ni tebi ni bilo kome. Došao sam da kažem da bi rasterao sva govna iz obe uprave i to napisao na obe teme i da pohvalim Truća.

    Ovo ostalo što sam pisao se odnosilo na tvoju izjavu meni "da su vaši u upravi ljudi iz košarke", za šta sam takođe rekao da je tačno jer nisam malouman jbg, ali da su i Ćokara i Nebojša(Šone brate) ljudi iz košarke. Ništa više otoga.

    Posle sam se nadovezao na snimak al ne vidim da sam nešto jeo govna, ionako se sve vidi pod uslovom da onaj ko gleda HOĆE da vidi.

    Ali šta sada Gazimuda bole kurac šta o svemu ovome misli Tilmo?

    Pa brate što da ga ne zanima? Ne moraju biti Tilmo i Gazimudo baš u pitanju ali zar nije ok čuti i suprotstavljeno mišljenje nekad?

    Nemojte me razumeti pogrešno, ja u principu volim da pričam o bilo kom sportu pa zato ine biram temu ali nemam problem da ispoštujem pravila za koja se dogovorite, nikakav problem.

  14. Ja sam cuo da nam je zamenik fiziotarapeuta trazen od strane parking servisa jer im duguje 5000 dinara.
    Hajde da pricamo o tome kakvo je on djubre od coveka

    Što banalizuješ sada? Nisam došao da vas prozivam ni direktno ni indirektno da vas poprckujem...čak nisam ni insinuirao niti nešto prognozirao.

    Ok, vaša tema, vaš predsednik, vaš zamenik fizioterapeuta pa ne smem lošu reč da kažem? Nemojte se onda smejati SNS botovima onda koji bi te zaklali žicom da uvrediš Vučelu...

    edit: Katić ništa, stavio je ruke na nekog lika samo pokušava da razvadi izgleda...nit ga je gurnuo niti udario(što me čudi jbg ipak je to Raško)

  15. Meni deluje, jos vaznije i u prenosu mi je delovalo (na ovom snimku rezolucije 7 piksela se slabo sta razaznaje) da je Radenovic sve vreme razdvajao. Vidi se i da je u trenutku kada ga Milutinov pusti, njemu desna ruka slobodna - da je hteo da se bije, tad bi plasirao pesnaju bilo gde. Treba posteno reci.
    Generalno se videlo da ima dosta fer momaka u FMP-u, ali svakako su govnurde tipa Bobi, Blazic, Simonovic i Katic govnurde koje bi ponistile ljudske kvalitete jednog samostana.

  16. Sinoć sam se osećao jako loše. Mislim da bi svaki patriota trebao.
    Da ne bude zabune među kolegama grobarima, loše nije krenulo sinoć. Nastalo je to pre mnogo godina.

  17. Vidi se i da je u trenutku kada ga Milutinov pusti, njemu desna ruka slobodna - da je hteo da se bije, tad bi plasirao pesnaju bilo gde. Treba posteno reci.

    Pa za to sam i rekao, tad se samo sklonio desno ovamo i krenuo da vuče još nekog lika, korektan je bio.

  18. Da mene generalno čudi da su ono fazon ljudi od kojih bi očekivao da prave sranja, pnajmanja pravili sranja.

  19. Ne meni je samo fascinantno to sto neki i dalje imaju zelju da na protivnickoj temi ubedjuju forumase da nisu u pravu sto navijaju za klub za koji navijaju, sto veruju u svoje igrace itd..
    Ako cemo da pricamo objektivno,onda ne mozemo da pominjemo "partizani-cetnici" teme jer se oko toga nikad necemo ni najmanje sloziti a cak i da neko pomene nesto protiv svog kluba ovi drugi ce da svrsavaju na to kako je to vrh objektivnosti (evo recimo ovo danas sa Trucem). Sad jos vise lajete kako je Vujosevic kriv, kako je govno, bla bla..
    A iskulirali ste onaj deo posta gde je pomenuo sudjenje, takodje objektivno, ili onaj gde je pogresio, oko kazni, posto objektivno NISU OBJEKTIVNE.

    Evo ja da pitam, zasto se za tucu igraca na terenu dobija 2 MECA PRED PRAZNIM TRIBINAMA? Ako nije zbog tuce nego zbog gadjanja sa tribina, zasto vi igrate pred publikom kad ste pre 2 nedelje gadjali nase BAKLJOM?
    Dakle ,ako se hoce objektivnost onda nek budemo objektivni po svim temama, a ne samo po "Vujosevic je govno" i "Partizan imao vise para i sad frka kad nemaju" temama dok su neke poput "Covic je govno" i "CZT je cokijev privatni klub" veoma diskutabilne.
    Kapiras?
    Ti i ja smo pricali na basketu onda nesto malo oko ove teme, video si da nisam neko ko izricito drzi jednu stranu i ne slusa sagovornika,al brate necu da objektivnost ispadne to da moram da potvrdim svaku rec koju napise bilo koji cigan.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.