Prijava

Mutirane limenke vidimo se u Cipiripi kupu ad vas išutiraju iz evrolige. Onda ima da pratite ta takmičenja. :-)

faca isti pavlović

Ja sam očekivao da će imati žestok bol u kurcu da prave lica evropskih igrača al ovoliki bol nisam očekivao lolo

Ma to jadni NBA Live, 2K kud i kamo bolji.

Boban baš ima karakterističnu njušku a pogle kakvog su ga napravili
http://static.mondo.rs/Picture/365708/jpeg/Zvezda-u-NBA-2K15.jpg

jebem li ga, onda jeste, ali su menjali stvari što se grafike tiče u odnosu na 2K14.

Brate ovo su genericke face. Sta se lozite?!

Kako li će Bobiju uši da urade?

Trebalo bi mi jos 8 giga ram memorije da uchitam to. hehe
zhajk apruvs

Bogdanovicu je ponudjena neka smesna minutaza, uloga i minimalac na koje je on pristao, jos Misko da aminuje i potpisace otvoren ugovor. To valjda znaci da moze da ode ako nadje bolju ponudu, a iz naseg ugla to znaci da kupujemo vreme da nadjemo cetvorku.

Sasa sutra odlucuje, nikad nisam imao ovoliku tremu i nesigurnost u svoje pusacke sposobnosti :D

A pominje se i Jaka Lakovic kao pojacanje na kecu, mada mi to ne deluje kao realna opcija.. Sto bi rekao Djura - kafanske price, al ne znam ima li tu istine..

EDIT: I posaljite svi po kilo masne prasetine na Macvanovu adresu! Da se malo ugoji ovih par dana, da ga ne uzme niko, pa ce lako Dule da ga oljusti na treninzima :)

U jbt, Tripković batalio košarku.

Трипко, хвала ти за све!

Јебаћемо Кркоа у твоју част.

EDIT: I posaljite svi po kilo masne prasetine na Macvanovu adresu! Da se malo ugoji ovih par dana, da ga ne uzme niko, pa ce lako Dule da ga oljusti na treninzima :)

Aj apruv.

dajte neki link da jebemo Krkoa i uz moju nazočnost