Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. Pored toga što je pičkasto, pederski, jadno, itd. komentari gube prevashodni smisao, a to je da budu kritika (a kritika, naravno, može biti dobra i loša). Možda bi trebalo npr. prijaviti takve autore pa da ih moderatori opomenu, a ako se ponovi možda i banuju ili ti autori izgube obciju da brišu komentare...

  2. Или да се укине та опција, м?

  3. Ja sam brisala carine komentare i opet bih. Tovario se kao pit bul zbog neke definicije dana, pustila ga koji dan, zamolila na pvt da to ne radi, jok. Šta god napišem on opet, par puta je navukao i druge, ali samo par puta pa sam i njih brisala. I opet bih. Nije isto tovariti nubove i tovariti stare autore. Ja sam bila nubara.
    Ovo je sajt za zabavu a ne za izdrkavanje. U međuvremenu smo, valjda, to prevazišli.
    I koristim ovu priliku da apelujem da vratite caru. Jer je bez veze da čovek piše pod drugim nikovima a da se za njim plače kao da je nedajbože...

  4. Или да се укине та опција, м?

    Не може, Кајзен има неке типове који имају уплаћен ктитор до 2013. и онда када би укинуо ту опцију могли би да га туже за лажан маркетинг и кршење ставки уговора који је склопљен између њих...

  5. izgube obciju da brišu komentare

    Jednostavno im se onemogući da budu ktitori. To bi Kaizen mogao da sredi.
    Ktitor je osoba koja pomaže sajtu, prevashodno finansijski. Ali ne može da pomaže i zloupotrebljava te opcije.

  6. Slažem se sa ne'amnadimak, ali mi to ne možemo da znamo dok neko ne prijavi.
    Imate temu za prijave.

    Pekki
    Ja sam to radio samo na jednoj defki kad su počeli modovi kolektivno da pišu nebuloze. Šta me boli uvo, ako sam plOOOtio od svojih pOrO, može mi se.

    Npr, ovde je po mom mišljenju Pekki zaslužio ban. Na definiciju "Tipovi ljudi na bazenu" ili kako god su mu Peki d džem i tada razmodovan Surovi ostavili komentare, nikakve nebuloze, već najnormalnije negativne kritike, ono što neko reče retki su oni koji umeju da dobro negativno iskritikuju nešto. Meni je Surovi pojam za to. I dečko uzme i izbriše. Ne znam da li mu to šteti skupljanju pluseva na fejsu za tu definiciju, ali ja da sam bila na Peki d džemovom mestu ja bih ga zveknula.

    Ok, nije nešto, popularna je, eto dobio si naslovnu, ali brate ne pravi ih još i budalama.
    Surovom na onakav komentar je mogao samo hvala da kaže. Iz razloga koji je naveo Dejs:

    Дејс!
    Ma meni pišu i viđeniji autori takve pohvale, ali to je krajnje iskreno... Ja bih čak voleo da i od njih dobijem kritiku: Defka ti je dobra, al da si uradio to, to i to bila bi sjajna...

  7. Откуд ти то да Цара пише под другим никовима? Зашто опет шириш дезинформације. ЈЕДИНО ЈА И САМО ЈА могу да вам кажем шта је са њим. Последњи пут кад смо се чули, не сећам се да је био у контакту са Аурором...

  8. Ја сам за то да се укине опција и да је имају само модератори. Шта курац брисање коментара... Не видим за шта нормално би могла да се користи та опција.

  9. Или да се укине та опција, м?

    Jednostavno im se onemogući da budu ktitori.

    Mislim da su oba rešenja jednako dobra...

  10. Zašto bi gubili tu opciju? Ne kontam. Neka opcije. Što vama toliko smeta to? Ono- junak si ako ti ostane izdrkavanje na nečijoj definiciji ili šta? Meni se lično smuči kad vidim neku redaljku od kurčenja. Ja bih mogućnost brisanja svima uvela, šta fali? Čovekova definicija, njegova stvar.
    Meni su jedno 3 puta slali pvt zbog loših komentara. Aferim. Neće više dobiti od mene nikakav i nikad i to je to.

  11. Jednostavno im se onemogući da budu ktitori.

    АХАААХАХХАААХАХАХХААХ мислим да већи ниво наивности нисам у животу видео... Ти мислиш да кајзену свира јаје што ће неко да брише коментаре док му се слива кинта? Боле га бре да се смара багром, ако му та лова од исте багре помаже да унапреди сајт како би постердзхије уживале...

  12. Е па Аурора тај човек је пичка! Шта сад, да буду само цветни коментари? Не разумем...

  13. gamby
    Ја сам за то да се укине опција и да је имају само модератори. Шта курац брисање коментара... Не видим за шта нормално би могла да се користи та опција.

    +1000

  14. Kakvi bre cvetni komentari, ja pišem o izdrkavanju. I nemoj mi reći da nije tog bilo po ovom sajtu.

  15. Ја сам превише лењ да бих брисао коментаре са сопствених дефиниција, а и кога боли курац за то. А и нисам имао много негативних. Углавном ми људи остављају позитивне коментаре, што значи да сам до јаја аутор, што значи да мршћете на читање.

    Е да и педерски је то брисање негативнох коментара, реално.

  16. Издркавање се банује, за то имамо модераторе. Делује ми да не конташ о чему причамо, или ја тебе опет не контам. Змио врати се!

  17. Obrisala sam samo jedan komentar, od jednog lika koji je već bio banovan pet puta jer je konsttaantno hejtovao i provocirao jednog autora, a seratorske komentare ostavljao i na svim drugim defkama.
    Eto tako, kad se neka budala nakači, kao taj gorepomenuti na tog jednog autora, onda je opcija i korisna. Smislena.

    Mada, znala sam ostaviti komentar u kojem autoru sugerišem da je to što je napisao - plagijat. Ne brišem odma' sve defke, nego nekim iole poznatijim autorima ostavim šansu da je sami obrišu, pa gledam oće li i kad će. Kod nekih - neće, nikad. :)
    I, ti komentari su nestajali u slučaju nekih autora. Ma divno.:)
    Eto koliko je u stvari ta opcija besmislena.

    Jer, u onom prvom slučaju, autor uvijek može zamoliti moderatora da obriše taj neki uvredljivi i niđe s vezom komentar, i mod će to da brisne.

  18. Ја сам рекао пар пута, већи утицај на мене као неког аутора има да ми добар аутор рокне минусчину и потроши 120 секунди да ми објасни зашто је то урадио, него да ми 1000 анонимуса да плус. Тако да, никад нисам брисао, ни као мод, ни као ктитор пре тога.

    Што се тиче брисања коментара мени, да, било је једном. Велики чин непоштовања.

  19. Мени ЈТУ редовно брисао коментаре.

  20. Мени нека стока једном обрисала коментар, ал било ми смешно...

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.