Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. sunshine
    Meni baš gotivno kad se neki jači autor napljuje jer mu je defka šit ..
    Al to uglavnom Straju zezaju, kad su ostali medjusobno na prs' u dupe.

    to je jer smo picke pa ne smijemo. jer idu banovi kad pljujes defke nekih mudonja

  2. Ja sam jednom obrisala Fridrihov komentar...Ne sećam se da l je beše pljuvao Srbe, ili je smarao sa Firerom, uglavnom-nije bilo vezano za defku...

  3. Деветар Цокулић

    Po meni, treba brisati spem, reklamiranje i e republic komentare, svako ostalo brisanje je pickasto.

    Не треба ни то, нек модератор види па обрише и банује. Коментар је коментар био позитиван или негативан, нереално је гледати само коментаре + најјачи си и тако :)

    Znam ja da primim kritiku, samo kazem da treba brisati spemovanje a negativne komentare slobodno ostaviti

  4. Ја нисам брисао ни кад ми кажу да ми је дефка говно, што бих обрисао...
    Рекао да је супер или да је говно је потпуно исто, дакле нечије мишљење, а мишљење је јелте као гузица свако га има и ја нећу туђу гузицу да чистим...

  5. Мислим да би ту опцију каизен требао да укине... Не волим кад се моје мишљење брише, ја онда љут. Много љут. Мућкам био оружје. Постављам бомбе. Пуцам на американац, пуц пуц.

  6. nesto najfegetskije,to rade kompleksasi najgore vrste,ali najgore
    ne moze recima da se opise koliko pederski je brisanje negativnih komentara sa svojih defki
    kakvi jebeni nolajfer moras biti da ti smetaju negativni komentari na definicije i jos gore da ti uopste smetaju kritike
    razmazene sisice,samo bi smajlije i pohvale,koliko je to gej
    pu,gnjide

  7. Ognjetina, da ti odgovorim. Mrzi me da kopiram ceo post :) 99.99% ljudi ovde pise definicije da bi ih neko procitao. Kada procitas nesto, ti steknes misljene o tome. U nekim slucajevima, imas kritiku na definiciju (dobru ili losu) koja ispoljavas kroz komentar. Dakle, smisao komentara je da budu kritika. Praveci selekciju komentara ti zapravo narusavas pravo drugih na vukajliji i unistavas veoma bitnu funkciju na njoj (losa mi formulacija, al jbg... kapiras sta sam hteo da kazem :) ). I sve to zarad vise pluseva i boljeg skora i rejtinga.
    Dakle, otoviro sam temu sa zeljom da uticem da se takvo ponasanje svede na minimum ako vec ne moze skroz da se iskoreni (ili ukine opcija) i zato sto mi poprilicno idu na kurac osobe koje su spremne na sve dozvolje, nedozvoljene, moralne i nemoralne radnje zarad sake pluseva. Zelja za dobrim skorom je ok, ali ne po svaku cenu.
    A sto se tice tvog zakljucka da sve radimo zbog ega je potpuno tacna. Takozvana hedonisticka teorija: Uopsteno, sve sto radimo u zivotu, radimo jer ce nam doneti nekakvo zadovoljstvo.
    Malo sam smorio al jbg :)

  8. ne'amnadimak, јасно је да је сујета део овог сајта али мораш бити спреман и на критику тако да се слажем са тобом, јес да је хвалоспев добар афродизијак али треба стојички прихватити и лоше коментаре. Јес ово све имагинарно али по мени свако ко брише негативне коментаре је искомплексирана гњида која никад неће постати призната чак ни у свету вашака.

    Мала Видра брише коментаре.

  9. Koliko mora klinac da bude iskompleksiran da iskoristi pogodnost ktitor naloga i da svaki iole negativan komentar sa svoje defke izbriše?
    Živo me interesuje!

  10. дај линк, јебо те међед

  11. Daj bre link od profila da se ispišamo po njemu!

  12. Pa zar taj lik nije već duže na sajtu? Viđo sam ga i po forumu, ne deluje mi da je takav...

  13. Локси ктитор пиша по сиротињи лоло

  14. Pa zar taj lik nije već duže na sajtu? Viđo sam ga i po forumu, ne deluje mi da je takav...

    Može biti da sam ja pogrešio, pošto sam novi ovde... lolololololo

  15. Petre taj je i napušto sajt zbog slične gluposti lolo
    LOKSI NEMOJ DA NAPUSTIŠ SAJT

  16. Saćemo vidimo dal će da mi obriše komm.
    EDIT: OBRISO I POSLO PRETEĆI PVT! LOKSI NE RADI TO!!

  17. Hahaha, da, da Petre. :)
    PS. Kao što rekoh, brišem komentare od jadnika koji hejtuju i pljuju sa duplih, naravno. ;)

  18. Засхто претисх локси ктиторе

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.