Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. kupusarko što te proganjaju?

  2. Mala Vidra

    Da je samo po sajtu, razumjela bih. Doduše, sa 5 naloga. Al' kad ne znaš apsolutno nikoga na ovom sajtu, a ovaj te nađe na Fejsu i ostavlja ti svašta, dođe ti da se zapitaš. Jbg.

    Ову измишљотину не запазих одмах, ја не верујем како немаш образа.

    Нисам пријатељ с њом на фејсу нити сам икада био. Јесам јој послао поруку у инбокс и то хоћу да пставим овде, и наравно да видите шта је одговорила. Само не знам, је ли то кршење приватности и да л смем то да поставим?

    А ево њој дозвољавам да постави то овде и нећу јој замерити, напротив.

  3. postavljaj.
    ocemo rijaliti sou, daj bre krvi! ionako se nista ne desava....

  4. Thinker i mala vidra ko Ekrem i Vendi prave šoove po sajtu

  5. Vidra je trenutno u autobusu nemož da odgovori ;)

    Dobro buraz, nisi manijak ali jesi malo navro, čuj tražio je po facebooku jebte..

  6. Написах да је израз измишљен и да је прежвакана тема израза хипохондер, али ми је аутор избрисао коментар. Ова назови дефиниција је у питању http://vukajlija.com/triperoza/540628

  7. Jebiga, svako danas ima tih 200 dinara u džep.

  8. Jebiga, svako danas ima tih 200 dinara u džep.

    ako me vjeruješ, ni dinara nemam u džep momentalno. a što se tiče brisanja, i ja volim da obrišem poneki dobar komentar.

  9. ja bi prije definiciju izbriso nego komentar

  10. I ja ne pamtim kad sam zadnji put ima koji dinar u džep, a pravo da ti i rečem ne znam ni koje godine su izbačeni iz upotrebe. :)

  11. dokaz da si jadan i iskompleksiran i

    ...i da ti je penis sasvim normalne veličine.

  12. Pomozi Vukajliji i unapredi svoje iskustvo na sajtu!

    Ne znam samo kako će brisanje tuđih komentara pomoć Vukajliji i unapredit tvoje iskustvo na sajtu.

    To ti je ono, ko jebe u guzicu prikriveni je peder a ko briše komentare prikriveni je moderator.

  13. Meni baš gotivno kad se neki jači autor napljuje jer mu je defka šit ..
    Al to uglavnom Straju zezaju, kad su ostali medjusobno na prs' u dupe.

  14. Komentari, ma kako pljuvački bili sve dok su korektni, bi trebalo da stoje - to je povratna informacija na rad autora, mišljenje naroda i kvalitet definicija, dosta informativnija nego puka suma pluseva i minusa. Pisanje defki se uči i usavršava vremenom, ja kad vidim prvih 100 defki koje sam napisao, obrisao bih bar 30-ak od njih, što ću i da učinim u narednom periodu.

  15. Po meni, treba brisati spem, reklamiranje i e republic komentare, svako ostalo brisanje je pickasto.

  16. Loksi briše komentare.

  17. Kako me je nešto ponelo, kao da sam znao. Brisao, Pavle, brisao, sad brišem samo uberretardirane, i od duplaka naravno.
    I koji vrag taj tvoj glupi post ima veze sa ostatkom postova? Fejl.
    U fazonu peti smo razred, učiteljice nja, nja, Loksi briše komentare. Zanimljivo nema šta.

  18. Po meni, treba brisati spem, reklamiranje i e republic komentare, svako ostalo brisanje je pickasto.

    Не треба ни то, нек модератор види па обрише и банује. Коментар је коментар био позитиван или негативан, нереално је гледати само коментаре + најјачи си и тако :)

  19. Не треба ни то, нек модератор види па обрише и банује. Коментар је коментар био позитиван или негативан, нереално је гледати само коментаре + најјачи си и тако :)

    pa što sam plaćo ktitora? brisanje komentara je moje pravo i ja želim da ga koristim.

  20. pa što sam plaćo ktitora? brisanje komentara je moje pravo i ja želim da ga koristim.

    Upravo tako, zašto ostavljati džiberske nepotrebne komentare na defkama, kao npr:

    BUUUUUUUUUUUU GOLO GOVNOOOOOOOOOOOO, UUUUUUU! -----------

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.