Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. Da je samo po sajtu, razumjela bih. Doduše, sa 5 naloga. Al' kad ne znaš apsolutno nikoga na ovom sajtu, a ovaj te nađe na Fejsu i ostavlja ti svašta, dođe ti da se zapitaš. Jbg.

  2. m00t, nećeš jebati....jebiga.

  3. Petre nije sve u jebanju. Ima nešto i u drkanju kad vidiš da imaš PVT od simpatije.

  4. a ovaj te nađe na Fejsu i ostavlja ti svašta, dođe ti da se zapitaš. Jbg.

    Kako je mogao da te nađe na fejsu ako te ne poznaje osim ako mu ti nisi rekla kako da te nađe?

  5. Da je samo po sajtu, razumjela bih. Doduše, sa 5 naloga. Al' kad ne znaš apsolutno nikoga na ovom sajtu, a ovaj te nađe na Fejsu i ostavlja ti svašta, dođe ti da se zapitaš. Jbg.

    Ovo je već ozbiljno narušavanje privatnosti koje je prešlo granicu proganjanja. Da imamo koliko-toliko normalan pravosudni sistem, koji dotiče sve aspekte života, mogla bi i nešto da rešiš u toj našoj Srbiji. Ali, kad bi svinje letele...

    m00t, nećeš jebati....jebiga.

    Fakofiraj takvim vulgarističnim mislima i insinuacijama od mene. Ne želi svako muško koje se obrati devojci na ovom sajtu da joj "zabije kurac u pičku".

  6. A i nisi morala da ga prihvatis na fb, dakle ima tu i tvoje krivice lolo.

  7. Misliš da se ja ne pitam isto? Šta misliš zbog čega sam ga nazvala manijakom?

  8. Stvarno misliš da sam ga prihvatila? Čovječe, samo mi je poruke slao.

  9. хахахахаха, ала измишља миџет видра ја не верујем, које глуматање жртве, жене у сигурној кући ти кличу!

  10. Vidro, to i nije neki poseban problem. Iskuliraj ga i kraj price. Ne vidim potrebu da patetisete o tome ko je kome sta slao na ovoj temi. Realno, boli nas kurac za to.

  11. Pa normalno. Čovjek mu je gore rekao "ako ti se ne sviđa definicija, prijavi je na temi". To, uostalom, svi radimo.
    Zato mi i jeste jezivo što mi se i ovako privatno javlja.

  12. Još će sad neko da reče da je m00t dupli.

  13. Eto, jesam li vam rekao!

  14. Thikeru_, Iluzijo, Mostu zašto si manijak decxhko ?

  15. hahahahah sos daje politicke odgovore :D

    ovo dole pod navodnicima bese moj odogvor na ovu temu... i dok sam ga pisao svatio sam da postavljam bezimenom gospodinu ista pitanja koja i on postavlja drugima.... gledajuci u to sjetih se price kako se covek nasmijao dok je gledao macku 5 minuta kako se zanima klupkom i pomislio kako je macku lagano zaokupiti necim jednostavinm dok nije svatio da je i on sam vec pet minuta zaokupljen gledanjem macke....

    "A zasto tebe sad to interesuje?
    Sta sad neko brise iz kompleksa neko sto voli neko sto ne znam ni ja sam.
    Meni ovo izgleda kao da oni tebi nabijaju kompleks jer kad god ispadnes pametan i oni to obrisu i ospore tvoj intelekt. Zasto si zaokupljen tudjim kompleksima?"

    postavljajuci sebi daljnja pitanja nadovezana na ova gore otkrica svatam da smo svi zainteresovani za tudje komplekse i da svi imamo ogroman skup istih... sva pitanja vezana za njih su ustvari nas pokusaj da u ovom socijalnom drustvu dobijemo neko priznanje ili ti tapsanje po ramenu od nekoga zbog nasih super zakljucaka i postavljanja pitanja koje ionako svi oko nas postavljaju...

    dakle Ego.
    zbog ega brisu tvoje komentare
    zbog ega se bunis sto ti brisu
    zbog ega te ja pitam sto te to nervira i sto se bunis
    zbog ega ja pisem ovaj komentar

    ako je sve ovo posledica ega cega je ego posledica?
    gde je koren ovog stabla?

    zasto tebe interesuju njihove akcije?
    a mene tvoje?
    a ko zna koga moje!
    zasto ja ne obrisem ovaj post? oklevam se vec deseti put!
    Nesto se poremetilo u prirodi!

  16. Zato mi i jeste jezivo što mi se i ovako privatno javlja.

    хахахахахаххахаа, не верујем да је обрисала ПВТ где ми се јавила, сад рекох да вам пастујем овде кад оно мрк.. :)))) остало само ово Forum → Privatne poruke → Mala Vidra
    ;D

    Гроко, не бих ја, то су ми чике у белом дали диплому манијака, урамио сам је.

  17. Vukajlija mi nije privatna, koliko je Fejsbuk, kontaš? Na Vukajliji možeš biti bilo ko.
    Javila sam se da pitam u čemu je problem, što je logično. I hvala bogu da ću obrisati, zašto bih čuvala nešto što je od tebe, sine, nisi mi toliko bitan. Ja sam svoje završila ovdje, ti nastavi da pišeš, uživaj, bar na internetu uživaš da nešto što kažeš/napišeš bude pročitano. Uživaj, zdra'o.

  18. засхто бисхесх коментаре видро децџко
    И ово са фејзбуком ниђе везе обришеш га из пријатеља и неће смарати

  19. sad sam skonto koji sam fejl kad niko nikad nije obriso moj komentar....

  20. Ne troluješ dovoljno dobro Sede.

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.