Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. jel moze malo nekuliranja ako nije frka.

    Ko je JTU i sto ga nema u pretrazi?

  2. Jelena Tihi Ubica je nik, to pretraži.

  3. а то је неки баја ако сам добро укапирао, луд или тако нешто?

  4. nije nego neko tipa karleuse, juri popularnosti, pozitivnu, negativnu, bitno da se prica. na primjer, kao kad ti pitas ko je taj, neko ti odgovori, ja prokomentarisem, a njemu poraste kurac od toga. mada to je samo moje misljenje, ne sjecam se tacno sta je radio.

  5. Снир најгори. Мени се десило да сам дао минус, написао зашто и све то, и после видим нема коментара- испод је написао због хејта. Зајеби.

  6. pičkasto, jadno... meni ladno zabranili na tarzaniji da komentarišem, jer sam napisao da su im stripovi glupost

  7. meni ladno zabranili na tarzaniji da komentarišem

    Цццц... Испаде на Вуки човек има већу слободу говора.

  8. Испаде на Вуки човек има већу слободу говора.

    Наравно да има, Вука је кева. Тарзанија је канда забавнија верзија Блиц.цом-а.

  9. jebeš mi sve ja sam kontao da sam ostavio komentar ovdje, il server nije da izvinete primio post il me moderator jebe.
    Uglavnom, ja nisam ni znao za tu opciju dok ne viđo ovu temu. A jest čoek pičić ako obriše komentare u kojima ljudi objašnjavaju zašto ne valja definicija, bla bla...

  10. Ne znam koji ktitor (stariji član je u pitanju) je obrisao moj komentar u kome sam okačila link jedne defke koju je slučajno plagirao. To je uradio nakon što je obrisao defku.
    To su radili i noviji članovi ktitori kojima sam skretala pažnju na to da im je defka plagijat uz priložen link. S tim što oni nisu brisali svoju definiciju.

  11. Danas mi jedan autor opet obrisa komentar. I u njega sam se razočarao.

  12. Овако, оставио сам аутору МАЛА ВИДРА коментар да јој је дефиниција већ обрађена много пута у разним варијантама, оставио и пар линкова, прво је покушала надмено да ме спусти а кад јој оставих последњи линк, изгледа да је схватила да сам можда у праву и обрисала...моје коментаре а дефиницију оставила.

    Ово сам линковао као слично http://vukajlija.com/da-ga-ne-ureknem/518034

    И њена http://vukajlija.com/ne-ureklo-se/539605

  13. Slobodno brišite, imam još gomilu ideja.
    A vjerujem da biste svi postupili kao ja da vas manijak proganja na Vukajliji i na Fejsu sa pet naloga.
    Samo ti piši, ja ću brisati i dalje (i nikad mi nije mrsko), nemam problema s tim, ostali autori znaju da poštujem njihovu kritiku uvijek i da se trudim da ispravim šta ne valja kad mi ukažu na to.
    Maja.

  14. Пази Тхинкера што је одабрао дефку.

  15. Манијак, зашто вређаш..ја тебе никада нисам уврдио ни у једном коментару а ти имаш историју вређања, ако си сујетна и навикла да те хвале, извини, мораш прихватити и критику. Мени је и ово слично http://vukajlija.com/pu-pu-pu/397103 http://vukajlija.com/pu-pu-daleko-bilo

    А колико знам ти си се мени јавила на ПВТУ и мислим да је задња порука твоја, престао сам да ти пишем. А ајде пејстуј овде шта сам ти написао на фејсу.

    Поред тога што си сујетна, немаш морала ни мало и изврћеш истину.

    Кад год видим да ти је нека дефиниција плагијат или већ обрађена, то ћу и напистаи..као што сви ми то овде радимо, увек можеш и ти мени да укажеш на исто и нећу рећи ни реч.

    Поздрав, овде завршавам да не спемујем тему.

  16. Ukinut to. Ukinut ktitor naloge uopšte, napravit žiro račun i ostavit ovo da se šalju poruke, jer onaj ko hoće da pomogne Vukajliji to ne čini nikako izdvojenim učestvovanjem na sajtu (ktitor podforum) i brisanjem komentara. Mada ne bi skoro niko imao ktitor kad ne bi mogli da pišu gej slovima po četu, da im riječ ktitor bude vidno istaknuta na profilu i što reče jedan, kad ne bi mogli da špijaju druge ljude na ktitor podforum da ih niko ne vidi. Jedva čekam da mi istekne ktitor, blam me više da ljudi vide da mi to piše na profil.

  17. Tinkeru, a zar ne bi bilo logičnije da prijaviš tu defku na forumu, a ne da se raspravljaš sa njom u komentarima?
    Jer se stvarno primećuje da proganjaš ovu devojku po sajtu.

  18. Mesja ktitore, pu! Nulo od coveka! Pu!

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.