Prijava

Tipovi koji će večno živeti u pričama vaših sugrađana. Totalni anonimusi za za sve ostale, ali u vašem kraju imaju rang samog Boga. Bilo da su obični moleri, nadničari, alkoholičari, o njima ima bezbroj priča. Pa raspalite...
Inače u mojoj ulici ima tip zovu ga Lusis, u mimohodu sa glavom. Odležao neko vreme u Kovinu, pa i za njih bio pevelika budala i puste ga. E on vam trči po ceo dan, jebeš Bekelea. I desi se jednom da obije trafiku, pa dođu panduri da ga jure. Međutim kako bio brži, jedan ga gađao pendrekom, a Luis stane, vrati se po pendrek i opet beži.

Ми смо имали једину слатководну ајкулу на свету, звала се Владан, али је угинуо скоро...

Vlada Gidža i Slava Pika.

Kruskica, lik koji je vozio biciklu sa volanom od kola. I uvek je gledao u nebo dok je vozio. Nema ga vec dugo.

I naravno Deja Nji, ko je bio nekad na nekoj napretkovoj utakmici znace ko je. Lik non stop vice NJI, NJI.. Dobar lik...

Lik non stop vice NJI, NJI.. Dobar lik...

Nasmejao si me pošteno

Kрушкица је из мог села. Мада, он је познат и ван граница крушевачке општине.

Naravno u je i Mića pauk koji traži lovu sledećim rečima:
-Daj mi za pivo, ne treba mi za leba, za pivo mi daj!

Мојне Батару да прозиваш, ЛОЛо :))

Иначе, имали смо ми својих легенди, комшо. Дуле Колумбија, покојни циган што се стално драо и седео на зидићу испред Соколског. Па онда чувени, исто покојни Шоне Алкос, који је продао гајбу у Мислођину само да би могао да цирка. Спавао на улици и спемовао народ својом чувеном реченицом "Ај ми купиш литар вина, е". И дан данас имамо једну легенду, срећом живу. То је чика Дуле Белац, писао текстове многим народњацима, иначе је твој комшија, сина му можда знаш, Бобан Бомба.

Ахахахаха Деја ЊИ. Увек се насмејем кад видим тог човека.

Nasmejao si me pošteno

Ja ti ozbiljno kazem.

Данкан Фергусон
jel to na šabac misliš, il sam se samoispalio???

Gagi ciganin koji ne vadi prste iz bulje, da... tako seta gradom i dere se ''daj mu paljač'' ili ''daj mu dinar''.

Ахахахаха Деја ЊИ. Увек се насмејем кад видим тог човека.

A dobar coek!

A Kostiću lud vam ovaj matori :) Imamo mi i Mutu, kogasu jednom prilikom hteli da biju i on uleti u podrum od zgrade kroz ono malo prozorče do trotoara. Posle neki čovek prolazio i on ga uhvati za nogu odatle da pita da li je čisto. Ovaj šlogno

Inače, Slava Pika ima močugu od minimum 30 santima. Često se može videti kako vitla njome ukrug i viče "Lju lju lju".

Јок, Облаче. Обреновац. Испалио си се :))

Ako brate, ako, nema veze. Voleo bih ja popričati sa onim Savom iz Kikinde, na mestu mi izleda čovek. Život ga sjebao