Prijava

Ортака кога су исто примили на астрономију те године су пребацили на програмирање. Каже да су по цео дан радили док не ослепиш, па ти онда задају домаћи који радиш увече, па на спавање. А изјутра јово наново. Не знам да л' је и даље тако, али лик се истраумирао.

Jedva čekam xD

Ја сам чуо од људи који су били тамо да је Петница тежак јебарник и да дивљају похотне штреберке пуштене с ланца у паузама између предавања.

Ja sam to isto čuo, ali samo na vukajliji.

Jа сам чуо од људи који су били тамо да је Петница тежак јебарник и да дивљају похотне штреберке пуштене с ланца у паузама између предавања.

kamo sreće

Ako te brine to kako ćeš biti prihvaćen, nemoj da se brineš. Ja znam par solidnih riba iz svoje škole(prva beogradska) koje su redovne tamo.

EDIT: Nemoj da misliš da ćeš jebati išta, sve su puritanke, bar ove moje, mamicu im napaćenu.

Не, бре, стварно, причао ми другар који је тамо ишао једно 10 пута за време средње, а и наставио за време факса. Каже да неки пичке у животу не би видели, да нису ишли у петницу.

Ja sam to isto čuo, ali samo na vukajliji.

Имај у виду да су петничари јако интелигентни људи и да неће баш свакоме причати своје авантуре, да не би сад сви похрлили у Петницу.

Имај у виду да су петничари јако интелигентни људи и да неће баш свакоме причати своје авантуре, да не би сад сви похрлили у Петницу.

To neko tajno društvo? Oće valjda svu pičetinu za sebe.

Имај у виду да су петничари јако интелигентни људи и да неће баш свакоме причати своје авантуре, да не би сад сви похрлили у Петницу.

Ma samo su pržotine kao ja, nema to veze sa inteligencijom :)
Ja čisto sumnjam da je moj drug koji svake godine ide, jebao nešto tamo.

Ja čisto sumnjam da je moj drug koji svake godine ide, jebao nešto tamo.

Možda baš zato i ide svake godine. :)

Никад се не зна... и штребери јебу зар не ?

To neko tajno društvo? Oće valjda svu pičetinu za sebe.

Логично. Ал' теби то не треба, ти си у Филолошкој, имаш пичетине преко главе.

E u Petnicu si isle dve klinke iz moje srednje koje su se trsile o kurac samo tako... A bile fine,sve petice imale...ali sto su volele penis,pa to nije bilo normalno...Tako da,citajuci samo ovaj poslednji post iznad,moze biti veoma moguce da je tvoj drug bambusao tamo nesto...

EDIT: A jedna od njih je prepicka bukvalno. Cak je i silikone fazon ugradila u cetvrtom srednje...

Ja ću da idem, pa ću da se hvalim da sam jebo, ko može da me proveri? :)

Ja ću da idem, pa ću da se hvalim da sam jebo, ko može da me proveri? :)

Риба кад будеш први пут јебао. :)
(под условом да још ниси)

Логично. Ал' теби то не треба, ти си у Филолошкој, имаш пичетине преко главе.

Džimi, odakle ti poverljive informacije o meni? M?

Ja ću da idem, pa ću da se hvalim da sam jebo, ko može da me proveri? :)

JA! :) Al aj za pocetak ti se prijavi....

Риба кад будеш први пут јебао. :)
(под условом да још ниси)

Tad me je baš briga, onda sam već jebao ne moram ni da pričam ovo za Petnicu :D

JA! :) Al aj za pocetak ti se prijavi....

Što, misliš da neće da me prime?

Ja čisto sumnjam da je moj drug koji svake godine ide, jebao nešto tamo.

Možda neće da saznaš i da pokušaš da mu skineš pičetinu.

Pa da bi jebo tamo, moras da odes, tj. da se prijavis pa da odes. Najgore sto moze ti se desi jeste da dobijes pisamce u kome ti kazu da si rezerva, pa ako neko odustane onda te pozovu....

Hoces i time da se hvalis???

Džimi, odakle ti poverljive informacije o meni? M?

То је прво што ти стоји на профилу на фејсу, ако се не варам.

Риба кад будеш први пут јебао. :)

Е, кад смо већ код овога, немој да се хвалиш у петници да си раније јебао. Чуо сам да су те девојке из Петнице махом неискусне и несигурне и да воле да подаре своју чедност некоме ко је такође неискусан, тако им ваљда лакше. Дакле, памет у главу, ако си већ јебао, а ти ипак кажи да си невинашце.

ja sam u prvom srednje prevarila momka dok je bio u Petnici. Sad kad imam 25 mene ostavljaju ti što su bili u Petnici.... Život je čudo.... idi u Petnicu, možda sad ispadneš štreber, al za 10 godina bićeš seksi intelektualac :DDDDDD
vuhuuuu.....