Prijava

Rekla je da je to po nekim novim propisima i sranjima jebenim i da moram da navedem bilo koju religiju, ja rek'o Džedajizam.

Ево, овде кажу да морају то да упишу. Али ништа чудно да пописивачи немају појма. И њихови инструктори се о правилима више информишу из новина и комшилука. :)

A jest to originalno s džedajima u pičku materinu. Em je stara fora em glupa. Što ne prihvate npr. Antiglobalista?

ПИТАЈУ НАС ЈЕЛ СМО РАТНО СПОСОБНИ! СЛОБО ПОНОВО СИ НАС У РАТ ОТЕРО!

Jeste, ljudi, RAČUNAJTE NA FEJZBUKA, I TO U IME SVIH NAS!

Evo kod mene trenutno popis ololo

Vukajlijaš vrste noćobdijaš. Može to?

пописивачици није било добро кад сам се изјаснио као 'ферт гредица'

Мени пописивачица рекла да немају још урађене листе/питања/штагод за Чинезе.
Хоће ли њих пописивати уопште?

Mene zanima što ne popisuju studente iz RS? Mi im nismo dovoljno dobri? Pa nemam državljanstvo, al sam tu. Plaćam i struju i vodu i kanalizaciju.

Dub kako ne popisuju, mene su popisali, i mene i brata..... popisani smo kao studenti iz BiH koji trenutno borave u Srbiji zbog školovanja..... znači sve fino i regularno.

Mene i moju porodicu su danas popisali. Juce nije ponela kucka dovoljno lista. Usla je u kucu od 1300kvardata sa 4 liste i racunala da ce biti dosta. ALi bih je odvalio, mala ima guzni pogon, nedaj boze..

VukasinRajsic

Mene i moju porodicu su danas popisali. Juce nije ponela kucka dovoljno lista. Usla je u kucu od 1300kvardata sa 4 liste i racunala da ce biti dosta. ALi bih je odvalio, mala ima guzni pogon, nedaj boze..

i jesi li se izjasnio kao dzindzer?

i jesi li se izjasnio kao dzindzer?

LOLOLOLO
Nego, jel kaznjivo ako odbijes popis?

Keva je htela da zapisu da sam dzindzer, jer je provalila sad tu foru... koza..

Towelie_

20 000 do 50 000 dinara.

VukasinRajsic
Keva je htela da zapisu da sam dzindzer, jer je provalila sad tu foru... koza..

Govoris o zeni koja te rodila, stoko, dzindzerska, neotesana!!!

ne cude me takve rijeci od njega... znas da dzindzeri nemaju dusu.

DJINDJER

Y U NO HAVE SOUL?

POPISIVACI

Y U NO COME TO ME?

POPISIVACI

Y U NO COME TO ME?

I ja se isto pitam. Je l' zna neko do kojeg treba da završe sa popisom?