Prijava

Што питају за израду табела?

Што питају за место боравишта мајке у тренутку рођења детета?

Debili, ima pun kurac nepotrebnih pitanja.

Pa da vide da li ima pisemnih na sokocalima. A posto je Mica pomagala pri izradi upitnika, strucni tim je dosao do zakljucka da je to jedna vrlo zajebana stvar koja narusava potencijale ove drzave. Tako da moraju bar statisticki da znaju sa cim moraju da se suoce. Jos jednom GLUPOST BEZ GRANICA!

Имају ли Амери, Немци или Норвежани овакав попис? За Индијце и Кинезе знам да немају :)

nacionalnost Vukajlijaška, veroispovest Džedaj... ko im jebe mater, neka provere kod kaizena...

Попис шмопис :Р
Не разумем поенту теме, али оно, не разумем ни страх људи од пописа нити гомилу трипова у вези њега. Углавном, контам да ће бити офрље урађен као и све код нас, али то је већ проблем власти.

Zamisli da se zoveš Niko, bez verskog opredeljenja, živiš u ulici Neznanog junaka i rođen u Nemenikućama

Замисли која фора.

Ахахахаха!!!!

ja se izjašnjavam po pitanju veroispovesti kao MOGSHIN svještenik, a vi vite šta ćete...

Има ли неко од вас да ће да се изјасни као Србин православне вере?

или је овде таквог наћи постало теже него Клингонца који верује у Велику Жабу?

Да Давиде, ил си православац ил ниси Србин. А ако се изјасниш као Џедај или тако нешто, тим чином си се заправо одрекао Христа на формалном документу и постао секташ, тај дра.

Као да се појавиш на утакмици са "CIAO MAMMA" транспарентом и очекујеш да ти се неко диви због оригиналности. Отприлике такав ефекат има уписивање тих фиктивних категорија. Боље оставити празно, нег се бламирати, ал како оћете...

gamby, zvaničan dokument na kojem se možeš odreći Hrista ne može nikako biti državni dokument ako i sama država nije određena po pitanju vere - Crkva je starija od bilo koje trenutne vlasti, a odricanje ili prihvatanje veroispovesti je čin formalne inicijacije unutar verske zajednice (tipa krštenja ili slično). Popis je obična zajebancija.

Да Давиде, ил си православац ил ниси Србин. А ако се изјасниш као Џедај или тако нешто, тим чином си се заправо одрекао Христа на формалном документу и постао секташ, тај дра.

Ко је то рекао? Нема фрке ако си муслимански Србин, или Џедај Србин. Немој ми ту извћеш шта сам рекао па сад ја као испадам ту неки нациста.

Само питам да ли има неко ко ће да се изјасни као Србин православне веросиповести.

Nego, ko je ovde pismen???? Prvo uredno ispitaju sve o zavrsenim skolama/fakultetima, a onda ti postave pitanje da li si pismen! Pritom, nema sanse da zaokruze ili otkace NE.

ma zajebi ti to, vratio se MOGSHA na sajt...

gamby, zvaničan dokument na kojem se možeš odreći Hrista ne može nikako biti državni dokument ako i sama država nije određena po pitanju vere - Crkva je starija od bilo koje trenutne vlasti, a odricanje ili prihvatanje veroispovesti je čin formalne inicijacije unutar verske zajednice (tipa krštenja ili slično). Popis je obična zajebancija.

Да али како би се Исус сморијо да види да се изјасниш ко Џедај, а? Како у Риму кад је било, изјасне се па у арену са лавовима. А сад ништа, све сама наркоманска омладина што пуши дрогу.