Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Samo neka se nešto bre više menja.

    !!!!
    Ma, i Toma mi je gadan, grozan, a tek onaj Vučić... Ali i ovih mi je dosta, pa reko, aj' da probamo te serendnjake, da je neka druga stranka bila tu na granici sa DS-om po popularnosti, za njih bi onda glasala. Uostalom političar ne treba da nam se dopada, nego da radi nešto kako treba. I ako ne ode na bolje, bar bi se onda okrenuli nekom trećem, i tako, dok se nešto ne popravi. Ali to ne može ako mi ostanemo ovako blentavi i neaktivni kakvi smo. U stanju smo da okupimo pola miliona ljudi da dođu iz svakojake pičke materine da dočekaju vaterpoliste i tenisere na trgu, a ne može ni stotinak ljudi da se skrpi da protestuje kad nešto ne valja. Ne krivim, i ja sam isto tako inertna, za sad mi ne smeta dok parazitiram o roditeljskoj grbači, posle ćemo videti. Al' eto, glasaću za ove, pa ako stvarno budemo kukali za Tadićem nakon toga... Bar ćemo se možda trgnuti i stvarno videti u kakvim smo govnima.

  2. Nije jeo :(
    E to ne znam, tada ce biti na vlasti i bolece ga za vojvodu lolo

  3. E, al ' vidi u pozadini ''Za Dveri''. xD

  4. Hahahaa. Da. Kako ko. Ja znam da ja sigurno neću. Ne znam koliko loše da nam bude, a ubeđen sam da ne može mnogo gore od ovog. Samo neka se nešto bre više menja. Ali jebene demokrate su mi se toliko smučile, ne samo zbog svoje nesposobnosti već više zbog toga što ne mogu na dostojanstven način da vode kampanju. Stoka jedna pokvarena. Nou ofens, ali stvarno ne razumem ljude koji bi opet glasali za njih.

    Momak, nalupa ga ti pošteno. Što ti je loše? Je l' imaš da jedeš? Jel imaš ponekad da izađeš, da se napiješ? Jel si jebo? Šta hoćeš više u svojim godinama? Srbijom vlada prokletstvo bogaćenja, i to onog brzog, preteranog i neosporavam da se dobar deo političara omastio u tom smeru. Ali. Pogledaj ti države poput Nigerije, Brazila (da, tamo imaš pun kurac siromaštva), Irak. Jel njima lepo? Ne mogu bre ulicom da se prošetaju kao socijalna bića bez da se boje da će neko da im prosvira glavu metkom.
    Samo ti guraj školu, i ne boj se za sebe. Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

  5. Momak, nalupa ga ti pošteno. Što ti je loše? Je l' imaš da jedeš? Jel imaš ponekad da izađeš, da se napiješ? Jel si jebo? Šta hoćeš više u svojim godinama? Srbijom vlada prokletstvo bogaćenja, i to onog brzog, preteranog i neosporavam da se dobar deo političara omastio u tom smeru. Ali. Pogledaj ti države poput Nigerije, Brazila (da, tamo imaš pun kurac siromaštva), Irak. Jel njima lepo? Ne mogu bre ulicom da se prošetaju kao socijalna bića bez da se boje da će neko da im prosvira glavu metkom.
    Samo ti guraj školu, i ne boj se za sebe. Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

    Не сери. Да ме не мрзи, на сваку бих ти одговорио, сутра ћу. Овако, само да те цитирам, момак, налупа га ти поштено.

    ЕДИТ: И да га пушиш с поређем са Нигеријом, чибе јебла те Нигерија.

  6. Samo ti guraj školu, i ne boj se za sebe. Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

    Ovo je i nama bivša razredna rekla. :)

  7. Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

    Политику не критикују имбецилни људи.

  8. Komatoz, ti si klinički slučaj, na tebe neću ni da se obazirem. Niti sam pripadnik stranke, niti simpatišem ijednu, poenta onog što sam rekao je da bi nama Srbima bilo bolje da se uhvatimo konkretnijeg posla od pljuvanja po političarima. A ti ako si maloletna delikventna budala koja ne jebe i hejtuje svačiji stav koji se ne podudara sa tvojim lično, imaš kompleks i ne treba da posećuješ forum uopšte....

  9. За ово ћу да те тужим, очекуј плаву коверту, ко бре малолетан, јајаро једна.

  10. A nisi? E mukice, sad mi te još više žao kad vidim koliko imaš godina, a kako razmišljaš :*

  11. A nisi? E mukice, sad mi te još više žao kad vidim koliko imaš godina, a kako razmišljaš :*

    Слушај, задригла распала курчино, ако си ти навикао да једеш прокисао хлеб и млеко под кравином сисом, неко није. Да се носиш у курац чађави и ти и демократе и читава твоја квази едукација младих недораслих умова твојој ретардираној мисли у ћопавој главурди. Поредиш нашу државу са распалим Ираком где већ десет година тутњи рат, где седмично рокну 50 људи, а и пре тога су живели курац, и јели говна уместо хлеба. Ако си навикао да за време Слобе једеш говно са лебом, копрофагу, уколико си био у плану тад, док те није мама окотила у некој штали под јасиком, нормални људи нису, ти ћеш офуцана квази интелектуална громадо некоме на интернету да објашњаваш о смислу битисања у овом говну од државе. Поента је у томе, да своје дебилно мишљење намећеш психички нормалним који нису навикли на твоје пастирско животарење. Зато се врати у рупу из које си изгмизао, покриј се сламом и настави смрдити.

  12. копрофагу

    Jebote, koliko se smejem. Hahahahahahaha! xDDDD

  13. Слушај, задригла распала курчино, ако си ти навикао да једеш прокисао хлеб и млеко под кравином сисом, неко није. Да се носиш у курац чађави и ти демократе и читава твоја квази едукација младих недораслих умова твојој ретардираној мисли у ћопавој главурди. Поредиш нашу државу са распалим Ираком где већ десет година тутњи рат, где седмично рокну 50 људи, а и пре тога су живели курац, и јели говна уместо хлеба. Ако си навикао да за време Слобе једеш говно са лебом, копрофагу, уколико си био у плану тад, док те није мама окотила у некој штали под јасиком, нормални људи нису, ти ћеш офуцана квази интелектуална громадо некоме на интернету да објашњаваш о смислу битисања у овом говну од државе. Поента је у томе, да своје дебилно мишљење намећеш психички нормалним који нису навикли на твоје пастирско животарење. Зато се врати у рупу из које си изгмизао, покриј се сламом и настави смрдити.

    Nisam bas skontao ovo, jel ovo znaci da glasas za DS?

  14. Koga uostalom boli kurac za koga ćete glasati.

  15. Koliko se ja secam Comatose je za LDP.
    Evropa mora doci u srbiju. Makar i po cenu da od nje ostane beogradski pasaluk.
    Srbija mora biti kul, makar i po cenu da sve sto valja ode iz nje.
    Mi smo liberalni. Mi se mazimo sa pederima kad ih vidimo na ulici. Mi podrzavamo slobode. Iz iz cacka i iz uzica. Mi smo ravnopravni. Cigan je covek, bez obzira da li parazitisao u belvilu ili u resniku.
    Mi smo obrazovani, jer je nas gospodar preko noci postao bogat. Mi trazimo ISTINU. Da gram koksa bude gram, a ne 0,87 grama. Mi postujemo sve ljude, i pijemo kafu sa svima. Bez obzira da li oni ziveli u silerovoj ili pozeskoj. Mi smo urbani, pa ne obecavamo nista. Mi vas ne lazemo, mi samo ne govorimo istinu.
    Mi smo realni. zato idemo u presevo i kazemo da ce srbija biti bolje mesto kad taci dodje u beograd. Mi smo okretni. Mi smo preokreteni.

  16. Koga uostalom boli kurac za koga ćete glasati.

    Неког ко заобилази тему.

  17. zovu me iz jedne stranke da im radim predizborni performans... nije moja stranka, verovatno ću pristati...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.