Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Što ti je loše?

    Nije MENI LOŠE, ja ne gledam ovde svoj interes jebote, nego čitavog naroda.

    Brazila

    Čisto da te obavestim da se brazilska ekonomija razvija toliko brzo da će već kroz jedno 10-ak godina da budu jedna od vodećih svetskih ekonomija. Doduše, nisam baš najbolje upoznat sa njihovim trenutnim načinom života, ali to što si ti opisao se dešava u favelama, a poređenje ti je zaista bez ikakvog smisla. Poređenje s Nigerijom nemam nameru ni da komentarišem.

    Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

    Pa ja sam besposlen. :D Ne brate. Politiku kritikuju svi, samo se kod nas svi prave pametni. Koliko ste samo puta čuli nekog idiota koji je umislio da sve zna zato što je rek'o da je Dinkić lopov i istih takvih koji govore kako je i Tadić lopov itd. a posle izbora na vlasti - demokrate. E jebem ti ja takav narod. A ova posrednička demokratija može lepo da funkcioniše u zemljama poput Norveške, ali kod nas - nikako.

    Koliko se ja secam Comatose je za LDP.

    Nebitno za koga je, već šta čovek priča. Znači podržao bih ga taman da je rek'o da će glasati za URS ako ima dobre stavove. Interesantno je da svi osuđuju taj LDP tako na keca, a 99% ljudi im nije pročitalo ni rečenicu programa. Ja spadam u te koji im nisu pročitali program, tako da ne bih da osuđujem nešto o čemu nemam pojma.

  2. Evo ja sam glasao za LDP na proslim izborima, poj'o sam govno, ali boli me racku, mislio sam da nece biti gejevi kao sto su ispali. Sto naravno nisam mogao znati pre izbora. Naravno da vise nikad nece dobiti moj glas, sve vreme podrzavaju ovakvu Vladu, a cak ni pred izbore ne kritikuju njen kriminalan rad. Nijednu relevantnu SVOJU stvar nisu isterali, dakle o principijelnosti ni traga, vec sitni interesi. Smrdljivi kriminalac Dacic je bar debelo obezbedio svoju jagnjecu brigadu, prodao se za debele pare, a ovi su se dali za kikiriki/semenke.

  3. Koliko se ja secam Comatose je za LDP.

    Да глумим адвоката, пошто није у прилици да одговори: по ономе што је писао на овој теми може се само закључити да ЛДП користи као референтну тачку при одређивању дебилности одређене опције. Читај пажљивије.

    Momak, nalupa ga ti pošteno. Što ti je loše? Je l' imaš da jedeš? Jel imaš ponekad da izađeš, da se napiješ? Jel si jebo? Šta hoćeš više u svojim godinama? Srbijom vlada prokletstvo bogaćenja, i to onog brzog, preteranog i neosporavam da se dobar deo političara omastio u tom smeru. Ali. Pogledaj ti države poput Nigerije, Brazila (da, tamo imaš pun kurac siromaštva), Irak. Jel njima lepo? Ne mogu bre ulicom da se prošetaju kao socijalna bića bez da se boje da će neko da im prosvira glavu metkom.
    Samo ti guraj školu, i ne boj se za sebe. Politiku kritikuju samo besposleni ljudi ;)

    Толко глуп пост да свака реченица захтева у просеку по пасус објашњавања зашто.

  4. Стварно глупо размишљање. И да сам наш'о неки пос'о и поч'о нормално да живим за време владавине ДС-а, не би' глас'о за њих ни луд, јер би' био свестан да сам један од ретких. То што је већина људи пропало, то ништа, а? Не ваља такво размишљање. Не ваља то. А ова поређења са Ираком и Нигеријом да не помињемо, кол'ко је тек то глупо. :Д

  5. Слушај, задригла распала курчино, ако си ти навикао да једеш прокисао хлеб и млеко под кравином сисом, неко није. Да се носиш у курац чађави и ти и демократе и читава твоја квази едукација младих недораслих умова твојој ретардираној мисли у ћопавој главурди. Поредиш нашу државу са распалим Ираком где већ десет година тутњи рат, где седмично рокну 50 људи, а и пре тога су живели курац, и јели говна уместо хлеба. Ако си навикао да за време Слобе једеш говно са лебом, копрофагу, уколико си био у плану тад, док те није мама окотила у некој штали под јасиком, нормални људи нису, ти ћеш офуцана квази интелектуална громадо некоме на интернету да објашњаваш о смислу битисања у овом говну од државе. Поента је у томе, да своје дебилно мишљење намећеш психички нормалним који нису навикли на твоје пастирско животарење. Зато се врати у рупу из које си изгмизао, покриј се сламом и настави смрдити.

    Ne ulazim u politicko opredeljenje autora, ali ovo je jebena pobeda!

  6. Za DS ljudi zamislite kad je ovakva Srbija sa njima koji je sve četiri godine golemim radom koliko toliko spašavaju. Da oni nisu bili na vlasti sve bi propalo, oni se bore za nas svim silama. Ulazimo u Evropsku Uniju zbog njih, sačuvali su kosovo. ŽIVEO DS!!

  7. Jao Stojane decxko, na trenutak sam pomislila da si za DS, ali kada sam videla ovo "Sačuvali su Kosovo" skontala sam da se zajebavaš

  8. Pa bar nisu pokvarena gomna k'o ove demokrate. Da nema naprednjaka, za njih bih i glasao. A što se tiče Nikolića i tih sranja, pa ni meni se on ne sviđa, ali ja ne glasam za NIKOLIĆA nego za čitavu tu stranku, za koju se bar meni čini da ima dosta stručnih ljudi i da mogu da promene stvari koliko-toliko. Na predsedničim izborima bih čak verovatno glasao za Tadića jer boljeg nemamo ili iz zajebancije za bucka.

    ali kada sam videla ovo "Sačuvali su Kosovo" skontala sam da se zajebavaš

    A ovo pre toga? :)

    Ulazimo u Evropsku Uniju zbog njih

  9. Sto ne dopisete RADE LACKOVIC! I zaokruzite?

  10. BLAKE mnogo te gotivim decxko, tj tvoje razmisljanje. I ja glasam za naprednjake, tj i clan sam te stranke. I ne glasam za Tomu, vec za celu stranku... Da se ja pitam Vucic bi bio kandidat za predsednika ali dobro...

  11. Da se ja pitam

    Pa valjda si ti tamo neki andrak pa se pitaš nešto, majku mu. :) Aj reci im da za sledeće izbore kandiduju Vučića, pošto im je sad istekao rok, da se ne blamiraju s Nikolićem. :) A za gradonačelnika onu zečicu koja se učlanila u stranku. :MOMENAT PROSVETLJENJA: DA NISI TI ZEČICA, JEBOTE?! :D PEČENA PAPRIKA ZA GRADONAČELNIKA (ili cu, da me ne smaraju feministkinje olololo)! xD
    http://eizbori.com/zgodna-zecica-tajno-oruzje-naprednjaka/

    Sto ne dopisete RADE LACKOVIC! I zaokruzite?

    Brate, to se podrazumeva da ćemo da svi uradimo, nego ovde diskutujemo ko bi nam bio drugi izbor jer je skoro objavljeno da Rade neće da se kandiduje jer je prepošten za politiku i, naravno, zato što bi glat izdominir'o na izborima.

  12. Pecena paprika, apsolutno nemam nameru da provociram ili bilo sta na tu stranu, vec me cisto interesuje kao politicki fenomen. Kako si se ti opredelila za SNS? Mislim, meni je neshvatljivo da neko za njih glasa nakon onako radikalnog zaokreta i promene u politici. Pljunuli su na sve sto su radili poslednjih 10ak godina. Bar ja to tako vidim. Mogu ja i dalje da obrazlazem, ali onda cu, bojim se, bas ispasti provokator i flejmadzija.

  13. Salmonel idi gledaj B92 i glasaj za tvoj LDP!!!

  14. невероватно је да неко гласа за снс, али буквално невероватно.

  15. isto kao što je nevjerovatno da neko glasa za DS ili u republici srpskoj za SNSD, a ono sve gore i gore...

  16. невероватно је да неко гласа за снс, али буквално невероватно.

    Da čujem koji ti bolji predlog imaš, za koga bi trebalo da glasamo?

  17. Da čujem koji ti bolji predlog imaš, za koga bi trebalo da glasamo?

    За било кога. Можда је само Зукорлић малчице гора опција.

    Капирам ја зашто људи који су имали најнапраснију промену икада виђену у политици, програму, односу према свему, имају толико гласача.

    Јер народ напаћен, лоши му ови на власти и онда види неку шатро опозицију и онда аутоматски мисли да ће бити боље иако нема појма како ће то бити боље. Само да се неко супротстави лошој власти. Као да је то гаранција да су ови бољи. Само што је власт лоша.

    А да не причамо о невероватном заокрету у политици, данас једно сутра друго.

    Судећи по свему приказаном, сви ви бирачи снса би сте када би тома и вучко сутра рекли - Е сад опет нећемо у ЕУ то не ваља, ваља нешто треће, ви би сте их слепо следили

  18. Ja na predsednickim izborima glasam za Zukorlica. 'Nako, iz zajebancije.

  19. Samo vi svi glasajte iz zajebancije za Zukorlica, pa kad dođe na vlast.....

  20. и онда аутоматски мисли да ће бити боље иако нема појма како ће то бити боље.

    Brate, niko nama neće i ne može garantovati da će biti bolje, iako nije potrebno mnogo mozga i poštenja na vlasti da bi bilo bolje od ovoga. A ako ljudi budu mnogo bolje sprovodili one javne nabavke, samo tu mogu da se uštede ogromne pare. Niko meni ne može garantovati da će to biti tako, ali ja lično verujem da nisu tolika stoka i da će bar to sprovesti u delo.

    Само да се неко супротстави лошој власти. Као да је то гаранција да су ови бољи.

    Pa nije to garancija baš dok ne damo ovima vlast, jer dobar deo ljudi u toj stranci uopšte nije ni bio na vlasti, a i ti koji su bili morali su slepo da slušaju Šešelja.

    А да не причамо о невероватном заокрету у политици, данас једно сутра друго.

    Što se tiče tih zaokreta, to jeste velika mana jer ljudi nisu najdosledniji nekoj svojoj ideologiji, ali ja kao što prethodno rekoh, ne bih glasao samo za Nikolića, Vučića i ove što su bili u SRS-u nego za celu tu stranku zato što su najjača i najstručnija opozicija i siguran sam da bolju nemamo, a sve, ali apsolutno sve je bolje od trenutne vlasti. Aj isključio bih i ja Zukorlića. :) Ne kažem ja uopšte da su ovi mnogo dobri, nego jednostavno rečeno, bolje nemamo, bar po mom mišljenju.

    Судећи по свему приказаном, сви ви бирачи снса би сте када би тома и вучко сутра рекли - Е сад опет нећемо у ЕУ то не ваља, ваља нешто треће, ви би сте их слепо следили

    Generalizuješ, dečko, i to opasno.
    I čisto da te pitam, onako informativno, jesi li ti za pridruživanje Evropskoj uniji?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.