Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. A što niko Koštuna ne pominje? Ima čova onako finu ideju o neutralnosti, na prvi pogled, iako se slabo razumijem.
    Jeste da je priličniji da radi na prijemu mokraće u seoskoj ambulanti, ali što da ne?

  2. A što niko Koštuna ne pominje? Ima čova onako finu ideju o neutralnosti, na prvi pogled, iako se slabo razumijem.
    Jeste da je priličniji da radi na prijemu mokraće u seoskoj ambulanti, ali što da ne?

    Vidiš, meni on deluje prilično pošteno, za razliku od mnogih, ali ja gledam celu stranku, ne jednog čoveka, a ne mislim da je DSS dovoljno stručan da bude na vlasti. Koštuna bih izabrao za predsednika, ali za DSS bih glasao tek ako ne bi bilo neke jače opozicije. Pravo da ti kažem, nisam nešto mnogo upoznat s njihovim programom, samo ono najosnovnije. Znači, protiv EU, vojna neutralnost, za šta se u suštini svi zalažu, jer ko je lud da ulazi u NATO. A i taman da je neko dovoljno lud, postoji narod koji koliko god da je zaboravan, ono ne može da zaboravi.

  3. За Блејка, да не цитирам све сад

    тачно то и јесте највећи проблем, што опозиције праве нема, а камоли боље. кажеш гласао би за целу странку, па да, али то не мења чињеницу да је костур и основа странке вучић тома и екипа око њих.

    генерализујем. па нормално да генерализујем кад је то једна целина, и као таква подложна је генерализацији управо због саме чињенице да јесте једна целина.

    осим тога, 90 посто људи из снса је до јуче било у срсу, а огроман број гласача је маса необразована, сељаштво, пензоси и слично, који су већ променили оријентацију и који би је опет променили кад би им ови рекли. опет због самог незадовољства влашћу и жељом за променом.

    а ја у суштини нисам за придруживање, али се не бих превише буднио ни да уђемо, већ ми је сад свеједно јер смо ионако издували за све, и ионако смо већ у њиховим рукама, хтели не хтели, више малте не није ни важно дал ћемо да уђемо.

  4. Meni je, ovako neukom, Koštunov program ponajbolji i najmanje smrdi. Ovi proevropljani mi se čine teškim govnima, prodali bi dušu za malo vlasti...

  5. zato ti i jesi neuk... lololo

  6. а огроман број гласача је маса необразована, сељаштво, пензоси и слично, који су већ променили оријентацију и који би је опет променили кад би им ови рекли.

    A izvini da te pitam, koji je to procenat obrazovanih ljudi u ovoj državi? Znaš da je kod nas 6% ljudi fakultetski obrazovano, 6%?! Ne znam tačno koliki je procenat nepismenosti, da ne nagađam, ali znam da je ogroman. A upravo je to najveći problem u ovoj državi, što nam na najvažnija pitanja u zemlji odgovara velika većina neobrazovanih ljudi. Ali još je gore što nam političke opcije u ogromnom broju čine ili neobrazovani i krajnje seljački i zatucani ljudi poput Velje Ilića (kako je bre taj čovek završio u politici, koju pičku materinu?!) ili bezobzirna stoka koja bi bulju prodala samo da ostane još koju godinu na vlasti. Ili neki narkomani, separatisti itd. Ne kažem, ima toga i u drugim državama, ali retko gde je opozicija slabija nego kod nas. Zato su ovi i opstali toliko.

    кажеш гласао би за целу странку, па да, али то не мења чињеницу да је костур и основа странке вучић тома и екипа око њих.

    Pa jeste, ali ne zaboravi da ima i dosta novih ljudi.

    осим тога, 90 посто људи из снса је до јуче било у срсу

    Ne bih se baš složio da je 90%, ima tu dosta novih lica. Veliki procenat jeste, ali nebitno.

    а ја у суштини нисам за придруживање, али се не бих превише буднио ни да уђемо, већ ми је сад свеједно јер смо ионако издували за све, и ионако смо већ у њиховим рукама, хтели не хтели, више малте не није ни важно дал ћемо да уђемо.

    I to što kažeš.

  7. бури

    zato ti i jesi neuk... lololo

    Ali zato šljakam u italijanskoj firmi, znači na vrijeme vidio da od srpske mrake nema vajde. Pa ti sad razmisli, gospodine Nezaposleno Lice. :P

  8. Prosto obozavam tezu da je kostunjavo govno posteno, to mi je omiljena urbana legenda. Udbas prokleti, mackojeb ogavni. Pa pre bih glasao za grobara Nikolica nego za usranog kostunjavog.
    Nego mi je zanimljivo da Nikolic ni u predizbornoj kampanji uopste ne pominje najave hapsenja za nebrojena krivicna dela sadasnje garniture. Kad ni u megapopulistickoj predizbornoj kampanji ne pominje, sta ocekivati posle? Olos samo hoce da se dobro naplati, vec planira da se istali sa njima. Ne kazem da sam od njega ocekivao neku borbu za ideale, nego mi je jadno koliko ne postoji nikakva alternativa, pa makar ni lazna.

  9. Prosto obozavam tezu da je kostunjavo govno posteno, to mi je omiljena urbana legenda. Udbas prokleti, mackojeb ogavni.

    Da li ovime zelis da kazes da neces glasati za Razlicak? Izdajice. Jebo te Obama!

  10. Blejk:

    Znači, protiv EU, vojna neutralnost, za šta se u suštini svi zalažu, jer ko je lud da ulazi u NATO. A i taman da je neko dovoljno lud, postoji narod koji koliko god da je zaboravan, ono ne može da zaboravi.

    Ja bas mislim da su jos i zaboravniji, to je jedina stvar koja po mom misljenju moze da opravda glasanje za SNS. Sad sam stvarno ispao flejmadzija...

    P.S. PetarPanPezos, ima da bude dobar trol od tebe. Za jedno 30-40 godina.

  11. Prosto obozavam tezu da je kostunjavo govno posteno, to mi je omiljena urbana legenda. Udbas prokleti, mackojeb ogavni. Pa pre bih glasao za grobara Nikolica nego za usranog kostunjavog.

    Šta je problem s Koštunicom? Nije lijep k'o Tadić? Tadić ljepše zavlači, da ne osjetiš, šta?
    Mislim da vam je Zukorlić bolja opcija od Tadića.

  12. jer ko je lud da ulazi u NATO.

    Коме је стало до потреба наше војске, ака. ловачког удружења, улазак у НАТО би био веома паметан потез, бар што се тиче набавке наоружања и модернизације, милијарда $, уместо пар више. Рационално размишљање, имамо четири борбена авиона, од тога један двосед, и називамо се државом, гурамо суверенитет, чиме, моткама? Али јебига, говна су нас тукла, јако, па када би био неки референдум о уласку у НАТО, а биће, вероватно бих заокружио НЕ. Војска је у хаотичном стању, јад и чемер. Што се тиче гласања мој глас иде, наравно, Зукорлићу, јер сам муслиман. :)

  13. e dosta Slobinih glasaca ce da odu Kostunici....tako, od 40 do 70 godina, taj raspon...cene ga kao doslednog politicara, sta god to znacilo.....al problem je sto Kostunica nema tu kintu koju imaju drugi, sto mu je budjava kampanja, sto su mu budjavi ovi oko njega...

    ako preripi celzijusa da se bije nogama u dupe od srece...

    a Zukorlic je realno zalutao...

  14. mada kad razmislis, nije Zukorlic zalutao...dobijaju oni kintu za to...valjda oko 400 iljada jevreja...

    e sad, imas pola milje, skupis 10 iljada potpisa, overis, das tih pola milje za potpise i posle dobijes 400 iljada..

    ostaje ti samo da ispravdas troskove..dakle kako se naduvavaju racuni, 1 prema 4, minimum, dobar si 300 iljada minus pola milje dinara, sto je 5 iljada, dakle dobar si 295 iljada....malo li je na ovu glad...

  15. A šta mislite koje stranke, odnosno koalicije prolaze cenzus?

  16. ove velike, sadasnja vlas i opozicija i Dveri...

  17. E pitao me neko ne znam ko, zasto bas za SNS. Pa zato sto jedino SNS moze da dotuce Žute... A ja imam veliku zelju da ih skinemo sa vlasti...

  18. Misliš da će svi oni proći?

  19. sve njih može dotući samo neko razbijanje ko ono 5. oktobra... najgore što ni to ne bi dovelo nove ljude, jer je svijest jebeno otišla do kurca

  20. Cenzus prelaze DS, SNS, DSS, URS, SPS, LDP. SRS. Za Dveri nisam sigurna...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.