Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. e ja cu da glasam za Vrata...

  2. Nagnala ga devalvacija cena brojanica i slabo primanje za osvećivanje vode. Jadan čovek, gde će im duša, tih nekrsta!

    па паметно, кад су га већ остали издали нек проба ове...

  3. Struktura kandidata
    DS - provereno lopovska opcija. Imaju leđa od onog zapada pa se i još neko može ovajdidti od onih ino fondova.
    DSS - oni još vegetiraju? Svoju kampanju baziraju na negativnoj kampanji protiv EU. Jedva čekam da vidim koliko to pije vodu.
    SNS - Toma u drap ambijentu, cveće u pozadini, casual izdanje i JEBOTE SMEŠI SE! Pokušaj da privuče malo glasačkog tela gorenavedenih. Meni je on i dalje Toma grobar.
    URS - Ne merem. Ne vredi. Čovek je doveo onog poštenjaka, samo će da ga pokvari za badava. Ako neko uspe da makne Miloševićeve pare i kaže da je nađeno samo par stotina miliona od pokradenih fondova, prosto bi mi vređalo inteligenciju da glasam za njega.
    LDP - ne znam ko za to glasa. Čak i Ciganka jevrejka lezbejka bi dvaput razmislila.
    SRS - osveženje u vidu gospodŽe. Nice try.
    SPS - eeeee, evo ga čovek koji je svoju promociju počeo pre 4 godine, pojavljujući se na svakom jebenom zbivanju prvi na licu mesta. Jes da ne ume da sastavi rečenicu ako nije pripremljen, ali sad je faca.
    Dveri - promaja. Došli i ošli.

    Nem pojma za koga da glasam. Statistički, kurobecanje za neku slepačku opciju koja neće preći cenzus opet te glasove 'razmazuje' na najjače stranke. Isti kurac.

  4. Dveri - promaja. Došli i ošli.

    Где су отишли?

  5. Nepotrebni, suvišni i nebitni. Kako su došli, tako će i otići.

  6. Nepotrebni, suvišni i nebitni. Kako su došli, tako će i otići.

    А реци ми по којим мерилима су непотребни сувишни и небитни? шта је тачно сувишно у њиховој појави, деловању, програму, људству...?

    EДИТ: У ствари хоћеш да кажеш да је понуда довољна, па су они сувишни јер већ постоји добар избор?

  7. URS - Ne merem. Ne vredi. Čovek je doveo onog poštenjaka, samo će da ga pokvari za badava.

    E ovo ne kontam. Od mnogih čujem to "fin, pošten čovek" za tog obdukcioničara, ali ne razumem kako se to spoznaje. Ja ne znam da li je pošten ili ne, nikad nisam čula da govori bilo šta osim što se kune u svoje poštenje uz slike svog oskudnog detinjstva.

  8. Jes da ne ume da sastavi rečenicu ako nije pripremljen, ali sad je faca.

    Kako me taj lik jebeno nervira, da ne upotrebim neku prostiju reč.

    Kako su došli, tako će i otići.

    Ne bih rekao. Čekaj rezultate izbora pa ćeš da vidiš.

  9. А реци ми по којим мерилима су непотребни сувишни и небитни? шта је тачно сувишно у њиховој појави, деловању, програму, људству...?

    Dosadni su kao pripravnik sa entuzijazmom. Za razliku od drugih oni imaju .... ne znam šta. Kao što je Otpor imao ideju da bude društveni barometar ili štagod, sazdan od elana i poštenih misli, tako i ovi pričaju u vetar. Meni su suvišni svi sa parolom 'mi smo drugačiji'. Da ne bude onaj ženski komentar posle 'Mislila sam da si drugačiji od ostalih'.

  10. Taj jebeni Stanković priča k'o da je juče sišao s neke planinčuge. Mnogo, ali mnogo me lik nervira. Taman i da je pošten, šta mu vredi kad su gotovo svi oko njega apsolutno suprotno?

  11. За Муфтију.

  12. ako je posten koji ce kurac sa lopovima?

    Stankovic?

    da ih izvede na pravi put?

    da ih nauci da ne kradu?

    aha...

  13. e evo malo Marine...nije ni losa picka, ono kresnuo bi je sa sve naocarima...

    http://www.youtube.com/watch?v=X2rr0OR4GQg&feature=related

  14. LDP - ne znam ko za to glasa. Čak i Ciganka jevrejka lezbejka bi dvaput razmislila.

    Bi razmislila ako joj je tazbina bugarska, a kum četnik i svi zajedno se osvrnu na Goli otok uz uzdisaj na zeleno. Stvarno ne razumem šta je tu čudno. Stalno su ljudi sa plavom krvlju na ovim prostorima opsednuti gubitkom identiteta. Svi se mnogo brinu za svoje potomke i tako daju glas strankama koje njihovoj deci obećavaju posao.

  15. pa jest Marcipan, prodaja dupeta nam nije strana...

  16. ako je posten koji ce kurac sa lopovima?

    Stankovic?

    da ih izvede na pravi put?

    da ih nauci da ne kradu?

    aha...

    Eo ga neko ko je glasao bar 4 olimpijska ciklusa. Pun vere u poštenje i neiskvarenost ljudi u politici. Nači, isti kurac. Koštunica je svojevremeno promovisan kao pošten ispred koalicije, dok mu je još stranka bila u kombi-fazi.

  17. Dosadni su kao pripravnik sa entuzijazmom. Za razliku od drugih oni imaju .... ne znam šta. Kao što je Otpor imao ideju da bude društveni barometar ili štagod, sazdan od elana i poštenih misli, tako i ovi pričaju u vetar. Meni su suvišni svi sa parolom 'mi smo drugačiji'. Da ne bude onaj ženski komentar posle 'Mislila sam da si drugačiji od ostalih'.

    Видим да ниси баш задрла у целу ту причу, да си више онако површно бацила поглед.

    Шта имају, имају пре свега чисту прошлост. Што даље доводи до тога да су управо зато једини вољни да спроведу следеће меру: преиспитивање имовине свих у јавном сектору од 89 на овамо, преиспитивање сумњиво приватизованих предузећа.

    фурдрмор: Додатно опорезивање страних банака, како би се остварио неки профит, и бар мало санирала уништена економија, и ублажило непостојање уништених домаћих банака, а не као до сада олакшице њима и све могуће уступке условљене од стране еу... од тог новца опоравак домаћих банака, стварање националне банке, стварање фонда из дојаспоре где ће представник Срба из расејања имати свог представника који ће моћи да надгледа прерасподелу новца, а не као до сада они пошаљу ови овде ураде ко зна шта... даље.... спречавање беле куге, укидање онога да се трудницама одваја 35 посто од плате кацу на боловању, давање додатака вишедецним породицама и самохраним мајкама, затим......... уништавање увозничког лобија (наравно опет инструираног од стране еу) тако што ће се низом царинских одредаба ограничити увоз и заштити домаћа роба, јер ми увозимо оно што можемо да произведемо. и тако даље и тако даље.

    важно је то да они немају шта да крију и немају неког типа еу да им брани да спроводе те мере.

  18. pa jest Marcipan, prodaja dupeta nam nije strana...

    Trebaju mi vaša dupeta, hoću besplatno da jedem u skupštinskom restoranu.

  19. jezzilia, crnog ciganina da je tad dos izbacio i on bi prosao...koliko se sloba smucio svima...

    a govnar dodje i posle svega napravi koaliciju sa slobinim klonom...

    dacica nikad nisu zvali Ivica, nego mali Sloba...

    al vi to ne pamtite...

  20. Marcipan, ako ti treba dacu ti...al samo zato sto te postujem...:))

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.