Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Не иде ми углаву како неко не може да схвати да не мораш имати свог фаворита. Да ако сереш по смрадовима, то не значи да "немаш став". Кад видим до каквих закључака долазиш, престану да ме чуде ова твоја рационалисања Вуковог лицимурја. (тј. гутање Вукових рационалисања)

    Au, kao kiša oko Kragujevca. Shvatam ja tvoje opredeljenje, ali ja nešto nisam video da iznosiš svoj stav o nekim pitanjima kojima treba da se pozabavi ova država.
    'Ajde, koji je tvoj stav o pitanju Kosova, ukratko? Ili bojkotuješ i to pitanje?

  2. Хахаха, ти се ладно спремаш за неки јавни наступ.

  3. 'Ajde, koji je tvoj stav o pitanju Kosova, ukratko? Ili bojkotuješ i to pitanje?

    Полако сад читај ово, пошто, изгледа не вреди другачије:

    БОЛИ МЕ КУРЧИНА МОЈА ГОЛЕМА ДА ИЗНОСИМ БИЛО КАКВЕ ЛЕКОВЕ ЛИКОВИМА КОЈИ СВРШАВАЈУ НА ЈЕБЕНОГ ДРАШКОВИЋА ВУКА НА ТЕМИ ЧИЈА ЈЕ СВРХА ДА СЕ ЈЕДУ ГОВНА О НАРЕДНИМ ИЗБОРИМА И УЧЕСНИЦИМА НА ИСТИМ, ШТО ЈА И РАДИМ ПРЕДАНО НА ОВОЈ ТЕМИ.
    АКО ЈЕ НЕКО ЗБОГ БОЛА У ГУЗИ ИСФРУСТРИРАН МОЈОМ МАЛЕНКОШЋУ, НЕКА МЕ НАПУШИ У ПП-У, НЕЋЕ НИКО ЗНАТИ, А НЕ ДА МИ ОВДЕ ПИШЕ НЕКЕ ПАТЕТИЧНЕ КАРАКТЕРИЗАЦИЈЕ ЈАДНОГ МЕНЕ.
    ПУЦА МИ КУРАЦ ДА ВАМ ОБЈАШЊАВАМ КАКО ДА СПАШАВАТЕ КОСОВО, КОЈИМ ШАМПОНОМ ДА СЕ ТРЉАТЕ ДА БИ ДОБИЛИ ФЛЕКУ НА ГЛ00ВИ И КАКО ДА ВАМ ДЕВОЈКА ДА У ГУЗУ. АКО НЕ ЖЕЛИТЕ ДА НЕКО ПИША ПО ВАШИМ ЦЕЊЕНИМ МИШЉЕЊИМА, НЕМОЈТЕ ИХ ИЗНОСИТИ.
    А НЕ ДА КАД ВАМ НЕКО САОПШТИ КОЛИКО СУ ГЛУПА ТРАЖИТЕ ДА ВАМ ИЗДЕКЛАМУЈЕ РЕШЕЊЕ СВЕЦКЕ ГЛАДИ.
    ШТА КОГ БОБАНА ПОКУШАВАШ ДА ДОКАЖЕШ ЗАХТЕВАЊЕМ МОГ МЕМОРАНДУМА?? ДА САМ ЛОШИЈА ОПЦИЈА ЗА ПРЕЦЕДНИКА ОД РАВНОГОРЦА? ЛОЛ

    (поново нанети, уколико је потребно)

  4. Косово као судбина.

  5. ЛОЛ. Опуштено, брате, Гме. Ае са мном на пиво, па да гласамо за Војкана и ДСС. :Д

  6. i jednostavno nije moguće da je svaki viđeniji član stranke koji je otišao bio saradnik službe.

    Не знаш све чари argumentum ad UDBA-е.
    Тако је нпр. овог нашег истакнутог антикомунисту љути удбаш пиштољем терао да ламентује над судбом јадних трудбеника и против зла потрошачког друштва:

    Zdravko Čolić, momak koji nijednom svojom pesmicom nije zadužio našu kulturnu baštinu... za tri noći zaradi više nego dobro plaćeni rudar za - četiri godine! A koliko je, tek, dobio za prethodna 363 dana (i noći) 1980. godine? Koliko su "zaradili" Šaban Šaulić i Vlado Kalember, ili Goran Bregović, koji plaća telohranitelje i koji, valjda iz protesta prema društvu koje mu je omogućilo kraljevsko bogatstvo i razbacivanje, u jednoj svojoj hit pesmici nekog jadnog Petrovića Petra šalje - u materinu!

    Све могу да разумем, АЛИ ШТА МУ ЈЕ ЧОЛА ЗГРЕШИЈО???

  7. @GM
    Pa dobro, i to je neki stav...

    АКО НЕ ЖЕЛИТЕ ДА НЕКО ПИША ПО ВАШИМ ЦЕЊЕНИМ МИШЉЕЊИМА, НЕМОЈТЕ ИХ ИЗНОСИТИ.

    Zato smo i propali kao država.

    Nemamo izgleda ti i ja više o čemu da diskutujemo.

  8. Хаха, ајој боже...
    Нисмо ми ни дискутовали ниочему. Ја ти изнео примере Преокретачове доследности, а ти се бавио величином мог бобана.

  9. ja opet da kažem da ću da glasam iz čistog trolizma.
    neću da belim listić, niti ću da dam glas nekoj stranci koja bi moj glas odvukla ka DSu, i neću da me ljudi etiketiraju ako kritikujem jednu i drugu stranu.
    ali to je totalno nemoguće u ovoj državi.

  10. ja opet da kažem da ću da glasam iz čistog trolizma.

    Viši nivo je baviti se politikom iz istih razloga. Preporučujem, veoma zabavano, Vukajlija uživo (ali ona iz onog vremena :)). Ovde si već medator, po mojoj proceni sasvim dovoljno da budeš za početak bar predsednik nekog lokalnog odbora. :)

  11. Погледајте анкету доле десно

    http://eizbori.com/

  12. Давиде, качио сам ту анкету данас на чет и заједнички коментар је био да на Еизборе иду само малоумници ололо

  13. хаха али пази, сигурно да није потпуно веродостојна ал не би се ја зајебаво с тим Дверима, само чисто се види да имају више него што делује

  14. Двери прелазе цензус 100%. Не знам кол'ко ову анкету треба узимати за озбиљно, али откако је почела кампања, Двери је јако добро воде. Нова Србија 2 гласа на тој анкети. лололо Није ни тол'ко лоша анкета кад то видим. Само превише их је за ДС. :Ѕ

    Хај'мо ДСС! :Д

  15. Ozbiljnost te ankete se vidi i po opciji za SPO. Gde to SPO izlazi samostalno da bi onda i podaci bili relevantni...

  16. наравно да не може 762 човека да ослика став читавог бирачког тела, бат невердлес, Двери ће стварно да имају много више него што се очекује

  17. Kod mene Dveri finansira jedan pop. Smučilo se čoveku razaranje vekovnog ognjišta od strane NATO nevernika kroz neupotrebu ćirilice. Blagosloven svaki listić zaokružen ćirilicom!

  18. Двери ће стварно да имају много више него што се очекује

    Čru. Ima na kraju da glasam za Jadranku Šešelj i vadikave i m'rš svi u tri pičke materine.

  19. Kod mene Dveri finansira jedan pop. Smučilo se čoveku razaranje vekovnog ognjišta od strane NATO nevernika kroz neupotrebu ćirilice. Blagosloven svaki listić zaokružen ćirilicom!

    Иако. само верујем да није само разарање писма већ и много чега још нагнало попа да их финансира

    Čru. Ima na kraju da glasam za Jadranku Šešelj i vadikave i m'rš svi u tri pičke materine.

    и то је потрошена прича

  20. Иако. само верујем да није само разарање писма већ и много чега још нагнало попа да их финансира

    Nagnala ga devalvacija cena brojanica i slabo primanje za osvećivanje vode. Jadan čovek, gde će im duša, tih nekrsta!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.