Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Двери се полако све више и више појављују у медијима , јебига значи ипак прелазе цензус.А толико би волео да не освоје ни 3% због тога што су убеђени да ће малтане победити.Ал гледао сам интервју са неким ликом , ваљда кандидат за председника , онако лепо је причао.Ипак ништа ми се не свиђа у вези малих клерофашиста.Веронаука обавезан предмет ? Нека хвала.Немају никакав план , само причају у празно.План за Косово им је бизаран.Потпуно прекидање сарадње са ЕУ је такође нереално.Нема поенте гласати на овим изборима , или ће нам остати катастрофа или ће бити још горе.

  2. Svaka beba ima čistu prošlost. nije argument već fakat.
    Preispitivanje imovine - jaooo, samo čekam još jednu komisiju na grbači poreskih obveznika koja ladi jaja i bavi se naučnim radom, gde će posle 3 i po godine da uhapse opštinara iz neke pripizdine zbog bespravno stečene 3 krave. Da, bilo je to davne 2000. godine kad sam to čula.
    Dodatno oporezivanje banaka ide po kičmi ljudi kojima usluge banaka trebaju. Nači, opet narod plaća.
    Ljudi iz dijaspore su otišli jer im je ovde bilo mnogo dobro. Prvi koji je probao da donese veliki novac u zemlju je popušio.
    Sprečavanje bele kuge - sere mi se od toga. Kad te budu pitali na svakom razgovoru za posao da li planiraš porodicu i kada, javi mi se. Najstarija sam od troje dece koju su moji pravili za sebe, ne za lečenje bele kuge. Mnoge firme plaćaju ostatak bolovanja, a grad Beograd doplaćuje ostatak od 35%. Ništa novo.
    Ostatak poletne priče se tiče mnogo većih igrača, monopoli, lobiji i ostalo. Ne možeš im ništa, kao ni mnogo veće face od ovih naših orangutana.
    Svi imaju program. U predizbornoj kampanji saznajem koliko je nama rastegljiv budžet za sve što biračima treba.
    Milion i po ljudi radi za ostatak zemlje. To je matematički neodrživo.
    Ostalo je sviranje kurcu.

  3. sta mu je to klerofasista?

  4. а зашто не прочиташ мој пост на претходној страни? лепо пише програм, врло конкретно и одређено.

    и нема смисла називати неког клерофашистима, то што б92 и хрвати тако описују сваку националистичку опцију није никакав доказ о тобожњем фашизму

  5. a sta je to klerofasista?

  6. al stvarno me zanima, se ide u neku skolu za to?

  7. to kao neki primarijus doktor fasizma ili glavna sestra fasizma?

  8. el to vise ili nize od obicnog fasiste?

  9. Џизила то што је то тешко изводљиво и што има препрека тих гиганата сваке врсте није оправдање да се не покуша, уосталом када имаш јаку државу тј. мурију у служби државе могу да ти попуше сви ти.
    и да додам, укидање региона, смањивање бирократског апарата који односи новац, укидање статута војводине, интеграције са реп. српском, спречавање сепаратистичких тежњи у рашкој

  10. Kler - od francuske reči - sveštenstvo
    Fašista valjda znaš šta je.

    To bi bio desničarski nastrojen vernik, lepo rečeno.

    EDIT: videla sam mapu goleme Srbije u izvođenju Dveri. Ne me interesuje uopšte.

  11. cekaj bre pa to se kosi sa pravoslavljem...taj fasizam...

    ako je vernik, pravoslavac, onda ne moze da bude fasista...

  12. Као он сад не зна шта је клерофашиста , не зна да сваки трећи навијач у србији се води слоганом " правослаље или смрт " , а чини ми се да се Двери управо залажу и промовишу то понашање, а и сами су били екстремна организација за истребљење свега што није србско.

    http://www.dverisrpske.com/sr-CS/nasa-politika/pisma-biracima/dveri-pismo-nacionalnim-manjinama.php ово је лепо написан текст , и свиђа ми се што се обраћају свим грађанима Србије а не само православцима или шта год.Али сумњам да се воде таквом политиком , млади радикали ...то је то.Можда пууно грешим али то је неко моје мишљење.Опет ко зна , можда буду изненађење , зграбе пуно гласова и направе нешто од ове државе.Неискусни су али су млади и верујем образовани па ко зна.

  13. Samo cu da se osvrnem na ovaj post,zato sto ne volim da me nazivaju fasistom,a pogotovo ne klerofasistom.

    jezzillia
    Svaka beba ima čistu prošlost. nije argument već fakat.

    Ako ih nazivas bebama samo zato sto prvi put izlaze na izbore,skrenuo bih ti paznju na to da postoje 12 godina,i da za to vreme nemaju nijednu mrlju, a mnogo je dobrih i humanih dela uradjeno.

    Preispitivanje imovine - jaooo, samo čekam još jednu komisiju na grbači poreskih obveznika koja ladi jaja i bavi se naučnim radom, gde će posle 3 i po godine da uhapse opštinara iz neke pripizdine zbog bespravno stečene 3 krave. Da, bilo je to davne 2000. godine kad sam to čula.

    U pravu si. Najbolje je da ne radimo nista po tom pitanju.Sto su krali krali su. Ne treba nam sad jos i agencija da preispituje odkud cedi pare da vodi jednu od najskupljih kampanja, a u politiku usao kao krezav i odrpan. Imam sliku, ako hoces postavicu.

    Dodatno oporezivanje banaka ide po kičmi ljudi kojima usluge banaka trebaju. Nači, opet narod plaća.

    . Ocigledno ne pravis razliku izmedju oporezivanja BANAKA i oporezivanja GRADJANA. Rezim trenutno prica o podizanju PDV, dok se dveri zalazu sa povecanje poreza STRANIM bankama koje su u prvom kvartalu iznele 500 milione evra iz Srbije. (a mozda je i dinar otisao u vis zato sto je rezim previse dobar, SEKA i tako to..)

    Ljudi iz dijaspore su otišli jer im je ovde bilo mnogo dobro. Prvi koji je probao da donese veliki novac u zemlju je popušio.

    Za ovo su Dveri krive 1000%.

    Sprečavanje bele kuge - sere mi se od toga. Kad te budu pitali na svakom razgovoru za posao da li planiraš porodicu i kada, javi mi se. Najstarija sam od troje dece koju su moji pravili za sebe, ne za lečenje bele kuge. Mnoge firme plaćaju ostatak bolovanja, a grad Beograd doplaćuje ostatak od 35%. Ništa novo.

    Vidim fino ti je,zasto bilo sta menjati. Realno,kad si navikla tako, glupo je bilo sta menjati, a o vise privlegija za zene je suvisno pricati, ipak ste vi ravnopravan pol.
    Ostatak poletne priče se tiče mnogo većih igrača, monopoli, lobiji i ostalo. Ne možeš im ništa, kao ni mnogo veće face od ovih naših orangutana.

    Svi imaju program. U predizbornoj kampanji saznajem koliko je nama rastegljiv budžet za sve što biračima treba.
    Milion i po ljudi radi za ostatak zemlje. To je matematički neodrživo.
    Ostalo je sviranje kurcu.

    100% tacno. Zato je najbolje da ne diramo nista, ili da samo izrotiramo karte. To je jako bitno, kao u pokeru. Nije isto kad imas dvojku i desetku sa situacijom kad imas desetku i dvojku. -.-

  14. Javio, znam. Ali ovi naši ultra Srbi nikako da povežu da hrišćanstvo ne ide u paketu sa isključivošću, da ne kažem netolerancijom.
    Zbog toga i postoji ta kovanica, oksimoron za takve patriJote. (nemoj da me pitaš šta je to, odok da spavam :D. Neki radimo od 7.00, neki se zajebavate)

  15. мислим да грешиш, треба сачекати па да се види... ако ништа у најмању руку не можеш их сврстати у исти кош са 1389 или Образом
    и мислим да ће стварно бити највеће изненађење

    ЕДИТ: ово да су били против свега српског је исто фатална грешка, они уопште нису толико екстремни већ им имиџ нарушавају много екстремније организације, ЧАК, они негују неки мултикултурализам који такође износе као део програма

    ЕДИТ 2: Џизила нема потребе да људе називаш нетолерантнима и некаквим мрзитељима када ти не дају повода. него ти само имаш утисак да су сви са и најмање нац. патриот. моделом некакви фашисти, мрзитељи других иако само по себи такво опредељење нема никакве везе са другима. а имаш тај утисак јер је овде то тако пумпано и прављено да се тако представи

  16. nki radimo od 6, al spavamo ko tesla, 4 sata...

  17. Dodatno oporezivanje banaka ide po kičmi ljudi kojima usluge banaka trebaju. Nači, opet narod plaća.

    И ово је ултра глупост... па неће се те банке повући и нестати и народ неће имати ни једну банку чије услуге може да користи. значи опорезивање банака не људи, шта није јасно

  18. Ma to je to. B92 i slicni su uspeli u jednoj stvari.
    Napravili su da biti nacionalista znaci biti fasista.

  19. E, sad videh da je onaj Oliver Antić član naprednjaka. Lepo, lepo... Gazi, mislio si patriota a ne nacionalista?

  20. Ne mislio sam na nacionalista. Mada, i biti patriota je trenutno OUT. sad su IN samo evropejci.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.