Prijava

Цар
A jel postojao termin SANDZAK pre Zukorlica?
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D0%B0%D0%BD%D1%9F%D0%B0%D0%BA_(%D0%B

Dobro, ljudi, mislio sam figurativno. Taj termin je poceo da se svakodnednevno upotrebljava od kad je govedo Zukorlic pocoe da izmislja da je u Sandzaku lose, i poceo da propagira separatizam.

Naravno da nisam mislio da je Zukorlic izmislio Sandzak.

e ne znam. prvi put ne znam za koga ču da glasam,jebeš mi sve.
znam samo da za tomu i dačića neću sigurno.
a ni za žute.
verovatno za nekog ko neće možda ni da pređe cenzus.

Манијак
e ne znam. prvi put ne znam za koga ču da glasam,jebeš mi sve.
znam samo da za tomu i dačića neću sigurno.
a ni za žute.

http://www.youtube.com/watch?v=4OeZMCg8LC4

ja za Zukorlića, doneo sam odluku, njegovi su bili bolji od ovih - uzimali su samo desetinu za harač...

За кога бре људи добри? Мајка му стара..... да ли у Аушвиц или у Јасеновац... такав нам је избор 'бем ти избори...

Гласао сам ПРОТИВ владајуће коалиције, тј за Напредњаке...иста су то багра али ми је мука више од Ћиласа, Тадића, Динкића, Шутановца и осталих говњара.
Нек ме краду мало неки други, ових ми је пун курац.

odradih danas smenu na jednom biračkom mestu. jeeeote kakvi sve ljudi glasaju, koji frasovi stvarno stekne čovek utisak da smo najgora maarva

I ja odradiJo smenu, pa opet večeras na brojanje. Samo da mi je znati koji je bistri um pravio biračke spiskove, glavu bi mu otkinuo, sve izbutano bez ikakvog reda, dolaze mi muž i žena, on na drugoj, ona na 15-oj strani. Ja glasao za Tomu, ali što reče neko to je više glas protiv Tadića, nego konkretno za Tomu.

Стајо сам у реду сат времена. Ко уље да чекам...

e da i popičkali se bili neki naprednjaci s nekim radikalima, natcheey show

i jedan lik doveo sina daunovca da glasa, a ovaj ne zna hemijsku da drži i ovaj mu turao hemijsku u ruku a sin histerisao, koja jeziva scena jeeote

na kraju ćale glaso za njega, verovatno ga je zato i doveo

Na onom za precednicke izbore sam dopisao Dragana Dzajica i zaokruzio.

i jedan lik doveo sina daunovca da glasa, a ovaj ne zna hemijsku da drži i ovaj mu turao hemijsku u ruku a sin histerisao, koja jeziva scena jeeote

na kraju ćale glaso za njega, verovatno ga je zato i doveo

Контам да је уживо било језиво али ја сам се упишо од смеха.

ЈеаБач немој ме држати за реч, али ако је то све што си урадио мислим да онај што броји гласове комотно може заокружити неког и биће важећи глас. Уколико се добро сећам приче што сам слушао о тим стварима, нек демантује или потврди неко упућенији.

Kako da zaokruzi na listu na kome je nacrtan kurac?

Па није забрањено цртати по листићу, важно само да је заокружен број.

E, pa boli me kurac. Neka zaokruzi koga oce.

Нема везе, сад знаш бар за следећи пут да им га шукнеш квалитетније.