Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Koliko treba za cenzus?

    Moj brat uplatio 150 jura da će da imaju preko 2.5%

  2. Ко да сам шунтав не умем да нађем нигде...

    Фала добри људи, да не мећем смајлове кажу кажњиво је ал ево "клиберим" се

  3. 5 posto za celzijusa...

  4. Treba uvesti test inteligencije pre zaključenja biračkog spiska, kad sam malo pomislim šta sam sve čuo u gradskom danas, da popizdiš.

  5. pazi malog Slobu kako sere...

    pa jebem ti i zemlju i narod i sve ti jebe,m kad ovaj ovaki, slobin naslednik i pulen i ucenik nagura 15 posto...

    pa za logor smo svi bre, komplet bre, logor radni, kaki kurac bombe, logorr..........................

  6. on je govorio u ime naroda....

    a jebote...

  7. Ja sam znala da Dveri neće proći... Ali me zato Koštunica iznenadio sa 7 posto, mislila sam da će imati manje... Sreto - Šteto, treba da budeš zadovoljan :) Iako je meni nekako neverovatno da DSS ima toliko i da je kod naroda upalila ona parola o neutralnosti...

  8. kao T-rex, kratke mu ruke ne može ni kurac da dohvati...

  9. I opet će on da odlučuje sve, dobiće 15 ministarstava, tuga....

  10. e ko je ova pička iza slobice? a nije ova slavica...

  11. Шта јебено треба да се деси да овај Динкић остане испод цензуса? Мада, реално, сваки резултат понаособ је поражавајући.

  12. Nezaboravka, ako ostane tako ja sam uzo kintu jer sam stavio da ce kostunjavi da skupi vise od cede...

    a vid ga mali sloba vec najavljuje da ce trazi vise...

    mi sad imamo 15 poosto, nemamo 7, morace vise da se potrude da naprave dogovor, ne zeli da bude koalicioni prtner ako mu ne daju dovoljno love...

    pu bem ti zemlju i narod...

    oce premijer da bude govedoooooooooooooooooooooooooo...

    u picku materinu bre...

  13. Hoho vid đembelog oće premijer da bude

  14. Meni nije jasno da Toma, Dinkić i Dačić prelaze cenzus, sramota.

  15. evo sad je otvoreno rekao da hoće da bude premijer... Oj, Srbijo...

  16. pa za logor smo svi bre, komplet bre, logor radni, kaki kurac bombe, logorr..

    'наш како, све ово мени и личи на логор, ми само бирамо помоћника управника повремено (онај прави седи у некој амбасадици). Сви ти неки ритуали ту... то са прскањем говнетом по прсту не могу да преболим никако...

  17. jebote, i koferce se zaboravilo, oce premijersko mesto...

    pa logor bre...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.