Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Javio, ja sam mislila da neće imati više od Čede... Al' ja se nisam kladila :)

  2. Nezaboravka, Ceda ima beograd i nista vise...Kostunjavi bio precednik bre...vodja...

    jebote ovaj oce da bude premijer pa oce....

    tupa sekira...

  3. Ἀνταίος
    kao T-rex, kratke mu ruke ne može ni kurac da dohvati...

    !!А то значи да не може ни буљу да обрише самостално!!!
    ОПА - Ново ново радно место !!!

  4. I to što kažeš, Javio... A opet prođe Dinkić... Dokaz koliko kampanja može da uradi, da im ne bi one pesmice, ne bi ništa postigli. A i Stanković im je doneo dosta glasova...

  5. e taj stanković je car... ne znam samo otkud sa tim dinkićem...

  6. Nezaboravka, nije Stankovic doneo dinkicu nista, doneli mu kragujevac, nis, zajecar....u bg puko skroz...al ga ovi povadili...nije on mutav zato je i krenuo tu pricu o regionima...50 iljada ovde, onde 100 onde 70, onde 20 i eto ga...

    i stop zaposljavanju...

  7. forget-me-not нису у питању песмице него људи запослени у јавним предузећима... знам мега-поуздано... и кампања "стоп страначком запошљавању" је заправо значила - не зајебавај се или оде не само фотеља него и крамп , будак , мотика... ( за она предузећа у којима су динкићеви пулени) ... све и један запослени је њихов

  8. а Станковић - главни некролог Србије... дааа,
    некако ипак још није за њега време, мораћемо још мало да се помучимо...

  9. Dobro, jeste i to, ali ja mislim i da je doprineo i Stanković, promovisali su ga kao stručnjaka, čoveka bez mrlje u karijeri i sl.

  10. Ако ме рачуница не вара, ДС неће моћи да састави владу само са СПС-ом, ЛДП-ом и мањинама. Требаће им и Млађа.
    Јебеница.

  11. ma da, ali reče malopre da mu ne da mesto premijera... još će se oni ćerati...

  12. Ja sam znala da Dveri neće proći... Ali me zato Koštunica iznenadio sa 7 posto, mislila sam da će imati manje... Sreto - Šteto, treba da budeš zadovoljan :) Iako je meni nekako neverovatno da DSS ima toliko i da je kod naroda upalila ona parola o neutralnosti...

    Да није било мене, можда ни цензус не би прешли. Ја своје обавијо. :Д Слаба кампања била, не јебу их медији к'о ове друге. Овај резултат потпуно одговара претходном појављивању на ТВ-у, новинама итд. Тадић председник, Тома и Вучић се исто стално врте на ТВ-у, као и Дачић. Онда долазе Чеда и Динкић на ред и тек на крају ДСС. С обзиром на то, резултат ДСС-а је још и добар. Зато и радикали једва прелазе цензус (ако га пређу). Још једна ствар: чини ми се да многи Томини гласачи нису ни чули за раскол у СРС-у. Невероватно је да странка, која је константно имала преко милион гласова, сада једва прелази цензус (понављам, ако пређе!).

  13. Здруге стране, СНС може лагано да прође са ДСС-ом, Млађом и СПС-ом.
    Мада, не видим како би уклопили досадашње приче...
    Али онда, опет, не би био први пут да ми покажу да се све може.

  14. ako budu išli sa Mlađom i Praščićem ja se vračam kod žutih...

  15. да се врати Шешељ...
    барем би правника врсног имали , јеби га.

  16. Најјефтинија коалиција за Србију би била гробар, жути и прасенце... бар не би било ове мале жгадије

  17. ako se grobar i zuti sloze koji ce im kurac prase?

    imaju oko 142, to je dovoljno za vladu...

  18. Neće DS i SNS zajedno, više pije vodu ovo što kaže GM... Ma, ima na kraju isto da bude, kako god da se okrene.

  19. Па није. Имају мање од песет посто.
    А стварно смо превидели ту опцију да та два срања направе коалицију са неким трећим. Идеолошке разлике им и нису неке, а избегли би ове мале педерске уцењиваче.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.