Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Па прасе ћ' д'испечемо ми с Вукајлију и отворимо по које пиво , што јес' - yes

  2. Ma, ima na kraju isto da bude, kako god da se okrene.

    ajmo lock, nema dalje smisla... kobjasnila si... za bolje nisam :)

  3. imaju manje od pedeset posto u procentima...

    ono sto ste zaboravili je da mandati, mesta ovih koji nisu prosli idu oivima koji su prosli...

    dakle DS oko 70 poslanika, SNS opko 72 poslanika...

    ukupno 142...vise od pola, od 250...

    e jasno?

  4. У том случају им је довољан Гљивица са Чедом.
    Баш бих воло да видим ту доследнос на делу.

  5. al on oce da budne premijer...tesko da ce mu daju....

  6. pazi kad je ovaj NOPO prosao...prijavio se kao partija manjina, i prosao na foru...

  7. Увек могу да га замене Млађом, тако да му и није тако јака позиција.

    Него, није ми јасно како је НОПО добио мандат... они се рачунају као мањинци?

  8. Идуће зиме ће вас грејати чај са медом и "Гљивица са Чедом"©

  9. da bre...partija manjina...bem li ga kojih...

  10. Хаха! Да, прош'о к'о мањина, а уопште ни није Влах. :Д А није лош њихов програмчић.

    Овааај... мислим да ће Дачић добити то место премијера. Тадић ће попустити, јер му се не исплати да пали у опозицију.

  11. Gazimudo se razocarao u zivot , reklamirao je Dveri na 40tak stranica i 3% osvojili...tuga.

  12. Ko je bre glasao za Tomu... PU RETARDI! Ja nisam glasao za nikog ne pratim politiku samo sam sad pratio malo ovu kampanju i uplašio sam se silnih gluposti... rekao sam ako pobedi Toma idem iz države i ne vraćam se... Sutra pakujem kofere...

  13. Pronašli rupu i navukli narod - mi ne volimo nikog od ovih, dajte glas nama umesto da predate prazan listić, a registrovali se kao stranka. Prevaranti , hohštapleri, secikese i oceubice...

  14. Prema poslednjem saopštenju Cesida SRS je za sada ispod cenzusa. ova stranka je sa 5 odsto glasova pala na 4,6. S druge strame Dveri su sa 3,7 porasle na 4,4 procenata.

    Izaci ce ovde Dveri preko cenzusa,paste sta sam rekao!

  15. Не знам... Извукли мандат и без константног јебања у мозак са свих могућих страна и мање-више игнорисање од стране медија (колико сам успео да приметим). Нешто што ни Суља ни Племена сјуга нису успели, нпр. Изгледа. Бар за сада.

  16. Znam da je vec pisano, ali da ponovim. Dacic je kralj! Koliko besraman moras biti da kazes kako ces 100% biti premijer lolololo Sledeci put cu da glasam za njega, cissto da vidim sta ce da radi

  17. Ništa tu nema besramno - čista logika, ako hoćeš vlast moraš njemu dati šta traži, ako odbiješ da mu daš šta traži ne formiraš vladu, opet dođe do njega da on formira vladu - dakle on je premijer dogovorili se s njim ili ne. Čovek, kako to gorko zvuči...

  18. Ljudi, SPS u Vranju na lokalu oduvao, skoro 30%...dakle ponosan sam što nastavljam komunističku tradiciju :)

  19. НОПО су ствани пваћеници и домаћи издајници

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.