Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Влајко, кад помену комуњарску традицију... Ови "Власи" прошли на фору Ниједан од понуђених одговора, а васкрслог Јосипа Броза нико не јебе ни 1%. Јеб'о те, ја сам мислио да ће многи, кад виде то име, да га заокруже. Бар пола државе и дан данас воли Тита, ал' изгледа да мисле да је Дачић истински следбеник његове политике. :Д

  2. Срето ја заокружио Тита , најозбиљније...

  3. него жао ми што Кркобабић није ишао самостално... онај старији, Пантелија... тај је барем искусан, он је бре будућност ове земље !

  4. Sreto, znam za to da su se provukli ko Vlasi, a i meni čudno za Jošku...mada jebeš Jošku, Dačić je ljkra za njega, realno...mali Tito, u ddupe ga jebem.

    Btw, ako nekog zanima glaso sam za Tomu na ova druga dva nivoa koja mi nisu toliko bitna.

    Doduše, u meni se lomi:
    ako DS opet ostane na vlasti, biće mi krivo jer ne mogu očima da ih smislim, ali onda ću moći da serem ljudima u lice kako sam sve vreme bio u pravu, a oni pričali da narod oće promene.

    E, dakle jedva sam se izvuko iz slavlja SPSa, jebali ih trubači da ih jebali.
    Ko što reče Žukov, 40 časa 8 puta 5, pa i da je Hitler i Tadić, za tog bi glasao...mora se šljaka ljudi jebeš izbore...sad ću da klišeiziram: radite na sebi, trudite se i biće valjda nešto, niko neće da vam pomogne ako nećete sami sebi...izbori su totalno nebitni...

    pozz, odo, dimra sutra rano, kako li ću da ustanem, veze nemam

  5. Dana 06.05.2012 Crno odlučio da počne sa usavršavanjem nemačkog jezika, i po završetku fakulteta odjebe iz zemlje.

    Koliko moraš biti retardiran da dozvoliš Dinkiću da pređe cenzus? I u kojoj meri moraš biti ograničen da glasaš za SPS? ZA SPS?! NIJE SLOBO KRIV, MI SMO GOVNA!

    Jesam jedini ja očekivao da će dveri preći cenzus.

    Ne. Nisi. I neverovatno mi je da nisu. Toliku su podršku imali na onom mitingu u Bg, mislio sam da će prebaciti celzijus očas posla. Kad ono kurac! Oćemo SPS. Oćemo Šabana za ministra manjina i Bekutu za ministra kulture. I Dakaru za premijera, leb te jebo.

    Odem na slavu u jedno selo u Lozničkoj opštini. SVI, ali apsolutno svi su za Dinkića. I ja gledam, da li da ih udarim petom za vrat, pobacam kroz prozor, i odjebem odatle. I ostanem da sedim ko pička do sarme, nisam mogao više da izdržim.

  6. Haha, Crno, bio si u mom kraju :) Onda ti je sve jasno... Ovde je G17 na vlasti i sad je dobio većinu...

  7. Koliko moraš biti retardiran da dozvoliš Dinkiću da pređe cenzus?

    Por que?

    Nije da ga branim, ali što baš on?

  8. Por que?

    Zato što čovek sa svojih pišljivih pet posto glasača 12 godina ucenjuje, traži nemoguće, kroji, meri i odlučuje postupke vlade i cele države. Kada su se opametili i oterali ga, uradio je jedino što mu je preostalo, da se "posveti" ruralnijim delovima Srbije. Što niko iz Bg-a nije glasao za njega? Ne sporim da je čovek pametan i te munje, ali je činjenica da sere i mulja.

    мислим да ће Дачић добити то место премијера. Тадић ће попустити, јер му се не исплати да пали у опозицију.

    Takođe ovo mislim, i imam proliv zbog toga.

    Nisam stigao da glasam jer sam radio danas, ali bih glasao za dveri, čisto jer mi se čine kao najmanje zlo od svega ponuđenog. Što se tiče rezultata, zabole me za njih, šta god da bude nisam mišljenja da će nam biti bolje. Što reče crno, usavršiti jezik i paljba, pa nek me jebe švaba da perem sudove, bar znam za šta sam plaćen, nego da kod privatnika ovde lomim leđa za 160 evra.
    Hvala Bogu, i to prođe, imao sam napade paranoje, besnila i žgaravice od količine propagandnog materijala i reklama.

  9. Znači bude li se ostvarilo to da DS i pored toga što bi izgubili premijersko mesto bude opet na vlasti, kao što već rekoh, ozbiljno ću da razmišljam da palim odavde, verovatno nakon što završim Megatrend, jer tad bih mogao najbolje da palim. Takođe se isto ponavlja ako Dačić bude premijer, što je vrlo verovatno, ili Toma predsednik, što se izgleda ipak neče desiti. Totalna propast.

  10. Meščini da su dveri prešle cenzus.

  11. Treba da stignu još glasovi sa KiM-a, mada to nema veze, ionako je tamo ukupno izašlo možda 50.000 ljudi, a prema ovima, nisu. Imaju 3.7%, ako me sećanje dobro služi, ali u svakom slučaju nisu.

  12. Por que?

    Čovek u predizbornoj kampanji nabrojao sve što će da ukine - svo to što je nabrojao je on uveo, a mali i srednji privrednici ga mole poslednje 4 godine da ukine... zajebao je SVAKOG POJEDINAČNOG građanina Srbije za po 1000 evra, zaposlio SVE članove svoje stranke i šire porodice, pola stranke su mu kadrovi SPS iz 1999/2000-te koje je čak i SPS izbacio, a ono drugo pola su oportunisti i legija stranaca. I onda presvukao kaput, promenio ime i izveo drugo lice i došao sa pojmom ujedinjeni regioni - šta, kao da iscepamo Srbiju na parčiće, pa ćemo te parčiće da ujedinimo (ali bez onih koji ne budu želeli da se ujedine, tipa onih opština koje nije naveo u pesmici). On je baš lepo objašnjen u filmu "Težina lanaca", on i njegova Gej17+ grupa...

  13. Људи, је л' се мени чини или овај Чеда неће да уђе у Владу? Нешто помиње неће да буду на бувљој пијаци, 'во, оно. Реално, рађе бих коалицију ДС-СПС-Преокрет него ДС-СПС-УРС, а то су две најизгледније коалиције за сада...

  14. Radio sam kao kontrolor dveri, na nivou beograda dveri imaju 5.3% na parlamentarnim.
    U cacku, NS i kraljevu dvocifreni!

    Preko su cenzusa,al se sve vreme objavljuje da su na 4.95! PREVARA!

  15. Žao mi onoga u čijem gradu Dveri imaju preko 3 glasa ukupno.

  16. Meni je zao zemlje u kojoj Ceda i Dinkela imaju preko cenzusa.

  17. Jebiga, bolje Dinkić no Dveri.
    Edit:
    Vvatiće se vojvoda, al' neće pveći cenzus.

  18. U paralelenom univerzumu mozda. Na planeti zemlji, bolje puz u parlamentu nego dinklela

  19. Žao mi onoga u čijem gradu Dveri imaju preko 3 glasa ukupno.

    +1

  20. Žali Bože para koje su otišle na ovaj cirkus.
    Nisam znao da toliki broj stanovnika u Srbiji živi lijepo, pa glasaju opet za Tadića i Dinkića. Ljudi se više boje promjena nego gladi.
    Što se tiče Dačića, samo budala bi mu dala mjesto premijera.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.