Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Nisam znao da toliki broj stanovnika u Srbiji živi lijepo, pa glasaju opet za Tadića i Dinkića. Ljudi se više boje promjena nego gladi.

    +1

  2. У име Старешинства Двери,

    Gospode Bože!

  3. Petkovic
    +Trivanka
    +Jigsaw
    --------------
    svrsx

  4. Prodajem glas na drugom krugu precedničkih - početna cena šaka čvaraka, zatvaram aukciju na tabli slanine...

  5. Sve, sve počinje sa novcem i sve, sve završava sa novcem... Ništa čvarci, ništa kavurma...

  6. pitaću te ja za dve godine koliko kila para treba za šaku čvaraka :)

  7. Nekad se zapitam da li je potrebno da citiram ćaleta koji je '91 krvavih očiju rekao vrativši se sa posla ''Pakjte se, idemo za Srbiju!'' samo sa promenom destinacije ili da skupim još 3 čoveka dilujem hors mesec dana, skupim kintu za oružje i izvršimo niz atentata u Bg, Pg, Prištini, BL ili pak da pustim da me voda nosi uuuu zaborav, rmbačim k'o magarc za šaku gore pomenutih čvaraka i pričam detetu kao što je moj deda meni govorio ''nije sramota da je pocepano, sramota je da je prljavo''...

  8. У име Старешинства Двери,

    Gospode Bože!

    Јесу мало екстремни, али је од ових све боље, Тома и Пегица да нам праве владу и да се такмиче за место парадног коња целог овог циркуса, е до ђавола.

  9. Тома изгледа може да замисли да направи владу са жутима. Могуће да поражени у другом кругу председничких избора буде примера дивисион. То би било добро, јер би на следећим изборима пукли само тако, само да дотле не униште државу дибидус. Не верујем да ће бити тако, ал' никад се не зна.

  10. To je po meni najverovatnija opcija - ko izgubi predsedničke postane premijer. Kao u našem fudbalu - dogovor vladu gradi... ko jebe glasače, dosta im je i što su pokrali hemijske sa glasanja...

  11. Pa pazi ovako, fora nije u saci cvaraka nego u ceni cvaraka. Sve dok cvarci budu simbol bezvrednosti do tada ce ti to biti jedina plata.

  12. Gazimudo не одустајеш човече а ? :)) Зашто се не помириш са чињеницом да сте одвратна . мала . небитна квази странка.Код нас имају два посланика , један је вероучитељ.Вероучитељ је вођа двери у мојој општини.Одвратна странка , јако ми је драго што нису прешли цензус.Драго ми је што жути опет праве владу , прво као ајде жао ми је народа , ја лепо живим ал није свима тако ббла бла бла ...а сада сте их опет изабрали.Ко вас јебе све , немојте се жалити више мени одговара.Дачић нови премијер ...и за то је народ крив.Гласачи су криви , није нико наместио изборе.Мучите се и даље сада.

  13. Ne odustajem. Ovaj snimak gore je dokaz da se na izborima krade.
    Nigde nisam rekao ko je pokraden.
    Sta ako su ukrali dacicu jos 15% glasova?

    EDIT: Posto vidim da snimak nisi ni odgledao, jer traje 13 minuta,a ti si bacio komentar posle 8, mislim da je glupo da kenjas o bilo cemu sto je vezano na temu kradje izbora.
    Znaci ono, u skokovima.

  14. Baš me interesuje koliki je procenat izlaznosti ljudi mlađih od 30 godina na ovim izborima?

  15. A sta ako su dveri ukrali i to malo glasova sto su kao dobili?
    Nista kupus-luk a ispod meso a nista?

  16. Е пријатељи моји, ово к'о јуче да је било
    http://www.youtube.com/watch?v=8AxaGvaohvw&feature=relmfu
    а данас...

  17. Gazimudo
    EDIT: Posto vidim da snimak nisi ni odgledao, jer traje 13 minuta,a ti si bacio komentar posle 8,

    Na kurcu te nosam! I tebe i Dveri.

  18. Vidi ga Mirković, pokvario dve dobre svinje.
    Baš ste našli koga ćete da uzmete za dokaz krađe

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.