Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Је л' зна неко колико мандата из преокрета добија честити СПО?

  2. verujem par komata samo, truće.

  3. Теорецки максимум је 2. Кад га дају Вуку и Југовићу, не знам ко им још остане.

  4. Ја сам контао да ће им дати бар четвртину. Од целог.

  5. http://www.youtube.com/watch?v=XXvJ-qTHs9o možda je oftopik, Žare i Goci prošle godine pevali o Ratku, a danas o nekom liku iz novosadskog DS-a... Ovo je i za transfer blama..

  6. Ovo je samo Goci. GOCI IZDAO ŽARETA I ĐENERALA!!!

  7. То сам био шаљив. Немам појма како деле плен.

  8. To su pevali o Srbi Bubnjevicu, bivsem direktoru novosadskog komunalnog preduzeca "Lisje".

  9. „На мом бирачком месту Двери су освојили 7,2% гласова, а Динкићев УРС мање од 1%“, каже један од чланова бирачког одбора у Београду. „Невероватно је да медији објављују како је Динкићева странка сакупила преко 6% гласова, а Двери мање од 4%.“

    Крађа! :) Моја ујна гласала за Двери, а кажу да су испод цензуса!

  10. nema druge, moraće opet da radi bager... možda zvuči malo hevi ali...

  11. Много је хеви, тебра. Направите неку шетњицу. Биће све то у реду.

  12. Bio Vuk u štali kod krava još 1990, a možda još koji put i 1997. Pričao je sa seljakom, sigurno bolje i iskrenije od Borisa, ali mu je seljak tada rekao "sve je to lepo, zemljače, ali dođi ti meni onda kada budeš neka vlast". Vuk je još uvek živ, kao i taj seljak.

  13. Nisam neki zagrižen niti sam se pomamio izborima niti imam nešto od toga ali opet ne mogu da shvatim kako bre mogu da kradu tako...

  14. Ne serite za dveri. Na mestu gde je moja keva radila imali su 5 glasova od 470... Ne verujem da su pokradeni izbori, iako je moja opcija najgore prosla..

  15. Ja gde sam radio dveri imale 76 glasova od 859

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.