Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Gazimudo, ja nisam skontala po čemu se to Dveri razlikuju od DSS-a ili pak SRS-a... Osim što su imenom novi...

  2. Pa razlikuju se u tome sto njihove glasace o fanove mozes uglavnom naci na yt kako se prepucavaju na klipovima baje malog knindze, velika srbija, dusanovo carstvo i jos gomilu klipova kontra produkcije.

  3. Nije nam u krvi, nego nam je nametnuto. Nametnuto nam je jer vlast vec 20 godina krade i biva uhvacena,pa se stvara klima da je to prihvatljivo. Tako je valjda i u Evropi.

    brate, koji 20 godina, mi smo 500 godna raja, mi NE UMEMO da vladamo, niti da KRITIKUJEMO i MENJAMO vlast.

    Ali sada ozbiljno, jel normalno trabunjati o cistoci rase i broju dece?

    ako se meni obraćaš, ja nisam trol, ja duboko verujem da je čistoća rase i borba protiv bele kuge glupost.

    valjda je normalno samo kad o tome prica tadic. Kad ostali to pomenu,valjda su klerofasisti i nacisti.

    prati razvoj teme, ja mrzim Tadića

    Primjer govnara Srbina na državnoj sisi. Željeznice RS, kodukter dečko ide u kupe i pita govnomolja studenta babu "Mali, đe karta?", a kukalo akademsko kaže "Nema! Umro đed, umro baba, krava jalova, sida na lijevom, triper na desnom jajetu!". Kondukter boli kurac, on čuo samo ono nema. I kaže "Daj marku". I tako se student pička vozi 100 km za jednu marku. A kondukter onda kasnije tog dana ode malo da štrajkuje jer nema plate. A sam je sebi otima.

    Kizo pametno zbori. Ja pre neku neelju pređoh sto km za 200 dinara, a imam.
    Mi numemo da poštujemo državu jer smo godinama učeni (turci) da su to paše i da kradu i državu treba zajebati, i onda to zalili komunizmom...a kad pogledaš kakve namete sprovodi država...jebote..

  4. forget-me-not
    Gazimudo, ja nisam skontala po čemu se to Dveri razlikuju od DSS-a ili pak SRS-a... Osim što su imenom novi...

    Recimo po tome sto nijedna od ovih njuski nije sedela ni u jednoj fotelji, nikad. Razliku se sto uz sebe imaju najboljeg srpskog ekonomistu, razlikuju se sto iza sebe imaju 12 godina humanitarnog rada,i razlikuju se po tome sto su jedini za zabranu genetski modifikovane hrane.
    Razlikuju se i po tome me jos nigde nisu slagali, razlikuju se zato sto kad RTS pravi debatu sa ucesnicima svih izbornih listi njih ne zove, razlikuju se sto smeju canku da kazu da je fasisticki separatista, i razlikuju se sto nisu stranka, nemaju clanske knjizice i bore se protiv stranaka.
    Jos nesto?

  5. canku da kazu da je fasisticki separatista,

    E, Čanak je ok. Samo nije za politiku.

  6. Pa cekaj, krivo im je sto ih tijanic ne zove a ovamo trabunjaju kako nisu stranka?
    TU neko nekog jebe garant

  7. @ Negroidno govedo

    da pratim temu, citirao sam post od Nesh-a.

  8. Pa razlikuju se u tome sto njihove glasace o fanove mozes uglavnom naci na yt kako se prepucavaju na klipovima baje malog knindze, velika srbija, dusanovo carstvo i jos gomilu klipova kontra produkcije.

    Zaboravio si upotrebu kašika i viljuškaka, dok su drugi žderali prstima i sa poda. :-)

    E, Čanak je ok. Samo nije za politiku.

    Slažem se.

  9. citirao sam post od Nesh-a.

    jesi, ali nisi njega pomenuo, nego neku množinu, pa se ja prepoznah.

  10. Gazimudo, ja nisam skontala po čemu se to Dveri razlikuju od DSS-a ili pak SRS-a... Osim što su imenom novi...

    - nisu bili na vlasti
    - ekstremniji su
    - imaju veci potencijal, nazalost

    ipak, za mene su najveci pobednici oni prevaranti iz NOPO sto su na infostudu imali oglas, ej - oglas za kontrolore na izborima.Bili lepo poslednji na listi - Ni jedan od ponudjenih odgovora.

    Da l da stavim "beli" listic, jao vidi ovo, bas je dobra fora...

    glupost je neunistiva

  11. Da jadni, u njih sve domaći kuruz bijelić i mrve ga na ruke blagočastive djeve seoske. I kako to nisu stranka? Fudbalski li su klub? I šta sad ako su rekli da je Čanak separatista? I ja sam separatista, iz RS. Šta ćemo sad?

  12. Nash Bridges
    Pa cekaj, krivo im je sto ih tijanic ne zove a ovamo trabunjaju kako nisu stranka?
    TU neko nekog jebe garant

    Ne pratis dovoljno temu, valjda ti je draze podjebavanje od konstruktivne diskusije. Evo opet kljucni deo:

    pravi debatu sa ucesnicima svih izbornih listi

    ko pominje da li je stranka ili pokret? Dakle nalaze se na izbornoj listi,al nemaju pravo da kazu sta misle na konkretne teme.

    EDIT:I sad, posto sam ja moje razloge i misljenja ljudski obrazlozio,kao covek ljudima, mozete li mi vi obrazloziti vase razloge zasto ste glasali za te koje ste glasali?

  13. Zasto se ovde non-stop prica o Dverima, a tema Dveri zakljucana. A modovi? A?

  14. zato što ja nisam upućen u to, Salmonel, i zato što sam posebna individua u odnosu na ostale modove.

  15. kizo
    Da jadni, u njih sve domaći kuruz bijelić i mrve ga na ruke blagočastive djeve seoske. I kako to nisu stranka? Fudbalski li su klub? I šta sad ako su rekli da je Čanak separatista? I ja sam separatista, iz RS. Šta ćemo sad?

    Ti na srecu nisi predsednik stranke koja se bori za samostalnu RS.

  16. Zato što su radikali popušili kurton, Preokret je sprdačina sama po sebi a za Dveri ima materijala da tovarimo do Ilinjdana.

  17. Ti na srecu nisi predsednik stranke koja se bori za samostalnu RS.

    Što, pa nisam šugav.

  18. Evo, odacu posto nije vise lepo da izbegavam.
    Glasao sam za albance i ostale koji su se nalazili blizu dna liste.

  19. kizo

    Što, pa nisam šugav.

    Verovatno nemas ni 400 kila.

    Posto vidim da ne dobijam povratne informacije kad ja postavim pitanje, napusticu cu diskusiju.
    Drago mi je sto se vas 10 ukljucilo u osporavanje dveri koje imaju 4.6% glasova.
    Dragp mi je i sto su ljudi koji kazu da je Canak OK protiv mojih vidjenja stvari.
    Drago mi je sto kad Dveri pricaju o deci govorite KLEROFASISTI i Hitlerovi potomci,al kad Tadic o tome kaze , to je valjda u duhu Evrope.
    Drago mi je sto niko od vas ne sme otvoreno da kaze za koga je glasao, i da obrazlozi svoje razloge.
    Drago mi je sto mislite da kradja izbora ne postoji, a dokaza je vise nego u CSI serijama.
    Drago mi je se tripujete da se svaki simpatizer dveri kupa u lavoru, putuje kultivatorom na posao, kupa samo na velike praznike i pise debilne komentare na internetu.
    I na kraju, drago mi je sto sam verovatno jedini koji nije zaboravio da:

    Pre 12 godina su nas bombardovali zbog "monstruma" slobe, pre 9 su nam ubili premijera oni koji se sad preokrecu, pre 4 su nam obecavali 200 000 radnih mesta i sansu srbije da u ekonomskoj krizi zauzme konkurentiji polozaj na svetskom trzistu, pre 3 godine je radikal postao evrofanatik, pre 2 nas je dinkela ispalio za 925 evra,a pre samo godinu dana su nas barili da Kosovo nije uslov za Eu.

    Svako dobro, evropejci!

  20. Drago mi je sto kad Dveri pricaju o deci govorite KLEROFASISTI i Hitlerovi potomci,al kad Tadic o tome kaze , to je valjda u duhu Evrope.

    Nekim ljudima ne vredi pričati.

    Drago mi je sto niko od vas ne sme otvoreno da kaze za koga je glasao, i da obrazlozi svoje razloge.

    I opet ne prati temu, PET PUTA sam reko za kog sam glasao.

    I Čanak je ok, ma se borio i za smrt srpskog patrijarha. Neku ljudi su uvek ok, neki nikad nisu.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.