Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Zato što su radikali popušili kurton, Preokret je sprdačina sama po sebi a za Dveri ima materijala da tovarimo do Ilinjdana.

    +1

    Evo, odacu posto nije vise lepo da izbegavam.
    Glasao sam za albance i ostale koji su se nalazili blizu dna liste.

    Ја за Зукорлића, он је човек ван система, више је тру од З/Двери

  2. A što ti i dalj govoriš da smo mi evropejci?

    Pa ja sam lično vidio kako Dverjani idu sa motokultivatorom njemačke proizvodnje na glasačko mjesto!

  3. Ја за Зукорлића, он је човек ван система, више је тру од З/Двери

    +1

  4. Zukorlić pička ustaška. Pa koji kurac jebote? Popušio u rodnom kraju! A patrijote nas stalno plaše njime.

    Zuki, mora to malo bolje.

  5. Zukorlić pička ustaška. Pa koji kurac jebote? Popušio u rodnom kraju! A patrijote nas stalno plaše njime.

    Зукорлић је пајац, само за разлику од Марјана Ристичевића и Мирка Цветковића, прилично безобразан пајац.

    Мислим да је цела та фама око препуцавања с Расимом и кандидатура само закулисни договор да би Расим добио бољи рејтинг на изборима

  6. Kad Dveri dolju na vlast, neće na fejsu više postojati opcija "poke" već "viljuškom boc".

  7. Kad Dveri dolju na vlast, neće na fejsu više postojati opcija "poke" već "viljuškom boc".

    Кад Двери дођу на власт, биће таман толко Срба да сви станемо председнику Шумадије у пријатеље.

  8. Kad Dveri dođu na vlast neće više biti jebanja. Biće isto ko i sad.

  9. Politika je smejurija jedna obična.
    Nema sposobnih da vode ovu zemlju. I Balkan uopšte. Iam trip da nam je zemlja izgrađena na nekom ukletom zemljištu.

  10. Iam trip da nam je zemlja izgrađena na nekom ukletom zemljištu.

    СЛОВЕНИ ДЕЦХКО ШТО ГЕНОЦИДИСАШТЕ ИЛИРЕ

  11. Kad Dveri dođu na vlast neće više biti jebanja. Biće isto ko i sad.

    Tad ćemo se razmnožavati polenom. :-)

  12. Ali samo organski i bez genetske modifikacije

  13. Ali samo organski i bez genetske modifikacije

    Ali samo u maniru kosovskih božura, drugačije neće 'teti da se prima.

  14. Ali samo u maniru kosovskih božura, drugačije neće 'teti da se prima.

    Познато је да косовски божури просто препукну од цветања кад их неки пијани локал- патриота спомене у кафани и кад Ивана Жигон баца тужно-светосавске погледе под сунчаним небом у монашкој одори, док је камера снима из жабље перспективе.

  15. Ja sam glasao za "Preokret" na parlamentarnom nivou, i za Čedu kad je reč o predsedničkim izborima. Mislim da oni možda mogu da urade nešto konkretno, a što se tiče ostalih, svi su se već pokazali kako devedesetih tako i sada, kao vrlo, vrlo loši...
    Za sada, po meni je najvažnije besplatno obrazovanje...

    Љуби мајка. Буди сигуран да ће се за твој социјалистички циљ најревносније борити странка слободнотржишних фундаменталиста.

  16. Буди сигуран да ће се за твој социјалистички циљ најревносније борити странка слободнотржишних фундаменталиста.

    U EU obrazovanje je duplo jeftinije nego ovde, pritom prosečna plata u Nemačkoj iznosi 2.000 evra, pa se to tamo može finansijski izneti, a tamo vlada liberalni kapitalizam.
    Masa studenata ovde kao i ja diže kredite da otplati godinu na faksu (u prvoj godini faksa nisam bio na budžetu pa sam plaćao, sada jesam), a tamo je to moguće od jedne plate (bar neki moji prijatelji i rođaci koji su u Nemačkoj i Britaniji mogu).
    Elem, moj brat studira u Londonu isto što i ja ovde, po za trećinu nižoj ceni, država mu uz to plaća stan jer trenutno ne radi.
    A, to što je sve ovde nakrivo nasađeno, pa su plate i penzije godinama zamrznute, a cene su takve ko da svi imamo 10 soma evra plate, to je već drugi problem...

  17. po meni je najvažnije besplatno obrazovanje

    besplatno obrazovanje

    И како смо стигли одатле до јефтинијих школарина?

    U EU obrazovanje je duplo jeftinije nego ovde, pritom prosečna plata u Nemačkoj iznosi 2.000 evra, pa se to tamo može finansijski izneti, a tamo vlada liberalni kapitalizam.

    У Немачкој влада "велфер стејт", не либерални капитализам. Слично је и у неким другим државама ЕУ. Још увек.
    Ево ти га пример државе са "либералним капитализмом" и њених грађана који "од једне плате отплаћују кредит":
    http://www.forbes.com/sites/sherylnancenash/2012/02/07/the-student-loan-crisis-is-crippling-americas-families-is-the-economy-next/

    Elem, moj brat studira u Londonu isto što i ja ovde, po za trećinu nižoj ceni, država mu uz to plaća stan jer trenutno ne radi.

    И доводи му гузате Јамајчанке да блајвају у паузи између читања Карла Попера на ајпеду (који му је, такође, обезбедила) и поподневног, кежуал оверавања промена на ЛСЕ-у. Отелотворење праве либерално капиталистичке државе која бега главом без обзира од сваког вида субвенционисања.

    pa su plate i penzije godinama zamrznute

    Ајој...

  18. Јел Тома и даље води?

  19. Ma u reeeeedu, neka se i plaća školarina, ali nek je usklade sa prosečnim primanjima u državi!!!
    Je l' normalno i izvodljivo da neko sa mesečnim primanjima od 200 evra u dve rate isplati školarinu od 2.500 evra? Nije, dabome da nije...
    Ili neka usklade školarine sa prosečnim primanjima, ili neka razvuku plaćanje na 12 rata, pa da se razmisli.
    Nisam rekao da plaćaju kredit od jedne plate, već godinu na fakultetu. Godina na pravnom u Gisenu, u Nemačkoj, košta oko 500 evra, pa to mogu da plate. Gledam po mojoj rodbini koja živi tamo, tamo studiraju, ne žale se, naprotiv. Navodim ono što sam čuo od ljudi koji tamo žive, nisam išao da proveravam.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.