Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. Ел ти читаш оно што ја пишем? Какве везе има родбина у Гисену са гласањем за поборнике либералног капитализма због жеље за спровођењем социјалистичких политика?

  2. Salmonel

    Zasto se ovde non-stop prica o Dverima, a tema Dveri zakljucana. A modovi? A?

    Obzirom da ja pratim ovu temu redovno, a primećujem da se prestalo pričati o onim kandidatima koji su prošli u drugi krug nego se nastavlja sa stranačkim prepucavanjem, upozoravam: Od ovog posta nadalje, svaki pomen stranke koja ne učestvuje u drugom krugu ili kandidata koji nije u drugom krugu smatraću spemom i, u zavisnosti od težine postovanog, odlučiti o zatvaranju teme i eventualnom banu.

    Ne pretim, samo želim da se tema vrati naslovu - dakle, Za koga glasate na izborima 2012. - ko je ispao više me ne zanima. Molim vas da ovaj post shvatite kao savet, a ne kao pretnju. Nisam sklon banovanju, ali moraću ispoštovati pravila Vukajlije.

  3. U drugom krugu glasam za Miki Mausa. Ne ucestvuje u drugom krugu,al cu za njega da glasam,to je moje glasacko pravo.

    p.s. Rano si se setio da upozoris, lepo si ih pustio da flejmuju, omalovazavaju i prozivaju, pa si onda zaveo red.

  4. Jajo.

    Glasajte za Tomu. Baš je Tadić govno sa kampanjom. Nije u redu.

  5. Ја бих гласао за Кркобабића. Кад би побиједио на изборима, био би доживотни предсједник Србије.

  6. А шта сад? Дотварамо нову тему? Ако будемо следили уводни пост... :)

    Ови прецеднички ионако нису ни за шта, сем за гајење култа личности особа са дипломом (порекло небитно) и познавањем енглеског.
    Ал ајде, да не спемујем, џаст фор лафс:
    http://www.ds.org.rs/dokumenti/program_ds_za_bolji_zivot_2007.pdf

  7. Na sledecim izborima necu glasati jer na kutijama mogu da rade jedino stranacki prasici.

  8. Gazimudo, smorio si sa Dverijem...jel tolko volis Djilasa? Da igras basket sa njim?

  9. Nash Bridges
    Na sledecim izborima necu glasati jer na kutijama mogu da rade jedino stranacki prasici.

    Која глупост, ја као и многи моји ортаци су радили а нико није у странкама. Чак знам да су нпр. НОПО издали оглас да ко хоће мош се пријави да ради...

  10. Rano si se setio da upozoris, lepo si ih pustio da flejmuju, omalovazavaju i prozivaju, pa si onda zaveo red.

    Sve sam mislio da možemo da se vratimo razumu i bez pastira, jebiga :)

  11. И да, мењај име теме у ''За кога гласате на председничким изборима'' ил тако нешто

  12. И да, мењај име теме у ''За кога гласате на председничким изборима'' ил тако нешто

    Podržavam, da ljudi ne bi i dalje komentarisali sve stranke i kandidate već samo ova dva magarca. Inače glasaću za Tomu samo zato što mi se povraća više od Tadića i njegovih priča, a ne iz ubeđenja.
    Sere mi se više od načina na koji demokrate smatraju ovaj narod totalnim idiotima, mada moram da priznam da to čak i nije daleko od istine. :)

  13. Glasam za nikoga, jer tako sam u mogućnosti.

  14. Гласам за никога јер сам тако у могућности

    ЕДИТ

    А и имам 17 година

    ЕДИТ

    А и живим у ЦГ.

  15. Чак знам да су нпр. НОПО издали оглас да ко хоће мош се пријави да ради...

    NOPO je isto stranka i bila je na izbornim listama.
    Cuo sam da nemoz kutijati u drugom krugu ako nisi u stranci.

  16. Nije tačno, ja nisam član nijedne stranke i čuvam kutije u drugom krugu.

  17. možeš kutijati ako si u redovnom sastavu - u prošireni sastav u drugom krugu ulaze samo zainteresovane stranke...

  18. E fala na informaciji. Videcu nekako da se ubacim da dobijem jos koju kintu.
    Ionako nisam bio ceo dan, samo ujutro bio i vratio se da spavam i dosao uvece po lovu.

  19. Pa nema tu šta da se ubacuješ, kontrolori se već znaju, ako si bio na užem spisku, ili predstavljao DS ili SNS, bićeš ponovo, ako nisi onda ništa...

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.