Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. nisam bio. Drugar mi sredio

  2. Шерлок™

    Гласам за никога јер сам тако у могућности

    ЕДИТ

    А и имам 17 година

    ЕДИТ

    А и живим у ЦГ.

    hehe, baš si humoristčan.
    Izbosne sam, a godine si pogodio sa hendikepom 10

  3. Realno, ovo i moja baba Boska zna da ce Tadic brat da dobije izbore..

  4. Ma ja sam lud kacam pročito poslednjih 5,6 strana sa ove teme....

  5. ćuti, ja čitam sve. a neam ni pravo glasa :)

  6. Oćete da vam pošaljemo Nikolu Špirića?

  7. ej! ne damo nidžu!!!!

  8. Čitam ove vesti o krađi kakva komedija.Kao pokrali glasove al su zato originalne listiće bacili na mnogo bezbedno mesto pa ih ovi našli hahahaha.

    Nikolić je precizirao da je džak sa 3.000 glasačkih listića iz centra jednog vojvođanskog grada
    "Taj džak je iz centra jednog grada u Vojvodini, a ne iz Zaječara, kako lažu. Na tom biračkom mestu ja sam osvojio 1.804 glasa, a Boris Tadić 82. Sada zamislite koliko je takvih biračkih glasova bilo u Srbiji"

    biračko mesto ne može biti otvoreno ako na biračkom spisku ima manje od 100 upisanih birača dok je maksimalan broj upisanih 2.500

    Tomo braćela malo si ga pretero lololo

  9. Ова крађа је смејурија, него ето...да прикупи неки глас пред 2. круг...иначе не зна ни он праву верзију ове глупости..ко што не зна који је факс завршио

  10. Tog nikolica ne kontam nikako.
    On covek stalno sam sebi podmece nogu tako providno. Neka se bar malo potrudi kao da nije iscenirano.

  11. Razmišljam sad možda budem glasao i za tomu vid kolko razloga:
    1.Neko reče ovde "Sa svima ćemo da propadnemo al sa njim najbrže" prilično dobar razlog
    2.Bila bi šteta da politička scena ostane bez pajaca kakav je Toma
    3.Obećao je da će u drugom krugu mnogo bolje da čuva listiće ZNAČI NEMA KRAĐE KOD TOME

  12. Nisu izbori pokradeni, no je narod glup i voli da bude jeban do beskraja. Ja sam glasao za PRS (Pokret radnika i seljaka) i razočaran sam što nisu skupili ni 3 posto glasova. A, tako su obećavali, hehehe.

    Za koga da glasam na izborima? Ne znam zaista. Ne bih ni za jednog od ova dva kretena, jer su ljigavi do iznemoglosti. Dačić je ljigav za medalju, a ovi su ga prešli za dva koplja.

    Bora Tadić samo serucka, pljuje po Tomi u faonu "mi ispravljamo vaša sranja" aludirajući na period kada je Tomica, dok je bio u SRS-u bio na vlasti sa SPS-om, ali mu ne smeta da se liže sa Praščetom.

    Tomica Napredni, sa druge strane, lupa kao nezdrav, pokušavajući da bude veći Boris od Borisa. 'Oće da bude ojropejac najveći, a koristi retoriku najgore nepismene džukele.

    Kažu da su izbori vreme kada se bira manje zlo. E, pa - od ova dva zla nijedno nije manje.

  13. Јесам ја рек'о да нећу да гласам ни за кога? Не могу да проценим ко је гори од ова два лика. Мада је Тадић већ показ'о кол'ко је неспособан и да тешко може неко гори да дође. Ипак се не бих усудио да гласам за Николића. Што каже Брус, да ми неко понуди килу чварака за глас, па и да изађем, ал' овако... њааа

  14. Kažu da su izbori vreme kada se bira manje zlo. E, pa - od ova dva zla nijedno nije manje.

  15. hehe, baš si humoristčan.

    хехе , баш ти хвала хехе

  16. Teska srca i s mukom za Tadica. Koliko god bio ogavan, Nikolica ni u ludilu ne smem da zamisljam na vlasti.

    Sto kaze Jadranka Seselj (ne podrzavam je, niti njenu stranku, samo mi se svidja citat): 'U svacijem je interesu da Tadic ode, a da Nikolic ne dodje.'

  17. Mođda ne bi bilo loše da dođe - nema vlast jer mu je stranka u opoziciji, a ovi na vlasti nisu kompaktni. Ne preporučujem, samo kažem, tek tako...

  18. Реално, са оваквом опозицијом, и ја бих победио на изборима...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.