Za koga glasate na predsedničkim izborima

  1. ćete da vam pošaljemo Nikolu Špirića?

    Bolje je Bevandu sa minđušom u uhu.

  2. Lullaby
    ćuti, ja čitam sve. a neam ni pravo glasa :)

    Ti si mod ti moras da pratis sta rulja pise

  3. ima i toga, ali na temi su već dva moda, ne moram da pratim još i ja. neg' onako, zanima me, mada ne znam ni ja što.

  4. Cirkus Lullaby, svi ga vole - i publika i cirkusanti :))

  5. pa da, mora da je to :)

  6. http://www.blic.rs/Vesti/Politika/323485/Dacic-cestitao-13-maj-nekadasnji-Dan-bezbednosti

    Које расуло, јеботе...
    Петнајс посто освоји коалиција безвратог ретарда ком је Бетовен свиро на бар мицви, мумија која држи говоре који по смехотресу засењују и Мусолинија, и лик који честита празнике који не постоје преко деценије и то у част оснивања домаће Чеке и нарушеног здравља њених егзекутора. Онда ће са својим социјалистичким другарима који су се деценију "борили" против наследника тих Чекиста диду заједно у Јевропу, да могу да гласају за декларацију о осуди комунизма и уведу нас у цивилизовани свет, будућност и безалтернативност, а не ко онај Тома ратоборни, недоследни... што је био у коалицији са ликовима са почетка приче.

    Јан Палах је изгледа овде једина алтернатива.

  7. Камон бејби лајт мај фајр...

  8. Треба инвестирати у велики плац једно иљаду километара северно од Новосибирска и потрпати 99,99% политичке сцене у мини гулаг.

    ЕДИТ: Ма 100%, нек поцрка гамад.

  9. Геме, за кога гласаш у гругом кругу прецеднички избора?

  10. ćuti, ja čitam sve. a neam ni pravo glasa :)

    +1
    Nego dosta ljudi je u fazonu, jedem godinama buđav lebac al' bolje i to nego da probam smrdljivi sir kakav je.

    Kad vidim koje je sranje ovde na političkoj sceni, zamislim se koliko je Dodik u stvari dobar nama tamo. Mi bar nemamo tih problema na izborima.
    Ciklone, i ja sam se nadao da će stranka radnika i seljaka da ostvari bolji rezultat.
    Ali jebi ga, ovde u Srbiji preko 50% glasača je blizu penzije, a realno boli ih kita za njive i seljake.

  11. Не знам још. Требало је за оба. Али ако ова говна наставе додатно да ме нервирају добиће (само) Тома глас.
    Ако не одустане из протеста до тада, лол.

    Прецеднички су ионако благо небитни, сами по себи. Једино, у овом случају може преко њих да се искаже бес и не гласа за жутог испртка, на било који од 2 могућа начина.

  12. Tadića ne gotivim. Đinđić se verovatno u grobu prevrće kad vidi da mu je stranka u koaliciji sa malim Slobom.
    Ali znam da ni mrtav, ni lud ne bih glasao za grobara, koji je zajedno sa ludim Šešeljem uništavao Srbiju devedesetih, a sad izigrava evropejca, a ako će nas taj predstavljati u svetu, crno nam se piše. Ne treba nam gora antikampanja, ocrnio bi nas gore nego svi zapadni mediji zajedno. Ti Šešeljevi otpadnici su tri puta gori od njega, što kaže naš narod, poturica je gori od Turčina. Nego na kom će mestu Toma glasati, na groblju il' na fakultetu?

  13. Predsedničke ću verovatno preskočiti. Glasaću samo na drugom krugu pokrajinskih izbora.

  14. Ali znam da ni mrtav, ni lud ne bih glasao za grobara, koji je zajedno sa ludim Šešeljem uništavao Srbiju devedesetih, a sad izigrava evropejca, a ako će nas taj predstavljati u svetu, crno nam se piše.

    Тај исти гробар је тих деведесетих био у власти мање него што је Ивица у наредној деценији. Онај исти Ивица који је uništavao Srbiju devedesetih. Који је већ годинама у срећном браку са Тадићем ког само не готивиш.

  15. jopet sam u komisiji,tako da ću opet morati da glasam.

  16. Нека ме банују због спема, али овај човек је цар!

  17. Тај исти гробар је тих деведесетих био у власти мање него што је Ивица у наредној деценији. Онај исти Ивица који је uništavao Srbiju devedesetih. Који је већ годинама у срећном браку са Тадићем ког само не готивиш.

    I grobar i Ivica su bili u redovima Slobine i Šešeljeve ergele zlokovaca, dobro je Čanak rek'o, trebalo ih je sve redom lustrirati i zabraniti im trajno da se bave politikom, još 6. oktobra! Ako dođe do kombinacije DS - SPS neće valjati. Ali ako dođe do kombinacije SNS - SPS crno nam se piše (o vladi se odlučuje valjda tek posle drugog kruga), tad jedino možemo svi u traktore i u okolne zemlje. Tad će nam i Albanija biti obećana zemlja!
    Tadić se posr'o i na demokratiju i na Đinđića i na građane, kad je ušao u koaliciju sa Slobinim fašistom, tako da verujem da neću ni izaći kad bude drugi krug izbora.
    Sve u svemu, grobar sa diplomom, treba da bude u doživotnom zatvoru, kao i Ivica, pa da bude mirna Bačka.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.