Prijava

Пардон, мислио сам да је тема "Када изгледате као људи".

Ja sam pretežno normalan lolo al pizdim kad treba nešto da čekam onda uglavnom nemo pizdim pomerajući usne psujući sve po spisku što ostalima izgleda nenormalno jbg

Сјетих се друга који кад треба да шутне, смечује или нешто слично преполови језик и загризе, не дај боже неко да га удари у браду, окинуо би га сто посто

Možda ne izgledam kao luda, ali se svakako ne ponašam normalno pred neki usmeni ispit ili bilo kakav govor pred većim brojem ljudi... Mislim da promenim 5 boja, preznojim se i ohladim u minuti, glas mi drhti i uopšte ne mogu sebe da čujem šta pričam, pa s vremena na vreme lupim neku glupost, a nisam toga ni svesna. A dešava mi se, kad nešto objašnjavam, da se toliko uživim da povisim ton do granice kao da vičem i onda me drugi stišavaju, kao na fazon, 'nisi u šumi, ne moraš da vičeš' :)) Jbg, valjda i to radim nesvesno...

Danas u centru grada pokusavao saginjanjem da stavim kapuljacu na glavu, kapuljaca mi se zakaci za uvo i ja krenem da se bacam i to u samom centru kao sto rekoh. Mogu misliti sta su ljudi koji su me skontali mislili :D

eo,sad izgledam ko retardirani ludak, upravo.

Ozren
Kad kazem agljjjjjjjjjjjjj

Marko_bre
Danas u centru grada pokusavao saginjanjem da stavim kapuljacu na glavu, kapuljaca mi se zakaci za uvo i ja krenem da se bacam i to u samom centru kao sto rekoh. Mogu misliti sta su ljudi koji su me skontali mislili :D

Jaooo! Pa ti si taj krelac! :DDDDD

Onaj stari dobri trip idem ulicom i pričam sam sa sobom....i to veoma burne diskusije vodim,tako da većina komšija me izbjegava...

Samo kad dišem, inače izgledam normalno.

Uz ovu pesmu ja i ortak smo u srednjoj trčali po hodniku kao najgori pajdomani i dernjali se "mi smo drogiranti". E sad, ne znam kakve smo face slagali, ali znam da je jedna tetkica otišla u invalidsku penziju i da je u porodilištu Narodni front preko puta škole rođeno pile.

http://www.youtube.com/watch?v=80RG8JoLkDY

0:19 gljjjjjjjjjjjjj kaze.

Kad čitam jugonostalgičnu drob od patetike.

Kad mi ona potencijalna prvakinja Narodnog pozorišta u vidu matore jasamšlogirala ciganke pridje na stanici za tramvaj kod Železničke i krene da me hvata za ruke, jaknu ili torbu sa sve šatro uplakanom facom Daaaj neki dinar. Neopisivo ludilo, ne mogu da opišem.

Ухватим себе често док у глави замишљам неки диалог, да мрдам уснама као да причам, тек после два минута таквог причања ја провалим шта радим

jugonostalgičnu drob od patetike.

Ili kada neko krene da prica o tome....

Kad sviram nešto zajebano imam tikove sa usnama, pomeram ih i izvrćem ko lud i ne mogu da se kontrolišem. Izgledam ko debil...

Upravo sad.Nevozna sam kao pas.A nije PMS.

I kad sam pospana i umorna-onda brljavim,izvrćem reči-ukratko nepovezano pričam.
Saplićem se,obaram stvari i udaram se o nameštaj kao pijanac.Mene umor do te granice ume da urniše.

Подсјети ме на то да ја стално качим врата раменом кад улазим било ђе по кући, као да сам пијан :)