Himna Srbije

  1. OJ KURUZU JEBEM LI TE ŽUTA, KOLKO SAM TE OKOPAO PUTA!

    PROTJERAJTE KURUZ IZ SRBIJE! TO JE DUŠMANSKA SORTA UBAČENA IZ AMERIKE! I NJEGOVOG POBRATIMA KROMPIRA!

  2. ЈЕБЕ ЋАЋА ГРЕДЕ СЕ ДРМАЈУ, ЋЕРИ ПЛАЧУ СИНОВИ ДРКАЈУ
    ДОЂИ ПОПЕ ДА НАМ КРСТИШ ДИЈЕТЕ, ОЋУ КУРАЦ ЗАШТО СЕ ЈЕБЕТЕ

  3. ŽENIĆU SE. ŽENIĆU SE, JA OVOGA LJETA

    KADA OTMEM; KADA OTMEM ŽENU OD ČOVJEKA!

  4. http://www.youtube.com/watch?v=60og9gwKh1o
    Ja sam Srbin iz CG i ovo je moja HIMNA!
    NUMA , NUMA HEEEEJ !

  5. ,,Mars na Drinu,, nam treba biti himna a ne ovo govno ,,Boze pravde,,

  6. ИМАМ ЖЕНУ, ИМАМ ЖЕНУ ИМАМ И КРМАЧУ
    АЈ НА ЗИМУ, АЈ НА ЗИМУ ЈЕБАЋУ И КЛАЋУ

  7. Занимљиво је како људи немају појма да се пише Боже Правде, јер се пева о Богу Правде, а не тражи се од Бога правда. Али, шта говорити неписменима... Боже Правде је химна Србије. Да се пита народ, сигурно би била химна - Кућа посао или неки тотални дебилизам.

  8. И кад смо већ код ове теме, аутор показује елементарно незнање - Марш на Дрину је марш, те самим тим не може никако да уђе у избор.

  9. Što ne može marš?

  10. У сваком случају није лепо да се обраћамо богу иронично... Чуј, "ти што спасе од пропасти до сад нас"!

  11. Skočimiš Марш не може због структуре нотног текста. Јел може реквијем за рођендан? Валцер за сахрану? Химна за марш? Не иде.

  12. Твеба химна да нам буде Бајина песма "Ој Шешељу"!

  13. Мислим да у називу ове наше тренутне фали један зарез.

  14. po meni je vostani serbije stavrno bolji izbor, al' jebiga...

  15. GM Погрешно мислиш, јер не знаш химну Србије. Боже Правде, а не - Боже, правде. Књиге, а не тастатуре и мишеве...

  16. http://afeatheradrift.files.wordpress.com/2011/07/lightbulb.jpg

    Един:

    Боже Правде, а не - Боже, правде.

    Близу си. Размисли још мало.

  17. Bože pravde,ti što spase. Možda i ne treba zarez.

  18. У сваком случају није лепо да се обраћамо богу иронично... Чуј, "ти што спасе од пропасти до сад нас"!

    Slažem se! Mislim, muzika je odlična, ali tekst...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.