Prijava

Ime teme sve govori pa izvolte.

Ma sve da ih pobijemo.... :D

Citiracu mog oca:"Odsad, skupljam pare za katanu. A kada kupim, koga budem dovatio, jebo je jeza u ledja!!!"

ljudi okanite se ćorava posla pustite hejtere da žive oni su bruga moderatora i admina, a vi lepo radite svoj posao i budite aktvini na forumu, četu, i najvažnije, definišite :)

a ove... ne obraćajte pažnju na njih.

Ево, излазм вам у стусед народе! Као званични Пи Ар овог скуууупа.

Што се тиче хејтера, не постоји начин којим би се они искоренили, нити начин да се зауставе. До сада смо их ловили и доста ухватили. Многи су побрисани, док су разумнији посушали савете и престали. Има их неколико на тапету сада за укидање али чекамо да мало почну да шарају или да претерају. Свако има право да гласа, али треба мало водити рачуна о томе, као и о условима за сврставање некога у хејтера.

Мене један хејтује само тако али према другима је ок, тако да нема разлога да се брише. Шта да му радим... не воли ме па шта... Да је хејтовао доста људи било би друга прича.
Тако да ако вас само један мало мрзуцка и никога више прогутајте. Шта вас заболе. Запамтите, овде сте ради забаве, а немогуће да вам је једина забава популарност.
Што би рекао један паметан човек: "Они нека бобмардују, а ми ћемо да живимо"
Ви видите.

Ja baš volim hejtere, bez njih ne bi bilo zanimljivo. Nista kao kad ustaneš, uplais komp i vidiš da ti neko izeo solidan broj glasova, u momentu ti se izbalansir krvni pritisak (pogotovo ako kao ja imaš nizak).
Hejteri, hvala vam!

Srećo moja,pa ne diže se tako,na taj način,krvni pritisak,rano na sabajle... :-)
U moje vreme.... :-)))

Pazite se hejtera spajtali se sa Kandickom, moze neko i u Hag da zaglavi.

Kakav ti je pa to Vukajlijas kad nema ni svog privatnog hejtera. Ja sam ovde 2 dana i 3/4 pa sam ga vec stekao.

A zašto ne počnete javno da ih prozivate, mislim da bi ih to malo smirilo, jer bi ljudi počeli masovno da ih kontrahejtuju i onda bi odnos snaga bio realan, pa da vidis kako se ne bi pojavljivali na sajtu kad odu u minus 2000 bodova.

Ајде овако... Ти мене исхетујеш... Па ја тебе... па кажем људима које знам шта си ми урадила па и они. Онда сконташ па и ти окупиш екипу, и тако даље... Шта добијеш?
Или, ај да их прозивамо... И шта добијемо тиме? Да ли им је битна њихова популарност? Само их хранимо разлозима да буду још гори... Извини што ћу ово рећи али ово ми се не чини да јеркла особа која размислисам иоле пре предлагања. А ако се зезаш извини што нисам сконтао јер је ово озбиљна тема.

Daj bre ljudi, što sve shvatate preozbiljno?
En Dotter, zašto imam utisak da nemaš mašte?
Koliko znam poenta je zdrava zajebancija u nezdravim količinama.
A za hejtere se uopšte ne brinem, što se mene tiče ja bih mogla s njima i na pivo. Mislim da sam već pomenula da su oni dodatna draž ovog sajta. Meni apsolutno ne smetaju.

O B A V E Š T E NJ E

Sa moderatorskog mesta se VIDI KOLIKO JE KO KOME DAO PLUSEVA I KOLIKO MINUSA.Kako da posmatram kao normalnog čoveka nekoga koga danas vidim da se nešto malo zakačio sa nekime a posle sat vremena vidim da mu je nalupao minus sto ili dvesta,zato što ga je recimo ovaj prvi(selenium) opomenuo da je to što kači kao svoju def. neki bedni copy-paste?
Da vas obavestim,jedino kako to može da se obriše je da se tome koji je hejtovao obriše celi profil,sa svime što je on okačio(definicije,slike,videa,komentari...).
Dali neko misli da je to što ishejtuje nekoga vredi žrtve da mu se obriše celi profil?
Ja zaista vidim ko je sada hejtovao i rockangel i selenu...i razmišljam da predložim da im se profil obriše.Mislim da je ovo bezobrazluk.Želeo bih takođe da se na PVT izvine svima koje su hejtovali!

Suosecam sa gospon kurdom....

Oh,kako mrzim te hejtere!

ja sam čuo da će ovih dana srbijom da prođu avijoni koji zaprašuju hejtere...

ja čula da su izmislili novi virus tipa HIV koji napada samo hejtere...
neuništivi su, pa moraju brutalnije.

To sam ja izmislio. Ja feat doktor Dragan David Druid Dravid Dabić.

A ja sam za to da mi date ovlašćenje i odrešene ruke da ih maltretiram.