Prijava

Keva me probudila, jeo na brzaka, zvao nekog coeka za neke papire, on mi reko da idem drugom, spremio se, otisao, slusao dokazujuce price, ostavio nesto za kopiranje, otisao po neka dokumenta, cekao, uzeo, nasao se sa bratom, dugo ocekivano pisanje, vratio se lokalnim busom, posvadjao se sa burazom, on otisao kolima, ja morao pljeve, kuci se posvadjao sa kevom, zvocanje, malo komp, rucak, zvocanje, podvlacenje kao da ucim, malo se zezao sa bratom, igre i slicno, ponovo podvlacenje, sad sam ovdje pa cu na veceru...

ustala u 3 popodne i radila ama baš ništa.... znači dan potrošen ubudaleeeee

prepodne radio, popodne proveo u službi njenog veličanstva male princeze (starija princeza je kod bake i deke) i pomalo se opuptao na Vuki...

Pripreme za slavu
Porudžba mesine, nabavka pića, kolači. U trenucima dokolice šmirglao neke homemade zvučne kutije, još da se zagladi kitom (ne tom kitom već kitom za drvo), pa još jedno šmirglanje i može da se farba.

Црна рупа..

Probudio se oko 12, doručkovao na brzinu, otišao do druga, bio kod njega do 5,dangubili, gledali neke filmove, onda je njemu došla đevojka, ja opalio u igraonicu, kasnije sam bježao od taksiste, vratio se kući, i evo meee ...

Ustala u dva, jer mi se može, jela, izašla na trening, smucala se malo po komšiluku i vuki, sedela na keju, i evo me ovde opet!

U polja šes me probudilo zvono telefona , otišao u školu , fala bogu da su mi bilis kraćeni časovi. Došo kući , prispavalo mi se uz film Harisona Forda i zaspo sam. Probudio se oko 5 malo blejao na vukajliji , pozvao drugara da dođe da igramo slagalicu , kacmo potrošili sve moguće tokene upalili RTS1 gljedali derbi , kace završio derbi izašli , zvali još jednog drugara pustili muziku i prepješačili jedno desetak kilometara , rastali se i ja došo kući i sad pišem ovaj post.

Budjenje oko 9h, kupovina poklona za familiju, kupovina u hipermarketu, blejanje kod vulkanizera da bi se na kraju (kad sam već stigla na red) ispostavilo da nema odgovarajuće gume, kućne rabote, očajavanje nad novom katakizmičnom frizurom, učenje hemija za kontrolni (sa sinom, naravski), opet kućne rabote, iščekivanje najavljenih gostiju (nisu došli, možda je i bolje), blejanje uz TV jer je bilo kasno za šetnju. Odavno bih knjavala da ne treba da sačekam "vreme" za lek.

Usto, popio kafu, teglio se sat vremena uz kafu, popušio po kutije cigara, otišo napolje, razmutio farbu, prepremio kapiju i farbao, jeo pite, onda od onoga što mi ostalo od farbe ponovo prešao kapiju, zavezao džukca da mi ne skače po ofarbanom i da mi ne liže noge, opet popio kafu, bušio neke rupe drugaru na stubnoj bušilici, polomio burgiju, naoštrio burgiju, dovršio i spakovao, ušao u kuću, okupao se, vozikao se autom, popio par piva, vratio se kući i zabo ovde jerbo neam love bilo gde didem...

ustala u 4 i 15 izjutra, pecala, priroda,kanali, lokvanji, milina,
posle kafa kod prijatelja, maženje malih kerova, pa doma.
dremka, mantanje po kući, pa bolnica, riba na tanjirači,
smej sa mojima, farbanje, crno vino i film.

Usto, jeo, ne jebo i pare sjebo.

kenjate da to nekog zanima?

kosmoooo,od kada se nismo videle :3

Probudio se, opet mi se nije dig'o i ceo dan se cimam oko toga.

ako si,drago mi je baš :)

ja radila ceo dan...

aj..

probudila me najmladja, usla u moj krevet i 10 puta me poljubila i 22 puta mi rekla "tata ja tebe vojim", ustao u pola osam, ko vampir, napravio nes, zapalio cigaru, ukljucio net, odigrao slagalicu, dve partije, jednu nisam pobedio, otisao u igraonicu da docekam neke torte, popio jos jednu kafu, dok sam cekao, otisao na vidikovac da kupim neke podguznice za stolice za lokal, skupe pa se iscimao do centra, video neke na popustu, usput me ortak cimao za slavu sutra, da dodjem, otisao u lokal da vidim kako stoje podguznice, okej su, pupusio pljugu, otisao kuci, ucio malu da vozi bajs, ima 9 godina i slabo joj ide, motorika na mamu, otisao u lokal i ukapirao da nemam dovoljno casa i tanjra, kupio case i tanjire, jedan obruc i jos jednu loptu, vratio se u lokal, dosao neki tip iz kraja, bleji tu kod mene, pije nes svaki dan i svaki dan pita ":koliko" a ja mu svaki dan kazem "u redu je", dosao lik sto danas slavio cerci rodjendan i doneo pice, kenjali malo, otisao kuci da rucam, zezao se sa klincima pola sata i obrijao se, vratio se u igraonicu u pola 6, pred rodjendan, poceli da dolaze gosti,okej ekipa, bila neka ivana, gosca, pitala za mene al kad je cula da imam cetvoro dece vise nije pitala, slikao decu, ovu sto su dosli na rodjendan, prao case, tanjre, sluzio pice, pusio, pricao sa gostima, zezao se sa klincima, slikao tortu, sekao tortu, prao tanjire, case, uzeo kintu kad se rodjendan zavrsio, naisla komsinica sa cerkom, sedeli jos pola sata, u igraonici, kenjali, ona pila pivo i ricala o frajerima, ja slusao, zakljucao lokal, dosao kuci, napravio klincima cedevitu i resavali matematicke zadfatke, logicke, malecka sedela u krilu i pricala da me voji, otisli da spavaju a ja se prikljucio na sajt...