Prijava

Djimi, naravno da imas, cim ne volis te stvari, pobogu nemas komplekse koji te tjeraju da pravis sve te gluposti. ti si srecan covjek!

butino

sace Djimi me banuje al nema veze....

Neće, dobar je djimi:)

sace Djimi me banuje al nema veze....

Што сви мисле да сам ја неки баук који само банује људе? Не разумем. Банујем само кад је неко дрзак, безобразан и кад вређа. Нарочито не волим оне којима се гледало кроз прсте, па опет терају по старом, као што су она двојица данас. Ја се само залажем за правду на сајту и да људима буде угодан боравак, а то се неће десити ако се толерише вређање и напушавање.

Што сви мисле да сам ја неки баук који само банује људе?

Zbog onog lika što te je nalazio u gradu.

као што су она двојица данас

Koja dvojica?

Pucanje u vazduh je primitivno i malograđanski. Kostić je objasnio na prvoj strani da je to ostalo od vremena dok komunikacioni uređaji nisu postojali kad hoćeš da obavestiš ljude o -nekom važnom događaju, ali, majku mu, sad je 21. vek. Imaš telefon, imaš mobilni telefon, imaš msn, imaš skype i facebook za koji je dovoljno da napišeš na status samo tačku i da svi vide.
Na svu sreću, ova iritantna pojava polako izumire, jer ljudi postepeno shvataju da je to glupo, nepotrebno, seljački, i pre svega opasno. X puta sam video u novinama da je pogođena neka žena u oko, dete u stomak itd.

Pa bogami u ruralnim sredinama nema svako fejsbuk. A narod nek puca ako mu je volja, ali samo ako ne postoji šansa da se neko povredi. Znači, ili ćorci, ili u neku šumu.
Sad me podseti ovo na nešto, jeste oftopik, al ajde.
Nastavnica muzičkog u osnovnoj nam je pričala kako je ona išla sa školom pre 10-15 godina na izlet u neku zapizdinu u manastir, zaboravio sam gde, znam da je baš zabačeno. I tokom posete manastiru, deca k'o deca, jebi ga, krenu da zvone crkvenim zvonima, koja su bila valjda pored crkve. I sad, ispostavilo se da su poslali signal koji se šalje kad neko umre, tako da su napravili pravu pometnju u selu. Niđe veze s' vezom, al ajd...

sad je 21. vek. Imaš telefon, imaš mobilni telefon, imaš msn, imaš skype i facebook za koji je dovoljno da napišeš na status samo tačku i da svi vide.

a imas i ljude u nekim selima, koji nemaju vodu, ni telefon, imaju struju samo kad je fino vrijeme, i oni primitivci zamisli uzmu pa pucaju! uzas....

Šta ti je smešno, ono za pozeraj je bio očigledan trol, ovo nije. :)

Ahah, djubaru nijedan, a to si bijo ti:D

Pa ovo ni nije trol, samo je ironija. Zato je i smijesno, pekki dijete.

Sad me podseti ovo na nešto, jeste oftopik, al ajde.
Nastavnica muzičkog u osnovnoj nam je pričala kako je ona išla pre 10-15 godina u neku zapizdinu u manastir, zaboravio sam gde, znam da je baš zabačeno. I tokom posete manastiru, deca k'o deca, jebi ga, krenu da zvone crkvenim zvonima, koja su bila valjda pored crkve. I sad, ispostavilo se da su poslali signal koji se šalje kad neko umre, tako da su napravili pravu pometnju u selu. Niđe veze s' vezom, al ajd...

Lane zaboravio si da napišeš ono "ne može da škodi što znači da koristi "lolo

Imaš telefon, imaš mobilni telefon, imaš msn, imaš skype i facebook za koji je dovoljno da napišeš na status samo tačku i da svi vide.

Kontam ja šta oćeš da kažeš al ja nekako ne mogu da zamislim lika koji je presrećan šo je posto tata da kucka na tastaturi na fejsu

a imas i ljude u nekim selima, koji nemaju vodu, ni telefon, imaju struju samo kad je fino vrijeme, i oni primitivci zamisli uzmu pa pucaju! uzas....

Pa imaju mobitel valjda. Što moraju pucati koj moj?

sto moraju mobilni imat, koji moj?

Kontam ja šta oćeš da kažeš al ja nekako ne mogu da zamislim lika koji je presrećan šo je posto tata da kucka na tastaturi na fejsu

lolo
"Kumeeee!!! Rodio se mali kume!!!! Idemo na limunadu samo da turim na status!"

MI IMAMO MALI KURAC I PUNI SMO KOMPLEKSA I MI PUCAMO KAD NAM SE RODI DIJETE!

Тај неки радуљица.

Nek pucaju ćorcima jebemu mater! Našao pored kuće danas svjež metak. Nemoš ti kretenu objasniti šta je oružje, pa bog.

БУЏЕТ!

РА ТА ТА ТА ТА ТА ТА ТА ТА ТА ТААА!

Dragi komšija,

ja sam savršeno svestan da ti se udaje ćerka, ALI TO NIJE RAZLOG DA CEO JEBENI ŠARŽER ISPALIŠ i da ljudi izlaze iz kuća isprepadani da vide šta je. Dakle, crkni. Toliko od mene.

Ovo pucanje se desilo pre manje od 15 minuta.