Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. Vesna ti si bundes liga za sve

  2. Zapata ti si legenda ovog sajta
    Ja to znam

  3. Плиду је нешто најјаче што се икада појавило на сајту. Креација свих нас. Идеална девојка вукајлијаша. По свим параметрима. Жене нам овде нису потребне, ми смо створили своју савршену

  4. Jao, Vjesna, radije ću pročitati neku knjižicu za sat vremena nego slušati o istoj :) Nema se živaca za emisije na Jutjubu. Jedino da legnem ranije u krevet pa da pustim na sluške. U stvari, to nije loša ideja.

  5. Nego, smem li ovde da napišem, na primer: šta mislite o pričama Ćela Askilsena, a da mi ne kažu - šta se praviš pametan, pričajmo o Kočiću, Andriću i Dučiću?

  6. ova tema je odvojena za vas kenjaroše, što se mene tiče, ne znam za druge. pozdrav.

  7. E pa to, a siguran sam da znaš i kako je kad tebi neko upadne u tvoj rezervat. Zato odstupi.

  8. Naravno, da se neko ne uvredi, nisam mislio na crnogorski plemenski rezervat.

  9. Eto, i reč si novu naučio. U čemu je problem?

  10. nisam, pojma nemam šta znači i boli me kurac šta znači. nisam lud da klikćem na imbecilne linkove. kako te sramota nije jbt.

  11. 300 strana smo se lepo igrali i to došo sa rečima da ih ne linkujem ođe da pišaš po nama.

  12. superkalifradžilistikekspijalidošes

  13. Naravno, svako može da kenja i troluje koliko hoće, i ne samo da može, već to često radi, a ja uradim to jednom, i odmah bacaj kamenje na mene. Što sam ja drugačiji od ostalih?

  14. znači trolovo si? Valdrmar Pravedni trolovo? pa i ja sam trolovo.

  15. Aaaa, to... Zaboravio sam malo kako to ide ovde.

  16. Vald, nije emisija o knjizi već pričaju na slične teme.
    A ovu knjigu ne možeš pročitati za sat vremena.
    Čovjek nekad nije raspoložen za čitanje pa što ne odgledati lijepu emisiju sa kvalitetnim gostima.
    Još ako imaš na umu da Vladeta ima preko 90 godina na ovom snimku a da je drugi gost profesor na ETF-u. Samo te dvije činjenice su dovoljno zanimljive. Ne mogu se zanemariti njihova znanja i iskustva.
    Nema ništa ljepše od naučnika "teologa".
    A ako želiš da pričaš o nekom piscu za koga vjeruješ da ga nijesmo čitali i čuli za njega, onda ga opiši sam. Daj preporuku, neki citat, kratku analizu. To ima više smisla.

  17. Vesna čitaš me... kao knjigu

  18. Zapata...ne javljam ti se više na telefon.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.