Prijava

Jbg, pretvorili su seriju u srcecepajucu dramu, umesto da bude o sociopatiji, bezdušnosti i slično. Ubistva su ćušnuta u stranu još odavno, on kao da nema potrebu da ubija... Ne kažem da su totalno zeznuli zaplet, ali moglo je mnogo, mnogo bolje.

Pazi sada kada osecaj ljubavi prevlada i potisne potrebu za ubijanjem. Ocekujem takav kraj.
+sto je taj scenarista ili tako neko rekao da razume da se mnogima kraj nece svideti, ali ne moze se svima udovoljiti. Meni izgleda da pravi podlogu za nesto tako bljutavo.

preterali su sa zapletom, ne sviđa mi se. ne postoji način da raspletu, a da ne pobiju pola likova, ili da se uplete neka skroz treća sila koja će da reši stvar, a to znači da im je sranje ideja. biće bezveze

ima li neki sajt d se moze pohledati najnovija epizoda

Nemeš dočekati prevod pa da ga jebeš. Na kraju skidoh engleski.
Jab vol`la da on i Hana uteknu, nek i njemu malo sunce grane, jebomusve, al kontam da neće tako bidne. Il će dubiju njega il Hanu.

Ps: Treća sezona je smeće neviđeno. Mislim da sam je pola prespavala.

Liku što prevodi dextera izgleda puca kurac da prevodi na prevodi-online tako je bilo i sa sedmom epizodom čini mi se

Evo preveo konačno baš sporo prevodi lik mogo bi malo ažurnije ipak je poslednja sezona
Onaj što prevodi breaking bad prevede u ponedeljak

Jasno k'o dan. Saxon oce dubije Debru, Hana zivi kod nje, ubije Hanu, Dexter rokne njega, cica mica i gotova prica.

Ne mere Hana jer je Hana živa u 11-oj epizodi

Trolololo! Koji jebeni kurac se desava sa pesmom... Prvo nisam provalio onda da je Vogelova slusala, pa sam cuo kad je Zak ubijen, i u ovoj sada epizodi. I uzmem da gledam Lost sa zenom opet, druga sezone, krece epizoda, i Dezmond u "hec-u" pusta istu pesmu! Watafak?

Inace, nekako mi je trulo da Debra umre...Ja mislim da ce pre biti neki muskarac mozda, hm?

Će crkne ona što čuva Dekijevu đecu, a Debra će se spanđa sa Kvinom. Jedino ako ne odluče da naprave još jednu sezonu, a za to je glumica koja glumi Debru rekla da definitivno više neće glumiti.

Jestel svi odgledali jel smem da spojlerišem lolo

Nemoj, nema prevoda jos :)

Vičite kad se pojavi prijevod.

Spojluj dušane, al' naglasi da je spojler, ko zna kad će ovima prevod da izađe. Inače, nisam nešto oduševljen epizodom.

Prevod neće skoro sigurno jer je lik ažuran upičkumaterinu za razliku od ovog što prevodi breaking bad on već izbacio prevod

Gledao bi ja i sa engleskim prevodom, al mi mrsko. I sa Srpskim gledam samo zato sto je poslednja sezona, da nije, batalio bi. Pocela je zestoko da smara serija...

Blah, ja će gledam sa engleskim. Ne da mi se čekati. Prošlu epizodu čekah skoro sedam dana i odustala.