Prijava

Znao sam da je Masuka na neki nacin umesan!

Ova epizoda je bila takvo emo sranje da mi se povraća

Iam osećaj da će biti hepi end.Dekster ubiva na kraju saksona i pali u argentinu.Kvin prosi deb ona pristaje i svi su živeli srećno do kraja ćivota

Sve naginje da u poslednjoj epizodi Dexter, Hanna i mali idu iz Majamija da nastave zivot negde drugde. Jos je mali rekao da bi voleo da mu Hana bude mama, a nije ju video tipa godinu dana LOL.

Pazite kad do kraja bude fora da ce ljubav preovladati i suzbiti njegovu potrebu da ubija. Hari je nesto nabacio na tu foru. To bi bilo nesto najjadnije, ali je svakako moguce.

Koi sam tarot!

Evo, pre mesec dana:
http://vukajlija.com/forum/teme/35140-dexter?strana=10#post_2481257

Neka neko lepo prepriča poslednju epizou, pošto je serija dotakla dno i nemam želje dalje da je gledam.

Погино Џеси Пинкмен :((((((

a moglo je i gore, nisu zasrali kraj koliko sam očekivao. ne znam, odgledao sam do kraja onako radi reda, nije baš jedna od boljih serija koje sam gledao, al bilo je zabavno...donekle

SPOJLER
mada jeste do jaja kliše kraj, kao iscenirao svoju smrt :povrać:

Odgledah poslednju epizodu.. Šta znam, jesu oni sve to fino uklopili, nema (mnogo) rupa u zapletu, ali se sve prilično moglo predvideti.
E da, i ova poslednja sezona je tako...
http://t.qkme.me/3qlu7k.jpg

Imam osećaj kao da serija nije ni izbliza ispunila svoj idejni potencijal.

Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni poslednju scenu?

ја назво кера декстер

Mislim da je sasvim realno da za par godina vidimo dexter film.Nije ostalo mesta za recimo novu sezonu al mi kraj deluje nekako štaznam nekompletno priča nije ni blizu završene.

Clyde Phillips was the man responsible for the first four seasons of Dexter; the seasons some people thought were the best (Phillips left after the episode where Rita died/4th season). In a recent interview, he reveals how he would have ended the series if he didn't leave. The following is how he would have ended it:

"In the very last scene of the series," Philips explained, "Dexter wakes up. And everybody is going to think, 'Oh, it was a dream.' And then the camera pulls back and back and back and then we realize, 'No, it's not a dream.' Dexter's opening his eyes and he's on the execution table at the Florida Penitentiary. They're just starting to administer the drugs and he looks out through the window to the observation gallery.

"And in the gallery are all the people that Dexter killed—including the Trinity Killer and the Ice Truck Killer (his brother Rudy), LaGuerta who he was responsible killing, Doakes who he's arguably responsible for, Rita, who he's arguably responsible for, Lila. All the big deaths, and also whoever the weekly episodic kills were. They are all there.

"That's what I envisioned for the ending of Dexter. That everything we've seen over the past eight seasons has happened in the several seconds from the time they start Dexter's execution to the time they finish the execution and he dies. Literally, his life flashed before his eyes as he was about to die. I think it would have been a great, epic, very satisfying conclusion."

Svakako je bolji kraj od ovog da je Dekster postao jebeni drvoseča i ostavio Harisona Hani.. Glupost.

Dobra je bila serija i završetak je takav kakav je morao biti zbog pogolemog publikuma. Odavno je prošlo vreme "Odeljenja za ubistva" i serija sličnog kvaliteta, gde su važni likovi umirali, pogotovo oni najvažniji, kao Điardelo u već pomenutoj seriji.

Taman sam se ponadao da će Dexter umreti nekom mučeničkom smrću, ali je uplovljanje u tornado bilo samo utešna nagrada. To da postaje drvoseča mi je tako... Volverinski, šta znam. Međutim, svideo mi se deo scene kada on seda za sto i izleda ona skrhano. Kao da mu je duša rasparčana. I onda pogled ka kameri i transformacija lica u onaj izraz koji je Desxter imao dok ubija. Bes.

Brate ovaj lik stvarno sporo prevodi... Kenjam mu u usta. A odma sam skrolovao dole da ne vidim sta ste pisali, ne gleda mi se sa engleskim sabtajtlom!

Pa dobro, Cajklone, kraj nije TOTALNA katastrofa, ali ipak je ova verzija koju PuppetMaster postova bolja sto puta.

KOJI JEBENI KURAC OD SERIJE? MRS! Kenjam im se u usta za kraj...bolje da nisam ni odgledao poslednju epizodu....sve im jebem.

ahahhahahahahahahahahaha blic jebeni

Lažu čak i kad prepričavaju seriju :)