Prijava

Prvi put odigrah "pucačinu" na soniju II, medalju časti...Pre neki dan sam skinula sebi verziju za komp....Bem ti mmiša malenog koliko je lakše....

Najbolji na svetu COUNTER STRIKE, ponekad crvice i unreal.

Chicken Invaders 3: The revenge of the Yolk!

Pa prilicno se igram i dosta wremena poklanjam tome, ali najwise rokam Counter-Strike i WoW. Pre sam bas bio nawucen na WoW, ali sam zajebao jer sam shwatio da je prewelika opsesija i cisto gubljnenje wremena!

@ Cr34T1v3: Posavetovao bih te da ne koristiš W umesto V. Nije baš najomiljenije ovde. :)

Ja vam igram dobru staru Warcraft 3, ne koliko zbog Dote već opcije da u njemu mogu da igram sve i svašta od RPG do lova na uskršnja jaja...

igram black&white,maount&blade i stickman igrice... ne volim igre koje su previse komplikovane u smisli komandi, inace sve volim i igram.. :)

Ja sam igrao Tekken kao klinac.

Dosadile su mi igrice pa sam prešla na sambu, rumbu, ča ča ča. Kad-kad zaplešem i argentinski tango.

Ko nije igrao, obavezno neka proba S.T.A.L.K.E.R. - prvi deo, Shadow of Chernobyl

igram kladionicu i tango

kad smo vec kod kladionice,jebo me Sefild da me jebo Sefild i njihov glupi klub......
Trenutno igram i dalje PES,i dalje sam undisputed champion u njemu,i ne vidim da ce se tu nesto promeniti.......

nis ti igro protiv mene

Minesweeper, freecell, civ, eu3, sve sto ima pucanja i WW2

E dobri moji ljudi...kad su mi kupili komp 2002. nema sta nisam igrao.Prve igrice su mi bile TombRider IV,Half-Life(koristio strelice za kretanje mesto WSAD),NFS:Hot Pursuit(sa dve ruke vozio na tastaturi)
A sad nema koja video igra nije prosla kroz moj komp...a najdraze su mi:
Half-Life(svi delovi),Prince of Persia(svi delovi),CoD(svi delovi),RedAlert/C&C Tiberium(svi delovi),WarCraft3 FrozenTrone(DotA),NFS Most Wanted i Shift,Elder Scrolls IV:Oblivion,Halo:Combat Evolved,GTA III pa svi delovi nadalje,Razne sportske igre,razne sitne igrice...ne mogu se setim vise sta mi je oduzimalo vreme,a ima ih bas dosta :D
Zaobisao sam WOW i CS...bas zato sto to svi igraju

Jel to ona dobra igrica gde glumiš asasina (člana muslimanske sekte ubica) na Bliskom istoku, koju su zasrali time što su ubacili nešto sa nekom mašinom iz budućnosti u koju ulazi lik da bi postao taj asasin iz prošlosti, ili šta već...?

igrao sam nekad war craft,ako kad izadje cetvorka javite mi....sad samo PES povremeno..

Ja obožavam Knights of honore, ranije sam igrao Medal of honore,ali sam batalio, (iz)lečeni Travianac.