Prijava

Занима ме јел има кувара овде међу јачим полом, јел кува бре неко? Чисто експериментално и за убијање досаде док му је жена са тренером јоге и ко зна шта ради, или стварно то воли? Можда да поделите неке егзотичне несвакидашње рецепте са нама, док је нешто свима приступачно.
Ево на пример јуче сам направио одличну торту од пилећих груди ( ако некога занима састав могу и да откуцам ) Начи прсте да полижеш! Све сам сам појео, кева гладовала, ко је јебе.

Ја знам да је Никола Грбић добро кувао. А и Џејми Оливер је кажу добар кувар.

Кад додам мало црног вина у месо које стара пржи, осјећам се као шеф кухиње.
Онда узмем бијелог лука, исјецкам га ситно, убацим и то па се готивим колико сам прејак, и питам се што немам диплому за кувара. А тек кад рукнем преко тога мало парадајз соса, ауууу....

ЈА КУВАМ!

Убијам како кувам супу из кесице. А уз печење што умем да додам купуса... Иди бегај бре.

Ладно нико не кува осим вите.

Супа из кесице није кување?

Volim da kuvam, moram da naucim par nekih fensi jela. Zamalo da upisem srednju za kuvara, ali sam se ipak odlucio za skolu gde ce moj humor na nivou tehnicke skole moci da cveta.

Борко, извини, у праву си.
Росонери никада није касно, чуо сам да Саша из паклене кухиње има приватну школу кухања.

Ja kuvam skoro svaki dan. Jebiga, studentski život, mora se živeti zdravo.
I najviše para trošim na hranu. Nenormalno.
Food makes me happy. ^^

Kidam kako kuvam viršle, pečem krompir, kokice, jaja. O kafi da ne pričam... :)

Не, озбиљно, ја кувам.

Ozbiljno, i ja kuvam ponešto, nisu to neka fensi komplikovana jela, ali šta je tu je, može se preživeti :)

Умем да отворим конзерву, али не умем а сипам из ње у тањир, па ако сам сам једем из конзерве.

kuvam i ja... jebi ga, ziveo sam sam 3 god, morao da naucim :)

znam skoro sve, od suljpa do italijanske kuhinje.

Ватам пичке у стан на рижото са вргањима, пикантну пилетину и брускете.

Aj neka im neko bači koji link tema o kuvanju, nisam se još rasanio.

ja sam kuvao dok se nijesam oženio. sada kuva tašta.

I htio sam da napišem "Stefane" umjesto "neko". :)