Prijava

Силовање рипит батона

lajk svi kojima je fejsbuk otvoren pored...samo na engleskom
hvala ovima sto su dislajkovali pa sada izgleda kao dzoint
11 njih su fanovi dzastin bibera

lajk svi kojima je fejsbuk otvoren pored...samo na engleskom

Ја ладно то никад нисам видела.

Random dubstep video:

roses are red
violets are blue
this doesen't make sense
firetruck

КАКО НЕКО ОВО МОЖЕ ДА ДИСЛАЈКУЈЕ ТАЈ НЕКО НЕМА СЛУХА

ja video jedno 10 puta nato, pitanje je dana kada ces naleteti na to...

Can I get thumbs up for no reason?

БРОЈ ПРЕГЛЕДА ЈЕ ПРОПОРЦИОНАЛАН БРОЈУ ЖЕНА КОЈЕ ЈЕ ШОМАРА ЗАДОВОЉИЈО!
(УГЛАВНОМ НА МИЛИЈОНСКИМ КЛИПОВИМА)

fgndsnhfsdhng'fsgjasgndhhfashafs oprostite brisem spermu sa tastature

rendom haus klip:

АЈМО СРБИ, МАЛО НАС ЈЕ АЛ СМО ГОВНА!!! :D :D :D

prodajem stoku i zivinu javite se 063 351 25 83
lajk svi koji slusaju ovo i u 2011. :)
(na neki novi rijanin spot ili lejdi gagin) lajk svi koji smo videli ovaj klip pre nego sto je imao milion pregleda

Још један популаран са тјуба лоло:

she is disturbing me so much i would like to fuck her every minute

lajk svi koji ovo slusaju u 2111.

Мени су кул они што препричају дискрипшн променивши 2.34% текста и онда се поносе објаснивши осталима.

hahaha aj bjež srbine, idi prevrći šljunak na Kosovu.

Jel bio komentar: Srbe na vrbe?!

Pa ovo je komentar, u zadnje vreme učestaliji na koji nalećem zato ga nisam potpisivala tj.ni pamtila nikove potpisivača.

Sinane/Jašare/Tomo/Tozo ... duguješ mi jetru...

Obožavam one nacionalne neke klipove dje se vade istorijske činjenice ko je počeo koji rat od 13 veka pa na ovamo... Kao i genetika tipa "Vi ste Srbi, otidji na tavan da nadješ ikone.."

Obožavam one nacionalne neke klipove dje se vade istorijske činjenice ko je počeo koji rat od 13 veka pa na ovamo... Kao i genetika tipa "Vi ste Srbi, otidji na tavan da nadješ ikone.."

Da, čoveče. Kao da na svaki klip dolaze kao na neki okrugli sto istorijskog amfiteatra i svi spremno izvade svoje ćitabe i opletu. Ko to više uopšte čita, kako ih ne mrzi u pm

Da, čoveče. Kao da na svaki klip dolaze kao na neki okrugli sto istorijskog amfiteatra i svi spremno izvade svoje ćitabe i opletu. Ko to više uopšte čita, kako ih ne mrzi u pm

A naače kad neko od tih "istoričara" ostane bez nekog jakog aduta uvek ima ono "MA jebaću ti ja mater balijsko/ustaško/ četničku..