Prijava

Иначе да кажем нешто, на конту оног клишеа од комента који је Елек оставио "иди на барикаде бла бла", ја први не бих ишао да ратујем за Косово, не зато што ме боли уво, него зато што нећу да идем да ратујем за туђе идеје. И никакав патриотизам ме неће натерати да преко тих својих ставова пређем.

Бури то није конкретан начин да ја покажем да ми је стало до Косова.

Јел мислиш да је конкретан начин да покажу да им значи Косово онај догађај кад је група наших индијанаца попалила онај прелаз и полупала све живо и још на све то ЈУРИЛА НАШЕ НОВИНАРЕ да их осакати?

Просто ја сматрам да ни ово није био начин да покажем нешто свету. Реално ме боли курац за то, ал бих волео да сазнам још нечију везу са том земљом. Да видим каква они осећања имају према њој

Иначе да кажем нешто, на конту оног клишеа од комента који је Елек оставио "иди на барикаде бла бла", ја први не бих ишао да ратујем за Косово, не зато што ме боли уво, него зато што нећу да идем да ратујем за туђе идеје. И никакав патриотизам ме неће натерати да преко тих својих ставова пређем.

a šta ti konkretno predlažeš? na ovoj temi treba da kukamo ili šta? zar nije i tvoja ideja da kosovo bude dio srbije, a da srbi dolje mogu normalno živjeti bez da ih neko ubija što neće da mu prodaju zemlju? ne kapiram te, ako nije trol... a ako jeste onda ništa gluplje na sajtu nisam vidi već duže vrijeme...

па не предлажем ништа јеботе, јел сте ви сви прслих и испатих мозгова. Тражим само да ми неко опише зашто воли Косово.

Није му то идеја. Није ово предлог Бури, овде само пишемо ствари које нас везују за то Косово.

ok, jebi ga nisam pročitao prvi post do kraja, a uključio sam se u raspravu...
nemam ja nikakve veze sa kosovom, ni sa narodom odozdo, niti sam ikad bio...

Реме

Није му то идеја. Није ово предлог Бури, овде само пишемо ствари које нас везују за то Косово.

Фејзбукманијак

па не предлажем ништа јеботе, јел сте ви сви прслих и испатих мозгова. Тражим само да ми неко опише зашто воли Косово.

Видите како неки схватају

problem je u prvom postu, možda bi trebalo da stoji Zašto volim Kosmet? umesto Kosovo je Srbja...

боље, Косово је моја земља

Izgleda da je postalo popularno pljuvati i nipodoštavati sve što ima veze sa Srbijom.
Da je naslov teme bio ''Kosovo je šiptarsko'' manje ljudi bi se javilo da kaže da im naslov teme bode oči

Fejs idi u kurac, taman sam te naljutio lolo

Ozbiljno promenite naslov, pošto ovo o čemu se priča nema veze sa temom. I dajte da obrišemo ovaj spem.

Meni nije smetao naslov, vidi se iz mojih postova, ako pažljivo pročitaš Fejzov uvodni skontaš priču. I opet, dajte da pročitam neku lepu priču, zajebite ovo kurčenje.

Бруце, ја сам тражијо од модова да убаце И у наслов, па нису, мислиш ли да ће сад кад им будемо тражили да нам промене читав наслов лололо

Нажалост Фејз, тема је осуђена на овакве препирке, а сјајна је замисао, и сјајан уводни пост... Јбг, да би постовао нешто у вези са тим, мора тема да се изведе на замишљени колосек... А криво ми, ја немам везу са Косовом, али знам много људи који је имају, ја имам везу са неком другом земљом и знам колико је то јако.

ja se secam kada su dosle demokrate na vlast garantovali su da smo do 2003. godine kandidat za evropsku uniju, secam se skupstine neko iz radikala je izasao za govornicu i rekao jel znate kada cemo uci u evropsku uniju ? 2012. i prikaze kamera cedu jovanovica, da li i pokojnog djindjica i jos neke demokrate i oni se smeju hahha u fazonu kakve gluposti pricaju, kojim trikovima se sluze, pa onda kampanja, kako radikali mogu sa sps-om u koaliciju, ocete li za njih glasati da se vratite u devedesete i onda kada je visila vlast uzeli oni sps sebi, no nije to tema, ovo je samo uvod jer isti ti nas lazu i danas.... a amerika i zapad ucenjuju, ovako je sve pocelo...
samo vi skinite milosevica, zivecete bolje, ulazite u evropsku uniju, ok skinuli smo ga, ee ipak samo treba i da ga izrucite hagu i eto vas u evropskoj uniji, sjajno cete ziveti, evo izrucili smo, dobro, bravo ali da bi ziveli bolje morate i crnu goru da date, ok evo vam crna gora, dobro ali sada jos samo karadzica da uhvatite i to je to, ok evo vam karadzic e sad znam da smo vam rekli da cete ziveti bolje ali treba jos i da progutate sto vam pale srpske kuce i ruse crkve na kosovu, ok evo gutamo i to, ee dobro sad jos samo dajte mladica to je glavna prepreka ka boljem zivotu i ka evropskoj uniji, ok evo ga i mladic, e bravo srbijo, sada jos samo da priznate to kosovo, ok priznacemo i kosovo posle izbora, evo vam kosovo, ok e sada vam za evropsku uniju treba jos samo sandzak da otcepimo, ok evo vam i sandzak, e ali jos niste ispunili sve uslove treba nam i vojvodina, ok evo vam i vojvodina...ma smislice i onda nesto...a najgori su ovi nasi ljudi, bilo na vlasti, bilo na internetu, sto kao ne mogu da veruju da smo mi zapalili granicni prelaz koji su oni zatvorili i na koji su postavili albanske granicare mimo rezolucije i mimo zakona ali neka oprastamo mi drugima nek krse zakone, ali ne opravdavamo nasilje izvrseno sa nase strane, ali oni nama kada pale crkve i ruse kuce i ubijaju ljude i prodaju organe nase dece, pa nam ubiju onog coveka pre neki dan, to cemo da im opravdamo jer oni sigurno znaju sta rade ali neverovatno je da oni nasi pale cetiri baklje u djenovi i da su zapalili granicni prelaz to je stvarno necuveno, to samo srbi mogu, umesto i mi kulturno i gospodski da vadimo organe drugima i da im rusimo kuce, mi palimo tu baklje neke kao najveci vandali...ccc, stvarno smo mi srbi najgori...a ovi sto veruju da cemo ziveti bolje ako damo kosovo su isti oni sto su mislili i da cemo ziveti bolje ako izrucimo milosevica, karadzica, mladica...zasto se republika srpska ne odvoji ili pripoji srbiji ? ma jebes to, dajte vi njima kosovo... pozdrav

Dok su se siptari prcali i pravili decu vi nostalgicari ste svoja imanja dole za veliku kintu prodavali, zato sikter, nemojte prodavati vise patetiku.

stvarno opravdavas prvi deo nika sto se tice znanja i poznavanja materije. ako ne prodas imanje, mogu da ti ubiju porodicu, izvade organe i prodaju, a ti se vodis kao nestao, kao sto se vodi desetak hiljada srba od dole i nikog ne boli kurac za to, niti neko odgovara pred zakonom. debelo si naivan a ujedno i bezobrazan i pokvaren, sevaj.

Otišao je danas dole da malo sedi na barikadama.

Bruce, pitaj prijatelja na kojoj je barikadi, bio bi red da skuvam čovjeku kafu. :)

Ево и ја да кажем нешто као искрено па ко како схвати ..
Елем, никад се нисам примао на ту причу о Косову иако ми је ћале професор историје и знам напамет (некад и против своје воље) до најситнијих детаља пуну и целу истину у записаним фактима о тој територији ... знам само једно .. као што се ми (Срби) повлачимо географски на север кроз векове - тако раде и шипци .... немој сад неко да ми каже да су србљи живели све до Беча и до Пеште од вајкад .. нису - и комад по комад су откидали од којекаквих индијанаца (Илира, Хорвата, Хабзбурговаца .. ) територије на северу ...
е, сад, мање ме брине то откидање колико задњи попис .. слабо се прцамо и више немамо правог и оправданог природног разлога за откидање .. неће више нико да толерише народ који се гнуша секса и деце, а тражи животни простор .. ту ја видим проблем ..

А да .. тема је Косово серце Србије ..
Косово продато .. одавно ... и више пута ... зајебите да тупимо о томе ..