Prijava

Ovako, posto su imale teme za izbor najduhovitijeg clana, i za onog ko po vama ima najbolje definicije ovde pisite ko su vam omiljeni clanovi, koga rado volite da vidite na cetu, jednostavno ko su vam omiljeni, sad po cemu vi vidite...

redosled nije bitan

Сад ће да буде оно DD SOK :))))

Ако сам ја, омиљни члан од макар 5 Вукајлијаша, па макар и на петом месту, онда је то стварно успех.
Ово је релативна ствар. У сваком случају, битније ми је да немам 5 НЕомиљених.

5 комада је мало.
Омиљени чланови су ми, наравно, они које знам лично. Има их десетак, те их у даљем тексту нећу помињати. А они знају ко су.
Нисам неки фан читања форума, али кад видим да пише Зиклон, МаријанаП, Сурови, Ма'ат, Че Ву, Инсолент итд, обавезно отворим топик, пошто знам да углавном пишу штошта вредно читања. Такође ми је и Меша готиван лик и волим да читам његове постове на форуму, иако мислим да му је пола дефиниција чисто срање. Добио би много плусева од мене на коментаре и на форуму.
Ту су наравно Траблгам, Блек Хоул, Душан345, Еуглена, Сос, Злајо, Влајкосељак, Војађуса, Абабовић, Корлеоне итд. којима јако волим да читам дефиниције.

Christine,Insolent,Mesha,Artemida i Zmia (ima najbolje definicije,steta sto je ne vidjam na chatu).

Nemam omiljene clanove sve vas podjednako mrzim!

hehehe

aj da i ja kazem

Ludi psihijatar
mesa
christine
bushido
LotosovCvet

Ej modovi prebacite ovo u UPOZNAVANJE

Mylyca,Obelix
Celt,Vukasin95,Gvozdenovic(gde on nestade?)
zmia ima super defke
neobavesten,Zyclon,kulence(i za njega vazi isto sto i za Gvozdena)

Ljudi posto vidim da svi nabrajaju vise molim moderatore da promene ime u OMILJENI VUKAJLIJASI

Jebiga,ja imam samo tri.
Kurd,Gvozdenovic i Zmia.

da dodam: surovi, dlz i artemida, i eternal

e da obelix je vrh

I Duke Nukem je ok skroz, dopisivao sam se pre sa njim

"Такође ми је и Меша готиван лик и волим да читам његове постове на форуму, иако мислим да му је пола дефиниција чисто срање."
Džimi, jebo ga ti, ne mo'š tek tako ovako nešto da napišeš za nekoga, možda nekome povrijediš osećanja. :) A pretpostavljam da je to do toga što dosta pišem kratke definicije, posebno u poslednje vrijeme. Pišem kratke zato što mi je crnjak trenutno da pišem duže, jer su mi sve definicije u telefon, pa treba sve to prepisat'.

1.Celt
2.Obelix
3.Duke, GM(iako me zajebava do granica bola), trltrl i Boxy (dele trece mesto kao novi drugari)
4.Mesa i neo
5.____________-dopisati po izboru :)

posebno bih naglasila da ne volim PSV posto me zove debela i pred drugim devojcicama!

Ha, Neo, prviji sam od tebe na Lilin spisak.

Šmizla, zyclon i gvozdenović i oni koje poznajem lično.

мешо ти си трећљи од неа, а не првљи