Prijava

*potkrepljujem, a ne podkrepavam, ali inače praktično nemaš grešaka Šarki, svaka čast :)

Groblje definicija je potrebno jer omogućava lakše vraćanje definicije ukoliko do greške dođe. Mada sam ja bila za to da se napravi opcija "učini vidljivim"/"učini nevidljivim", kaizenu se isto dopalo jer je najdiskretnije ali čovek nema sto ruku da odjednom sve napravi

Ne znam sad koliko sam kompetentna da odgovorim na ovo i da objasnim zašto je tako, ali evo:

1. To rade i ovako i onako, i nastaviće da rade, i zadaju nam već dovoljno glavobolje

2. Dobro si uradio što se nisi odmah žalio, jer ne znam da li znaš ovo: nismo sve na groblju obrisali mi, tu idu i definicije koje obrišu sami članovi. Moderatori uglavnom upišu razlog uklanjanja na kraju u primer

3. Slažem se, zato ću nastaviti da se zalažem za opciju "učini definiciju vidljivom/nevidljivom", po mogućstvu kad bi kaizen izveo nekako da je samo autor vidi kao da joj nije ništa, te da se ljudi i ne žale jer ne znaju da je maknuto :))) te ćemo svesti definicije u groblju samo na one koje brišu sami članovi :) a rešio bi se problem pod 1) koji je Šarki naveo... šta kažeš na ovo, kaizene?

uh 3 je previše pokvareno za moj ukus :)

ne znam, ali ja nešto ne vidim da se ljudi žale i smaraju kada vide da im je obrisana definicija :)

Ah, znam da sam zloća :))))
Ali tako se niko ne bi žalio :)
Pa videćemo malo kasnije... mislim da će biti žalbi, mada se u suštini ništa ne sklanja tek tako...

3. @gospodžo-zgaziš-me: Ideja ti je fenomenalna, svidja mi se. mozhda malo surova, ali je ipak fenomenalna :)

ajd dobro je sve sta radite.......pravicu se da je dobro iako mislim da cu se odjavit.......hvala vam za dobrodoslicu hehe popularnost mi je - 12 za sada......pozzz za sve !!!!!!!!!!!!